Коледа наближава, ЛЪВиците елхички украсяват - 44

  • 16 408
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 5 037
Кипре, добре е вече. Пие чай, нямал е дрис и драйф от 7ч.  Mr. Green, но си лежи...като стане за малко и му се "свивало и го боляло" коремчето...
И ние се каним да ходим утре в Джъмбо със свекито. Да купела подаръци на децата. И мен пита кво...ми аз идея си нямам кво да им купи... newsm78

# 61
  • Мнения: 9 776
Люско, усмихна ме леко Blush. Има нещо такова. Опитвам се да забавя всячески годините Confused. И колкото повече опитвам, защото времето лети, толкова по-тежко ми става Whistling. И за родителите ми си мисля. Живот и здраве майка след година и половина ще се пенсионира, но дали ще е жива и здрава после, за да поеме грижите по децата ми поне малко Confused Факт е, че сега най-много ми трябва, а тя и татко нямат възможност да ми помогнат. Гадно ми е, защото нямам алтернатива #Cussing out. Стоенето в къщи без пари не го броя за такава.

Стеф, и ти си права донякъде. Не, че чак не ми харесва, но много ме плаши. И не защото е трудно, не, а защото е работа с много пари, много е отговорно. Всяка грешка би ми бръкнала в джоба. Отделно от това сме подложени на адски натиск отгоре. Постоянно нови наредби пускат, постоянно нови задължения, наказанията ги измислят както си пият кафетата Close. Много е стресиращо. Когато съм го коментирала с познати все си казвам, че аз съм възрастен човек преди всичко, имам глава на раменете си и никой няма право да ме подтиска и да ме прави на маймуна. Въпреки това страха, който изпитвам, е огромен. Не го казвам за сега, а изобщо. Винаги го е имало. Confused

# 62
  • Мнения: 11 470
Добър ден  Hug

 newsm18Стеф, Честит Рожден Ден на Ванката, много здраве и пари му желая от все сърце    newsm18 bouquet

 baloniЧоч да е живо и здраво името на дребосъчка   baloni

Едвам дойдох до работа. Мъжа ми ме докара. Децата са у дома и не ги пуснах на у-ще. На Кали ръката е синя и подута, но в нашата поликлиника няма лекари, не могат да отидат до там  Rolling Eyes Преди 30мин свекър ми е взел направление за ортопед, но него го няма още. Дано хората от ренгена да дойдат  Praynig

Искам да ходя на банкет, но явно ще го пропусна и ще изгубя 25лв, но пък няма да давам 20лв за такси Rolling Eyes, ама кво да правя..........
Дано утрешният да го посетя  Praynig излиза ми се някъде пък.
И на мен настроението ми е едно, чак не ми се обяснява, че не му давам да излезе на повръхността.  Crossing Arms

# 63
  • Мнения: 71
Честито на Ванката и Дани!
Рейче, как е пръстчето? Дано вече сте успели да минете на доктор.
Аз вече съм в аатобуса за София. Друсането превръща писането в кошмар Simple Smile))
Оставям ви за сега.

# 64
  • Мнения: 3 999
Ихааа, Джес, много си привързана значи към прайда щом пътуваш и пак в автобуса намираш време за нас.  Hug И ние те обичаме. Хубаво пътуване ти пожелавам. Тединко ще я видиш ли не разбрах?

# 65
  • Мнения: 668
Деска, айде приятен път.  Flowers Four Leaf Clover
Аз пък сЪ завих в леглото, а по ТВ то нищо  интересно.  Crazy

# 66
  • Мнения: 3 999
Лаленце, ми пусни кантафутърчето (PC-то) с някой свален коледен филм. Леле, че ги обичам...

# 67
  • Мнения: 668
Лаленце, ми пусни кантафутърчето (PC-то) с някой свален коледен филм. Леле, че ги обичам...
Ами ако си пусна, Калоян може на пук да се събуди.  Mr. Green Кютам си тука под одеалцето, виж ко хубуу си бъбрим. Другите къде сте ей.
Жу ела да кажеш две думички.  Hug

# 68
  • Мнения: 699
Ей ме тук съм. Не мога да се докопам до форума. От работа, готвене, обучения и тичане. Пфууууууууууууууу, нЕмам миг спокойствие.

Джулс, темата е много празнична и хубава   bouquet  bouquet  bouquet

Да поздравя рождениците и имениците, здраве и късмет им желая.

Само да ви се оплача мойто джудже вчера какво ми каза, сяда на компа и вика "Басииии майката"  #Crazy #Crazy #Crazy викам "ти знаеш ли какво означава това?" "От кого го чу това?" дребното ме гледа  Rolling Eyes "мииииии от тати", е познайте какво му се наложи да изслуша мъжа ми.

Джес, лек път и приятен и спокоен полет. Желая ти да изкараш една незабравима Коледа.

Кам, де ти е гоблена бе, той шум не вдига  hahaha

Ай да бачакм още малко.

# 69
  • Мнения: 668

Кам, де ти е гоблена бе, той шум не вдига  hahaha

Занесох го да го сложат в рамка.  Mr. Green

Какво стана с обрива на малката?

# 70
  • Мнения: 9 776
Вийче, лек път и късмет! Hug Heart Eyes Hug
С телефона подръка ще можеш да ни държиш в течение на нещата Crazy Wink

# 71
  • Мнения: 11 470
Опа ето ме и мен.
Прибрах се, че днес банкетаджийките да можем да се оправим, но аз още се чудя дали да се стягам, че много ме е страх в това време дали ще мога да се прибера  Confused

Вий душко , лек и топъл път, дано бързо да стигнеш за далечните земи  Wink

Ето и Калчо - малчо да я видите къв образ е.


http://prikachi.com/images.php?images/839/2764839W.jpg
 

# 72
  • Мнения: 9 776
Ехеее, Норче, изглежда щастлива въпреки всичко Crazy. Навехнато ли се оказа?

Ти за банкета си прецени. То и аз не знам пък на утрешният дали ще мога да отида, щото нали сме без кола ooooh!. Уж утре ще я правят, но докато не стане,....Нещо в ключалката ще сменят. Активирала се някаква защита против кражба newsm78.

# 73
  • Мнения: 668
Много хубава Кали Heart Eyes Счупено ли е?
Аз пък утре съм на зъболекар в 9ч. суртинта и хич не ми стига акъла как ще шофирам.  ooooh!

# 74
  • Мнения: 11 470
Оффф Пол, амън от модерната система, ама кво да правиш като сме с модерни коли  Joy

Кали е гипсирана и ще е 21 дни с гипс. Не е счупено, а някакъв хрущял се е отлепил и затова е трябвало гипс. Иначе е много важна и доволна Crazy

Общи условия

Активация на акаунт