помогнете ако можете

  • 51 835
  • 389
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 149
Благодаря на тези който ми се обадиха да видят как съм

# 331
  • Мнения: 1 167
Даниела,дръж се.Не доставяй удоволствие на онзи да те види срината.Незнам какво може вече да се направи,коя институция може да помогне,ако трябва да пишем до някой!
Бъди силна заради децата,прегръщам те Hug

# 332
  • Мнения: 149
Писала съм още преди къде ли не.Препращат всичко до закрила на детето на место.А останалото не може да свърши докато не свършат всички дела.Днес имах дело за потвърждаване на последната ограничителна заповед.Решението ще излезе на 17.04 за какъв срок ще е тя.Психиката ми не издържа-просто ми идва всичко в повече.Даже не помня какво точно е станало в събота.После ми казаха.

# 333
  • Мнения: 149
Направен е запор на заплатата за издръжките.От началото на месец май ще ми превеждат по 130 лева издръжки.За момента не може да се запорира по голяма сума.Освен това съдът постанови да ми даде бележка за дохода за детските добавки.Но това ще стане другия месец.Така че месец май ще мога да започна да вземам детските.За съжаление майчинството няма как да го получа със задна дата.А малкия след няколко дни става на годинка.

# 334
  • Мнения: 884
Браво, Дани! Това е поредна победа за теб, макар че сумата не е голяма, наистина.
Дано се наредят някак нещата и за малкия.
Да ти е жив и здрав и все по-хубаво детенце да става! Simple Smile

# 335
  • Мнения: 149
Да малка е сумата.Като се има в предвид че само текущите издръжки са толкова на месец.Отделно има натрупани с лихвата 3400-със постановление на съда.За малкия-днес имахме дело.Нали бившия заведе такова за отричане на бащинство.След сума ти време разтакаване и на мен и на малкия.Два пъти назначават днк тест-той не се явява.Сега прекратява делото.Аз ще трябва да водя такова и да плащам днк-тест сега.В момента няма как да стане.Аз се разорих по дела и адвокати.Само дето платих на адвокат и за това дело от което се отказа.Отделно бях на родителска среща на най големия.Всички си доплатиха куверта за бала.Нас ни чакаха чакаха и срока вече изтича утре.А аз заради тези дела не можах да доплатя.Съдът му начисли и разходите по адвоката ми и делото за отричане на бащинство-отделно 500 лева.Ама надявам се докато съм жива все да си ги получа.Свършват делата.Остана обжалването на оставянето на малките в институциите още за една година през окръжен съд на 2.04 -и това е.Решението като излезе влиза в сила и развода ми.

# 336
# 337
  • Мнения: 1 167
Даниела,да ти е жив и здрав !Прекрасен е !
Има ли нужда от някакви дрешки,мога да изпратя някои от моето детенце Peace

# 338
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Честит първи рожден ден на Ванко ! Да расте жив и здрав и много щастлив  newsm59

# 339
  • Мнения: 149
Утре сутринта е последното дело-обжалването на бракоразводното пред Окръжен съд.

# 340
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Успех на делото.
Току-що ти изпратих една малка сума за абитуриента.

# 341
  • Мнения: 149
Чакаме решението на 2.05.

# 342
  • Мнения: 149
Решението излезе.Отново децата остават в институциите за още една година.В решението на окръжен съд няма вписан никакъв мотив.Новото е че бащата е осъден със задна дата от 1.06.2010година да плаща по 67.50 и за трите малките деца.Съда е преценил че независимо че не са при мен-разходите са за моя сметка.Като изключим това че се хранят там.Адвокатката ми е приятелка с адвокатката на социални грижи и с директорката.Те също не могат да повярват на решението.Казват че е абсурдно.Другата седмица имаме среща със моята адвокатка в социални-със тяхната адвокатка и,директорката и социалната работничка.Искат да върнат децата при мен.Казват че съм го заслужила.Единствения минус е че сме в по малко жилище.Искат да обсъдим кое е по добре-да обжалваме пред върховен съд или директно да заведем иск за промяна на мярката за закрила на децата.Вече съвсем се обърках.Социалните казаха сега след делото-че ще направят това което зависи от тях до есента децата да са при мен.Да чуя и аз добра дума от тях от толкова време
Целувки от малкия Ванко
...http://smyle11.snimka.bg/children/vanko-v-blachik.674879.27119705

Последна редакция: нд, 06 май 2012, 08:04 от smyle

# 343
  • Мнения: 1 167
Оле,не мога да проумея каква е тази държава,която не дава децата на СОБСТВЕНАТА ИМ МАЙКА!!!!Това само тука ли се случва? #Cussing out

# 344
  • Earth
  • Мнения: 1 952
smyle, Каквото и да предприемеш ще бъде в правилната посока  - да сте всички заедно.
"Бащата" започна ли да плаща някаква издръжка ?

Много е порастнал Ванко.

Общи условия

Активация на акаунт