Квилинг за маниаци - 5

  • 129 582
  • 740
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 318
Момичета, мисля да започна и аз с миши стъпки в това изкуство. Вчера влязох в един магазин за материали за такива работи. Направиха ми впечатление многото перфоратори и други неща на Heyda. Вие как си ги набавяте? Мисълта ми е дали е възможно да си поръчам такива направо от тях или някой дистрибутор, че в това магазинче цените бяха доооста скъпички бих казала  Embarassed.

На 1стр. на има линкове към магазини за материали.

# 571
  • Мнения: 1 849
Перфораторите са си скъпи по принцип. Аз купих първия си перфоратор едва края на миналата година. Просто пускаш търсачка с името на фирмата, виждаш им онлайн магазина (повечето имат такъв) и разбираш дали правят доставки за Бг...

# 572
  • Варна
  • Мнения: 5 594
Момичета, каня ви в Картичкофурийското табло за обяви, където всеки може да предложи за продажба, замяна или да подари нещо, което вече не ползва или му е излишно.
shanel1982, по това, което си писала за магазина май си влязла в Слънчоглед. А иначе migito е права,  перфораторите са скъпи играчки и въобще хобито не е от най-евтините, но малко по малко се натрупват нещата.

# 573
  • София
  • Мнения: 245
Здравейте, нова съм тук. Всички превите страхотни неща. Аз от скоро се занимавам с направата на цветя от хартия и незнам дали изобщо произведенията ми са за тази тема, но ще се радвам да споделите мнения за тях.
https://picasaweb.google.com/101734339809437833799/DropBox?authk … 02857072002188978

# 574
  • Мнения: 318
Деси , прекрасна инициатива Hug
nuschinka , цветята ти са страхотни Crazy, но те са по-скоро за другата тема - скрапа.
Тази е конкретно за квилинга и всичко свързано с него.

# 575
  • Мнения: 429
Да, в магазин Слънчоглед влязох. Вече имам малко перфораторче с мече, едно по голямо с пеперуда, една детелина и едно за ъгълчета. Гледам по обяви обаче не мога да се ориентирам как са с размерите. А току що разбрах, че им се казвало пънчове  Embarassed. От чужбинските сайтове няма ли нещо по евтинко? В този магазин има доста неща на Heyda, влязох в сайта им обаче не разбрах дали доставят до където и да било. На първа страница магазините дори още по скъпи ми се видяха. Може би в ибей трябва да видя, но като не знам какво да търся това е лошо.

# 576
  • у дома
  • Мнения: 7 204
Ами пишеш punch в ибей и те си излизат http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=m570&_nkw=punch -само пари да имаш  Heart Eyes

# 577
  • Мнения: 581
Здравейте момичета,
обмислям закупуването на ръчен шредер, та исках да ви питам някоя от вас има ли и какви са впечатленията и?
Благодаря предварително !  bouquet

# 578
  • Мнения: 8
Да покажа нещо, върху което работих напоследъкhttp://quilling-liva.blogspot.com/2011/05/blog-post.html
Приятен и ползотворен ден!:)

# 579
  • Мнения: 226
Здравейте! Много красиви неща сте направили с куилинг!
titinka - купих си преди време от Метро шредер - беше на промоция. Електрически е и цената беше около 25 лв. Но ... не става за куилинг. Ножовете не са особено остри и хартията остава назъбена. И най-лошото всъщност е, че ширината на лентичките става около 9-10 мм - т.е. доста повече от това, което става красиво за куилинга. По-високия клас шредери са вече с цена около 150 лева - имаме такъв в офиса - лентичките стават 4 мм, но ножовете също се изхабяват и назъбват. За ръчен шредер не знам - важна е ширината на лентичките, които се получават.
Творчески успехи на всички!

# 580
  • Мнения: 318
Да покажа нещо, върху което работих напоследъкhttp://quilling-liva.blogspot.com/2011/05/blog-post.html
Приятен и ползотворен ден!:)
Врабчо е перфектен! Цялата композиция е много хубава Simple Smile
Аз умувам какви картички да направя за базара на 1юни. Искам да наблегна на бройката. За това маи моделите трябва да са поснички. newsm78

# 581
  • Мнения: 1 849
И аз тези дни се бях размислила да направя подобно клонче, но нещо не ми достигна муза. Купих си като никога дизайнерска хартия, като отидох да видя новия магазин на Двете елши. Скрапбука не ми е нещо по сърце, но реших да комбинирам, снощи цяла вечер умувах над една картичка, съвсем проста.  ooooh!
Но имам доста нови идеи и нямам търпение да ги реализирам. Wink

# 582
  • Мнения: 14
Радвам се, че темата се пораздвижи  Hug
Титинка, аз имам мини USB paper sredder


Подарък ми е и съм наистина много доволна. Лентичките са леееко рошави, но изглеждат добре и са точно 3мм. По принцип го дават, че реже само хартия но аз си режа и картон, само че си го подготвям на по-тесни ленти от допустимата ширина. Пробвах го с батерии и не ме устройва, но с захранването от компютъра е супер. Наистина е много удобна вещ!

# 583
  • Мнения: 581
Тече, Моля, те сподели каква марка е и от къде е закупен ако знаеш Simple Smile

# 584
  • BG
  • Мнения: 123
Момичета, страхотни неща сте направили /няма да изброявам имена, за да не пропусна някого/   bouquet
Ianina, на мен ми харесват тези мини картички, семпли и ефектни
В блога на тази жена има прекрасни неща, мисля че го има на първа страница, но ако някой е пропуснал ето http://quillingwithfun.blogspot.com/search?updated-max=2011-02-2 … mp;max-results=20

Последна редакция: чт, 05 май 2011, 19:40 от elmyra duff

Общи условия

Активация на акаунт