Отговори
# 15
  • Перник
  • Мнения: 396
Само ПИН няма да бъде преиздаден. Нова карта с нов ПИН ще ти трябва. А като ти дадат новата карта можеш да си го смениш с такъв, който ще помниш.
ПП Ако си си блокирала картата, поради 3 пъти въведен грешен пин код, на другия ден след 11 ч. тя ще ти бъде раблокирана. Така ако имаш някакви спомени от пина можеш да се сетиш.

# 16
  • Мнения: 0
Записвай си, бе жена!   Wink
Пишеш в телефона Кица Кицова 0888 88(четирите цифри на пинкода), например,  и си свиркаш.

Това с телефона пак е доста сложно. Трябва да се сетиш под кое име е картата и т.н... излишно усложняване.
Най-сигурния и лесен метод против забравяне или загуба на ПИН е и най-простия - записваш си ПИН кода на самата карта.
Препоръчвам го за хора които забравят - моя ПИН си е написан на картата с неизтриваем маркер и никога не съм го губил или забравял.  Peace

# 17
  • Мнения: 5 370
Бе аз на кредитната и другата дебитна ги помня като слон, обаче...тая, нали е дървена, служебно ми я издадоха, оставих на нея само болнични. И като я ползвам рядко, стават....редки работи. Laughing

# 18
# 19
  • Мнения: 5 370
Ми от колцентъра казаха цялата, Нино?

Дори вече веднъж е сменяна тази година? newsm78

# 20
  • Мнения: 25 685
Препоръчвам го за хора които забравят - моя ПИН си е написан на картата с неизтриваем маркер и никога не съм го губил или забравял.  Peace

И като си загубиш или ти откраднат картата?  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 892
Ми от колцентъра казаха цялата, Нино?

Дори вече веднъж е сменяна тази година? newsm78

Е, тия пък. Коя банка?


Трябва да си погледна някоя архивна тарифа, щото имам чувството, че дори и на Боришки карти можеше да се преиздава ПИН  newsm78

# 22
  • Мнения: 5 370
Ами Пощенска, Нино.

# 23
  • Мнения: 4 892
Няма логика, виза позволява преиздаване на ПИН, категорично. Освен да са някакви вътреши правила на банката.

# 24
  • Мнения: 521
И аз така си блокирах с три грешни пина дебитната. Пуснах молба в клон на банката и след по-малко от два часа беше активна. Peace

# 25
  • Мнения: 4 892
Жозефина, таксите за издаване/преиздаване на карти Виза електрон на физически лица  са им безумно ниски. Не бих се учудила да преиздават направо нова карта, но пак не виждам логика. Хабене на материал и прочие.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 3 036
... записваш си ПИН кода на самата карта.
Препоръчвам го за хора които забравят - моя ПИН си е написан на картата с неизтриваем маркер и никога не съм го губил или забравял.  Peace
Съветите ви са безценни. Толкова години обогатявахте форума с мъдростта си. Ех...

Общи условия

Активация на акаунт