Георги на мама Лони е МАЙско момченце за милиони!

  • 37 380
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 452


Честит 8-ми март! Винаги се стремете към върха, каквото и да Ви струва това! Винаги се стремете към победи, каквото и да Ви струва това! Бъдете вдъхновителки и вълшебници, бъдете съзидателна и животворна сила! Бъдете истински жени!

На патерици пращам много целувки и прегръдки за Люба и Даниеле! Всичко най-хубаво Ви пожелавам!

Аз скоро не съм писала, ама освен, че много работа и пак имахме филми с боледуване на Макс, което продължи с боледуване жестоко на майка ми отново /винаги след него и тя се разболява, ама няма вече сили да се възстановява/. Слава богу са малко по-добре, но вече втора седмица се лекуват. И добре, че имаше повечко почивни дни та да се почувствам и аз човек  Crazy
Моя мъж е в командировка, та ще си чакам букета със закъснение  Blush

Честита придобивка, Ани! Дано докато родиш, Дайсън вземат и количка да направят, може и специална поръчка за вас  Peace

# 661
  • Плевен
  • Мнения: 973
Честит празник скъпи дами!
Бъдете нежни и красиви, възторжени и вдъхновени!
Съхранете женствеността и лъчезарието си!
Обичайте и бъдете обичани!

# 662
  • Мнения: 4 425
Е дами честит празник!Все така очарователни,прекрасни ,обичани   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Аз получих 3 букета сутринта начело Жули ,батко и накрая баща им и всеки с различен букет подбрани според възраст и размер  Laughing Довечера женско парти в много ограничен състав от 3 останахме 2,че на едната мъжа и щял да я води на ресторант  Simple Smile
Жули като разбра ,че Маминия ден няма да е в Детската градина днес,а на ресторант каза :Че аз защо тогава да ходя на градина,ще остана тук,че да отида на ресторант.  Crazy

Руми ако кажеш,че и тия ти си правила  Shocked
Гале спокойна съм,ще изкарате добре.  Peace

# 663
  • Русе
  • Мнения: 526
   Честит празник, мили дами!
    Ето какво прави Ема, оставена на свобода(а не в креватчето):
    http://www.facebook.com/album.php?aid=102114&id=1079109606&a … 09606&theater
    Специално за Ирка, дядовата ръкавичка:
   http://www.facebook.com/album.php?aid=102114&id=1079109606&a … 09606&theater

# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 4 145
Честит празник, скъпи дами!!!!

Поздравявам ви с това клипче, част от една страхотна инициатива, в която и ние участваме  Blush

http://www.youtube.com/watch?v=TbKfq-ZCg0Q]http://www.youtube.com/watch?v=TbKfq-ZCg0Q

Ние сме добре, госпожиците растат, особено малката, която вече мина 10-тте кила  Mr. Green
Все по-весела става къщата, малкото постоянно повтаря ба-ба-ба и щъка след кака си - най-обича да я докопа за косата  Laughing
Имахме си проблеми със свекитата и вчера вдигнах грандиозен скандал вече, дано скоро не си позволяват същите своеволия - отнасяше се за здравето на Кали... не ми се влиза в подробности, че пак бяс ме хваща...

Зарадвах се на почивката на Люба и тези дни чакам с нетърпение да ги видя с Пепсън  Heart Eyes

Велиска, дано майчето ти се пребори и скоро пошеш добри новини  Praynig Praynig Praynig Praynig

При нас има и емоции от друг характер - сестра ми от 1,5 г. живее и работи в Кипър и преди 3 седмици пристигна тук за отпуската си. Та като я видяхме с майка ми нещо почна да ни съмнява как изглежда - една такава супер слаба, пък с лек корем...  А тя разправяше от месец и нещо, че все й се подувал корема и я болял - като от колит  ooooh! Та най-неочаквано /дори и за самата нея/ се оказа, че е бременна и то в 6-ти месец  Mr. Green Crazy Цикълът й е супер нередовен и изобщо не се е усъмнила дори... Та така - ще ставам и леля, а систъра - кипърска снаха  Laughing Бебето е мъжко  Laughing

Ето и малко снимки от дебеланка и кака й
http://zmeikovica.snimka.bg/children/zima-2010-2011.554974.22657828

# 665
  • София
  • Мнения: 248

Честит Празник Мами!
Да сте много обичани и глезени от деца и съпрузи и любовници  Laughing

# 666
  • Мнения: 4 425
Миме голяма фурия е малката и колко е доволнаа  Grinning

# 667
  • Мнения: 4 370
Змейко, това клипче го гледах точно преди да вляза в темата и много се зарадвах като те видях. Мислех че е по старо и не си ни го пуснала и мислех да го поствам тука!  Laughing
А това за сестра ти е страхотно. И начина по който е разбрала че е бременна. Как са минали само 6 месеца без да се усети. Супер! Хайде да си износи здраво бебе и накрая пак да се похвалиш.

Мимоз, Жули на ли те е предупредила,ч е докато не се стопли няма да ходи на градина! Какво и се чудиш!  Wink

# 668
  • Мнения: 937
Днес съм цял ден на телефона с брат ми. Треска ни тресе всички вече!
Ирка сватбата е утре, така че ако смогна още утре вечер ще кача снимки, ако не сигурно ще донеса апарата на работа и в петък ще ги накачвам. Знам че ти писа че нямаш търпение да дойде този момент, та и ние така. Днес мия колата, уговарям за пореден път фризьорката, като чувам времето ще е с нас т.е. няма да вали, че ми отидоха къдриците, а и на Мариса та съм доволна и само на това да не вали та....не остана. Другата ми рода ще идва ще се запознават с милото, ще има роднини които не помня от дете (но пък брат ми общува с тях), абе интересно ще е и срещата на майка ни и баща ни (от 15 г. не са се виждали). Вълнувам се много!
Змейка аз изгледах клипчето няколко пъти, а и албумчето със снимките ви (кефи ме онази дето таткото имитира захапаните пръсти на бебка), много сте сладки от сърце ви се радвам. А и историята на сестра ти също е страхотна и ето че и вече ще си имат внук вашите за супер кратко време. Не се ядосвай на свекитата и се радвам, че си ги поставила на място - само така!

Оставям ви и ви пожелавам слънчево настроение!

Последна редакция: пт, 11 мар 2011, 10:12 от galiushana

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 4 145
Ани, Галче, благодаря ви  Hug
Ани, сестра ми даже пише в твоята нова отчетна тема  Mr. Green

Галче, мерси за комплиментите за момите - аз също следя с радост твоите нови вълнения и много ти се радвам, че успя да намериш човек, който да те заслужава  Heart Eyes Моят баща също не се интересува от мен та.... някак още по-присърце взех историята ви с Мариска  Hug
Ще чакаме снимки от сватбата и малката шаферка.

Ние сме на 2 сватби в следващите няколко месеца - моят първи братовчед и първата братовчедка на Юлиан. Тече треска за тоалети, поръчах си 2 тоалета, но в едното не мога да вляза, а другото ми е широко... Този път не мога да отслабна така лесно като с Кали. Но нито мога диета да пазя, нито имам сили за упражнения - трябва да се взема в ръце  Tired

# 670
  • Мнения: 419
Здравейте от нас.Добре сме.В последно време все болести около нас,даже Алекс е на антибиотик първият,а е вече на 5 години.Но нямах избор то детето беше дни наред с температура от 39-40 и много лоша кашлица,та и конюктивит хвана,и сега и Адриана е леко болна и нейните очички възпалени.
Иначе аз си ходя всеки ден на работа  на пълен работен ден,без почивни дни,отделно работата в къщи мен чака,почти всеки ден готвя и то по две мандьи,супер ящно семейство сме.
Децата си растат и все по -непослушни са.Алекс само ни вика,посшга ,плаче,а Адриана е дете което не се спира по цял ден ,само се катери и се чуди каква магария да направи,направо ми изпиват силиците,но поне си възвърнах килограмите от преди сватбата 58-59.
Направо ви завиждам ,че имате рода наоколо,евтини детски градини,и детска кухня!
Айде лек ден от мен и честит 8 март на патерици!

# 671
  • Мнения: 4 370
Змейко, верно че има една мама от Кипър. Това сестра ти ли е? Забравих ника, че тя много рядко пише, но като се появи пак ще ми е особено приятно да я чета, като знам че е сестричката ти!

Гале, честит имен ден! Да ти е живо и здраво името и да си изкарате готино днес на сватбата.

# 672
  • София
  • Мнения: 2 671
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, ГАЛЯ! Много приятен двоен празник днес!!!

Аз днес съм не интервю за една работа, дето хич не ми се нрави, но... понякога човек трябва да направи това, к. трябва  ooooh! Сега съм се мобилизирала, за да убедя работодателите колко много искам точно това да работя  Crazy

# 673
  • Мнения: 4 425
Влизам да ви почерпя за вчерашния ми рожденик ,който стана на 14   party023 newsm24

Змейке много добра идея и честито за сестра ти,една позната така .Само ,че те правиха дори инвитро и все не се получаваше,спря ,после им а доста време я виждам с корем и казвам браво бременна в 5 месец,а приятелка вика тихо..стига сте я питали тя има колит -подува се боли я и лекарите не могат да и помогнат.Абе викам какъв колит,бременна е,не тя от години има колит е викам добре.На др. ден пак прегледи и пр и бременна в 5 м  Laughing детенцето вече е ученик.
Руми успех!
Муцунке лоша работа като са болни и сигурно наистина ти е трудно,дано мъжа ти помага повече. Peace

# 674
  • Русе
  • Мнения: 526
   Гале, честит имен ден! Приятно прекарване на сватбата, очакваме снимките! Simple Smile
   Мимоз, да ви е жив и здрав Митко, желая му много победи и отличия в спорта, в училище и в любовта!
   Змейко, много нежно клипче! А снимките ви са прекрасни! Heart Eyes При нас също малката госпожица върви по-едричка от каката, но също и по-палава се очертава ooooh! Честита бременност на твоята сестра! Да я изкара до края така леко, както и началото!
   Муцунке, пожелавам ти здраве и много спокойствие! Hug
   Руми, успех на интервюто!

Последна редакция: чт, 10 мар 2011, 11:29 от Mimeto78

Общи условия

Активация на акаунт