Георги на мама Лони е МАЙско момченце за милиони!

  • 37 321
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 694
Здравейте мами,
мислех си колко ли време мина откакто за последно се разписвах тук............ужасно много, година или две.....
Гледам децата и си казвам, боже как лети времето, ужасно порастнали и вече не са онези бебенца. Някой от тяк вече станали каки и батковци.
Е само да кажа, че вече ще гледам да се разписвам доста по-често. Grinning

# 46
  • Мнения: 4 422
ЕЕ мими как сте наскоро се сетих за вас-засякох се в една тема с теб или ник близък до твоя..  Peace

# 47
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Мимооооооооооооооооз,честит рожден ден!Пожелавам ти да си много здрава,щастлива,късмета да е винаги до теб и все така на деветнадесет да изглеждаш!Желая ти още малки,но скъпи подаръци/може и сама да си ги избереш Crazy/Весел празник и целувки!

Ирка чете,а мими се разписала HugМими,помня как ме кани на гости у вас/таман се бяхте преместили в ново жилище-кога ли е било това Rolling Eyes/

# 48
  • Мнения: 932
Ъъъъъъъъ,къде ми изчезна постът???
Мимозка,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Все на екскурзии да ти върви,на пазаруване и изгодни следки Grinning Децата да са ти послушни,мъжът-усмихнат Hug
Мими,добре завърнала се! Hug Покажи ни децата!
Бабълче,страхотно!! Чакам с нетърпение новини!
Вие кога ще подарявате подаръците?На 24-ти или 25-ти?

# 49
  • София
  • Мнения: 2 671
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИМОЗ! Много весел празник и хубави подаръци днес!

Първото нещо, което чух по телевизията тази сутрин: "Днес е Игнажден, празнуват Игнат, Пламен и Огнян". И се сетих за нашия Оги в темата - А н и  и имен ден ще си има детето   Heart Eyes

А ние пък си имаме пролазник в темата - Сиска първа се е разписала днес. Сиске, цяла година ще сме с твоя късмет  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 733
Честит рожден ден, Мимозка! Да си жива и здрава, обичана и много щастлива!

# 51
  • Мнения: 4 370
Мимоз, честит рожден ден! Да си жива и здрава. Много лични и служебни успехи.

Руми , верно бе, аз пък специално и за това проверявах в интернет и ми излезе че Огнян празнува на 08.11

# 52
  • София
  • Мнения: 8 932
Честит рожден ден, Мимоз! Много здрава и щастлива и много любов в семейството!

Аз миналата седмица изкарах вкъщи - някакъв особено упорит вирус. И сега за капак Евка пак е болна, вече не знам какво става с това дете. Всеки месец по веднъж - висока температура, която нищо не я сваля и това е. А утре и е Коледното тържество в градината, надявам се да се позакрепи, за да отиде. Че иначе ме уговаряше аз да отида и да говоря с Дядо Коледа да ми даде на мен подаръка.

Подаръците вече всички са купени. Включително и комплекта на свекърите ми. Този път ние пожелахме да ги купим, а те да дадат парите, защото всяка година уж им казваме какви са поръчките от децата, а накрая те си купят нещо съвсем различно. Пък и често е от 1-ят лев, та директно отива в кофата след първата игра. Та това по въпроса на Дени, защо не отидат сами да си ги купят.
Весело посрещане на всички на Коледата.   bouquet

# 53
  • Мнения: 937
Честит Рожден Ден на Мимоз! Много щастие, късмет и един незабравим празник днес!

Честита годишнина и още много по пет години съвместно щастие на Пепсън и семейство!
Бъбълче супер новина, лека и безпроблемна бременност!
Мими радвам се, че се появи и дано наистина да имаш повече време за нас и аз искам да видя снимки!
Уна тази Ралица ме убива с тази енергия която има - не ти е лесно на теб ама хич!

Ирка за ще подаря нашия подарък на 24 просто защото тогава ще сме всички вкъщи! На 25 все още на знам къде ще съм и за това!
А и на 23 е детското парти в офиса та малко на гъсто ще й дойдат ама нищо нека се радва душицата! Иначе аз работя в авиокомпания и жените сме само няколко в администрацията от 150 служители с чистачки, готвачки сме 15 жени... а и за това при нас Дядо Коледа идва с хеликоптер  Mr. Green модерен го раздава.
Успех и на теб за разпродажбата на 27 да се похвалиш после. И хайде кажи какво взе на малката след толкова мислене...
Спорна седмица на всички!

# 54
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Галя,упорито ме пропускаш за снимките на пилоти и диспечери BlushАз,обаче съм упорита Mr. Green

# 55
  • Русе
  • Мнения: 526
  Мимозка, Честит Рожден Ден!
   Да си здрава и да посетиш всички мечтани дестинации! Simple Smile
   Момичета, извинявам се, че съм ви заблудила, но татко е любител само, нямаме винарна Embarassed
   Бабълче, надявам се скоро да се види малката точица! Hug
   Ох, Ема изглежда ще надмине кака си в категорията направени бели за единица време ooooh!

# 56
  • Мнения: 4 422
Момичета ,благодаря да ви се връща !
Да се постарая и аз с някоя картинка и да ни почерпя виртуално,а Иночка живот и здраве и реално  Simple Smile Grinning



от любимите ми неща


и още едно






Миме нищо де ако е сериозен любител и се занимава  пак да препоръча.
Гале няма да стане и аз искам снимки най-вече на пилотите  Crazy ако има по-атрактивни диспечери мятай и тях  Grinning

# 57
  • Мнения: 937
Само тази е от моя апарат чакам на колегите, ама те са по несериозни от мен явно... при нас има само пилоти и инженери.. диспечерите са си в кулата на летището.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1137196893#!/photo.php?fbid=1515330720026&set=a.1515330640024.2067557.1137196893

Но и малко са по-младичките колеги, но и по възрастните си имат своя чар!

Последна редакция: пн, 20 дек 2010, 12:47 от galiushana

# 58
  • Мнения: 0
Честит рожден ден, Мимозке! Да си жива и здрава и все така щастлива, та и повече !  Heart Eyes

Бабълче, много се радвам за теб, дано скоро се включиш с хубави новини.  Hug

Ние вече купихме подаръците, та си отдъхнах и от тоя ангажимент. Кукла Ариел оригинална на Дисни и бебе - кученце, което издава звуци и се храни с биберон, а на Явор една летяща чиния, която се управлява с ръце, но остава комплекта с фокуси да му го вземем и е готов и той. А на всички баби съм казала дрехи да купуват, щото им е най-лесно, а за играчките отговаряме ние. Иначе подаръците си ги подаряваме винаги като стане полунощ на Бъдни вечер, децата малко трудно издържат, но си заслужава, щото всеки път намират на различни места подаръците си, даже веднъж ги намериха под възглавниците си в леглата  Mr. Green, друг път пред вратата, трети път под елхата и те милите се побъркват от кеф.

Кате, не можах и аз да ги видя снимките.

Лони, действай, докато е време, градината да не е някакъв сървайвър, това на нищо не прилича  #Cussing out

Ани, май ще е Оги, с толкова обговаряне на това име не виждам друго да надделее. Аз също много харесвам Боян, ако Гери беше момче щеше така да се казва, а другите ми любими са Марк и Тома.

Целувки на всички и весели празници, ако не успея да се разпиша пак  Hug Heart Eyes Hug






# 59
  • Русе
  • Мнения: 526
   Ирка, понеже спомена разпродажбата на Некст имам въпросче - какъв размер дрешки вземаш на Елла, тя колко е висока? Дари е 110 см, размер 5-6 ли е като за нея? До сега съм поръчвала само на Ема дрешки, на Дарито не съм, че при нея е трудна работа - за блузи и панталони трябват различни размери и не мога да й взема никакъв комплект Crossing Arms На Ема бях поръчала различни размери, а те ми изпратиха всичко в един ръст, та още им се чудя...

Общи условия

Активация на акаунт