Георги на мама Лони е МАЙско момченце за милиони!

  • 37 420
  • 727
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 932
Ха-ха,Мими,дай да я видим!
Шмърци,продължавам да ти се радвам!
Е,как забравих! Честит и весел да й е домът на Смайли! Браво на нея!
Мамиии,много сме загубени всички! Даниеле,да си жива и здрава,по-често да пишеш и да ни радваш само с хубави новини! Честит рожден ден! newsm51 newsm59

И тук специално за моята най-любима сватя   bigdance2ЛЮБА: Tada
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Да си здрава,по-богата,по-весела,по-мързелива,по-обичана,по-глезена,по-щастлива от когато и да било! Чакаме да се разпишеш!

# 646
  • Мнения: 4 238
Честит Рожден Ден на Даниеле и Люба! Пожелавам им много щастие, да са здрави, обичани, уважавани и да видят изпълнени мечтите си!



Танче, моля те пиши повече. както и всички други. Така съм се смяла.

Весело изкарване на плануваните почивки. Ние не бяхме в Мура, а Вита парк. Отказахме се от Мура заради лошите отзиви за храната. А и във Вита парк пуснаха оферти за по-малка сума в къщички. Покрай морския вирус не видях много нито от Албена, нито от плажа.

Иначе ние сме добре. С нетърпение чакам пролетта и ако искате може да организираме някоя среща.

# 647
  • Мнения: 4 370
Даниеле, Люба, честит рожден ден. Момичета пожелавам ви да бъдете винаги усмихнати, красиви и добри, и най-вече здраве, щастие и много, много късмет и пари!!!


Момичета, аз вече имам нова прахосмукачка!  Laughing И то може да се досетите благодарение на кой! С Дидо станахме големи фенове на марката и проверихме всички уреди , които е направил тоя дизайнер, да не пропуснем нещо. Сега се навихме да си вземем и малката прахосмукачка на Дайсън. И четно имам чувството че ми чисти повече от колкото другата. Това го установих, като измих след това подовете и водата ми не беше чак толкова мръсна като преди. Ирка, ме увери че е точно така. Страшно мощна е, имам чувството че ще ми изсмуче килимите. Сега нали сме на вълна бебешки колички и с Дидо се питахме тоя Дайсън що ли не прави и бебешки колички!  Laughing

# 648
  • Мнения: 1 733
Честит рожден ден, Люба! Желая ти преди всичко здраве, много спокойствие, вълнуващи преживявания и далечни пътешествия!Много благодаря за поздравите, момичета, прекрасни сте Simple Smile  bouquet

# 649
  • София
  • Мнения: 1 500
Люба, Даниеле, Честит рожден ден! Да сте живи и здрави, позитивни и весели, много успешни и обичани!

Ние вчера се завърнахме от двудневна разходка до Боровец, Румката беше много щастлив на шейната, а ние успяхме поне за малко да се откъснем от ежедневието.
Дано и Люба скоро да се разпише, че скоро не е споделяла как е семейството.
Велиска, стискам палци при вас нещата да се развият добре  Praynig

# 650
  • Мнения: X
  bouquet Разписвам се,за да Ви благодаря от сърце за пожеланията и да Ви кажа,че много Ви обичкам Hug Heart Eyes Hug.....ама хич ми не остава време/за нищо,не само за форума,...а най-вече за любимото ми занимание-за сън/,но пък имам ли възможност и някакъв достъп до нет,непременно Ви чета/това да знаете,че кака Ви  дебне Mr. Green /...затова-пишете и споделяйте.....пък,аз като сколасам,може и да се поразпиша/мммммммммммда,права е Ирка,че ми е време за третото,та да  се позаседя пак вкъщи и пред компа/.И,понеже ми предстоят три почивни дни/като незнам как ми се  падна тая благинка,но  то си е до късмет,да не помислите,че са ми ги дали за празнуване и изтрезняване :mrgreen:/,ще пиша тогава по-подробно/ако ме не заведат нейде,както си мечтая..... Blush/.Иначе засега само да кажа,че съм добре-според ситуацията съм си направо много добре Peace,здрава съм,децата също Praynig...семейството все още е четиричленно,мосюто работи и понамали мрънкането,свекървата не я бях виждала два месеца/до днес/-та  мога да  кажа,че направо  е идиличен пейзажа......,а днешният ми ден е направо приказен/освен ставането в 4 за работа,всичко друго бе на 6/,благодарение на Вас и на многото хора които ме обичат,съм направо на 6-тото небе....абе,можело и да се усмихвам,се оказа днес....че бях позабравила Wink

Сега да пожелая и тук на Велиска много сили и да се надява,пък аз вярвам че силата на мисълта лекува и може да спасява... Praynig.
На Даниелка-много здраве,късмет и любов!
И на Всички  Ви-от същото...по-много!

# 651
  • Мнения: 4 429
честит празник на рожденичките!Да сте здрави,много щастливи и обичани   bouquet  bouquet  bouquet
Миме аз съм чувала добри думи за Калиакра,за Лагуните ,Гергана евентуално Орхидея...
Ирка знам аз за Галя,че на фона на любовта ще им хареса навсякъде ама да си кажа,да не реши после,че всички хотели са такива в Албена.
Да ви кажа вчера случайно срешнахме себ.Банкови в Капела.Ани е като бременна манекенка  Heart Eyes Изглежда страхотнооо и едно малко коремче..Завидях и ,почувствах се като небременет кит  Mr. Green

# 652
  • Varna
  • Мнения: 503
Даниеле, Люба, честит рожден ден. Да сте живи и здрави!  bouquet  bouquet  bouquet
  Ани, Мимоз  всяка събота неделя се отчитама в Мола / балета на Бети е от 10ч./ след това обикновенно отразяваме и една капела до към 12, че после бързаме да се приберем и да съберем сили за 16ч. за следващата тренировка, свиркайте друг път.

# 653
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕЕЕН, ЛЮБА И ДАНИЕЛЕ !!! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И МНООГО ОБИЧАНИ !!!

Ние бяхме на виличката ни и беше страхотно - на децата им изгоряха бузите и се скъсаха да си играят навън. Аз много се зарадвах, че са ми покарали лалетата и пресния лук  Mr. Green Абе студено, студено, ама пролетта си идва и това си е  Party

Да честитя на всички баба Марта и 3-ти март, че отдавна не съм се включвала.

Ани, честита придобивка-и на мен много ми хареса тая марка като я гледах в нет-а. Хем малки, хем мощни.

Много целувки и приятна неделя на всички  Hug

# 654
  • Русе
  • Мнения: 526
   Любче, Даниеле, честит рожден ден! Много здраве за вас, децата и татковците!
   Мимоз, мерси за инфото за хотелите Hug
   Ирка, ще снимам ръкавицата, ама не днес, много ми е изморено и смотано цял ден Tired

# 655
  • Мнения: 4 429
Иночка с удоволствие,но ние толкова рано не можем да се довлечем-преди 12...За следобяд ако искате на линия сме.  Peace

# 656
  • Мнения: 4 370
Ей, Мимоз голяма реклама си ми направила! Благодаря ти! Ама ти какъв небременен кит, айде моля ти се сега!  Laughing Няма такова нещо, да вземе някой да й се върже!

Иночка, ние в 10 още закусваме и към 11 потегляме към Варна. И за нас са удобни следобедните часове.

Люба, радвам се че си щастлива и дано да си починете някъде семейно през трите ти почивни дни и да ни се похвалиш после!  Wink

# 657
  • Мнения: 937
Честит Рожден Ден на двете ни прекрасни рожденички през изминалите дни!
Момичета пожелавам ви много щастие, късмет здрави деца  и послушни мъже!

Ани честита придобивка, радвам се, че си доволна и със здраве да си я ползваш дълго време в новия ви дом. Аз лично повярвах на Мимоз, че си като манекенка с малко коремче като ви знам и двете колко сте слабички няма как да повярвам и на самокритиката на Мимоз.
Люба радвам се че драсна някой ред и се надявам да си имала хубава празник, а не забравяй повече усмивката си използвай я всеки ден.
Благодаря за коментарите за Албена (то аз е трябвало тук да питам за отзиви а не да чета тонове страници от минали години), е честно да ви кажа не мисля да го сменям, аз го избрах и заради близостта си с Гергана и това че ще ползваме неговата анимация, а ако кухнята е толкова зле все ще го преживеем някак си ние не сме капризни, ама изобщо на ядене Мариса може да оцелее на краставици и пържени картофи, то все още не съм пратила парите така че, може и да не стигнем до там.
Нанчи страхотно си описала почивните ви дни, супер е да имаш виличка, ех мечти!
Танче и аз се забавлявам с постовете ви така хубаво умееш да опитсваш нещата, също като Ирка и Дени. А последната се позагуби.
Точно казват времето по радиото, та ние май ще се стягаме за зимна и снежна сватба!  ooooh!

# 658
  • София
  • Мнения: 2 671
ЧЕСТИТ 8 МАРТ, МИЛИ МАЙ-ки! Пожелавам ви много красота в днешния ден Simple Smile


Даниеле, със закъснение, но с най-хубави пожелания те поздравявам за РД Simple Smile

Последна редакция: вт, 08 мар 2011, 00:21 от Rumya

# 659
  • Мнения: 4 370
Честит осми март скъпи виртуални приятелки!

Общи условия

Активация на акаунт