Квилинг за маниаци - 5

  • 129 563
  • 740
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 342
Тече, уникален!!!! Благодаря ти много!
Не съм сигурна, че ще го направя като теб, но ще взема идеята!
Наистина такъв не можах да намеря сега като търсих, сещам се, че съм го виждала преди, но в началото ми се е струвал недостижим да го направя!
Благодаря   bouquet

# 181
  • Мнения: 2
Ianina  супер тефтер и картичката е много сладка,зайчетата са страхотни
от мен

# 182
  • Мнения: 1 187
Аз се включам с една "мартеница"  Wink
Нищо кой знае какво до вашите красоти, но... показвам

Последна редакция: пт, 18 фев 2011, 08:54 от klamerche

# 183
  • Враца
  • Мнения: 2 730
Мартениците са перфектни!  Heart Eyes Heart Eyes

# 184
  • Мнения: 5 026
А къде е мартеницата? От кога чакам да открадна идея Simple Smile Намерих си една , още се ослушвам кога да я почна...

Последна редакция: пт, 18 фев 2011, 10:14 от Atrakcia

# 185
  • Варна
  • Мнения: 5 592
О klamerche, много се радвам да те видя в тази тема, ама защо махна мартеницата. Беше много хубава.

# 186
  • Мнения: 318
Te4eto, щъркела е супер!
Дани, ще чакаме да видим и твоя хубавец Grinning
addii , много са хубави тези портокалови резенчета. Ох, отивам да изям един резен, няколко пъти Hug
klamerche, вчера успях да се вреда от детето и видях мартениците. Ами, много добре са станали, що наистина ги изтри?
Дими, каква е следващата вълна от вдъхновения? Grinning

Сега да си кажа и аз моя зов за помощ. Пак ще досаждам на децата в часа по бит и техника и се чудя какви картички да им предложа за майсторене. Искам да е нещо лесно. Приемам всякакви предложения, особено подплатени със снимков материал или уроче в youtube Mr. Green

# 187
  • Мнения: 1 187
Уж се опитах да ги намаля, че бяха огромни, а съм ги затрила. Чак сега видях, че не се вижда нищо  ooooh! Ще ги кача отново довечера, че сега съм в офиса  Crazy

# 188
  • Мнения: 5
Ianina нещо ми избяга моето вдъхновение , но  Naughty да не съм капо, ще публикувам тази, пролетно ориентирана, картичка:

klamerche имах късмета снощи да я видя преди да я затриеш  Mr. Green - много ми хареса, непременно трябва да се покаже втори път да и се порадват и другите.

# 189
  • Мнения: 342
Янина, виж тук http://photofile.ru/users/dezirka/150316873/ и в Крокотак също има интересни идеи. Сигурно вече си обръскала и там, но за друго не се сещам....

# 190
  • Мнения: 5 026
Не съм показвала хвърчилото което правих миналата седмоца. Не ми се получи много, но си имах и помощник  Crazy

# 191
  • Мнения: 318
Дани, много ти благодаря за бързата реакция  bouquet
Мисля, че бубулеците са много добра идея и без това съм на вълна животни Grinning
Atrakcia - добре , че щерката има профил във фейса ... идеята е много добра, само дето снимката е малко лоша и се губи красотата на хвърчилото newsm78
Дими, много е хубава! Изобщо не си загубила вдъхновение и на всичкото отгоре си сложила от любимите ми китки.
И аз си направих няколко за една картичка на тема ЧРД, но не знам кога ще я довърша. За сега ми е само като проект в главата.

# 192
  • Мнения: 2
flower  картичката много ми хареса-чудесна е

# 193
  • Мнения: 1 187


Последна редакция: пн, 21 фев 2011, 10:34 от klamerche

# 194
  • Мнения: 5 026
Супер мартеници  Peace В Крокотака са твоите, нали, сега ги гледах там Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт