Заведения в Бургас

  • 110 728
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 140
Това е добре, дано не са развалили и храната, както обикновено става. Много ми е полезна темата- ще бъдем по -дълго време в Бургас и ми се иска да съм подготвена добре:))

Благодаря ви за препоръките !

# 16
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 465
А може ли някакви отзиви за Китайския ресторант, който е зад Биллата в Изгрев?

# 17
  • Мнения: 1 813
Ресторантът на Кишишев се казва "W" .
Не съм била на този китайски.

# 18
  • Мнения: 1 280
А може ли някакви отзиви за Китайския ресторант, който е зад Биллата в Изгрев?


 Аз съм взимала храна от там, но не съм сядала. Преди този ресторант се бях отказала да ям китайско. Наистина съм доволна.
 Харесва ми темата, определено имаше нужда от такава.
 

# 19
  • Мнения: 2 883
Темата е супер
Да попитам къде е новото Малибу, за което става въпрос в началото на темата?   bouquet

# 20
  • Мнения: 2
До старото Малибу. Преди много време беше Ред Фокс, ако не се лъжа.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Някой има ли отзиви от "Старата кръчмъ" Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 2 883
Tinkerbella мерси. Точно днес се чудех има ли нещо на мястото на Ред Фокс-а  Wink

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 341
Аз мога да похваля ресторант "Стария Созопол" , намиращ се на ул. Струма, която е първата пресечка в дясно след новото БСУ, вървейки по "Стефан Стамболов" /за ориентир - от Новата поща в посока Болницата/
Бяхме на обяд с мъжът ми - обедното меню беше много добро, 5 вида супи, едната от които беше супа Бисмарк, Аз като един лаик попитах каква е тази супа и се оказа, че е зелева чорба с накълцан на дребно праз и червен пипер  hahaha по-изтънчено име за зелева чорба не бях чувала  Mr. Green
Извинявам се за отклонението  Peace

# 24
  • Мнения: 2
Хахахахх и аз. Laughing
Ходили сме няколко пъти в Стария Созопол и ми хареса. Но нямам особен поглед над менюто понеже си поръчах едно и също.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Включвам се да похваля механа Домино, до автото. С нормални цени е и с жива музика.

# 26
  • Мнения: 668
Здравейте, някой посещавал ли е бар Джубокс. Каква музика пускат? Thinking

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 620
Интересна тема харесва ми  Peace

# 28
  • Мнения: 2 883
А отзиви за пицария Каристо в Славейков някой има ли?  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 2 249
Здравейте, някой посещавал ли е бар Джубокс. Каква музика пускат? Thinking
ами уж е нещо като пиано бар-щяло да има и караоке,а една ве4ер като минахме за малко се оказа ,4е ще пее Софи Маринова Shocked-имам чуството,4е още опипват по4вата какво да е всъщност-отворено е от седмица или две най-много Peace
да ми препоръ4ате готино кафене или бар4е-представям си го с малки маси4ки,спокойна атмосфера и хубава музика,да може 4овек да седне спокойно да изпие едно питие и да си поговори по двойки Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт