Отговори
# 15
  • Мнения: 9 903
да не речете, че не докладвам, понеже нямам време от цедене....
Таа, без да си давам много зор, и понеже няма да кърмя на поискване - докъде стигнах:
сутрин в 7 спрях АМ. Двете гърди си му стигат.
Същото и в 22 - след банята сукал-недосукал заспива като къпан  Mr. Green
През деня, когато имам време - цедя. Събирам между 30 и 60 мл по различно време. Давам ги вместо добавката.
Останаха критичните хранения в 10 - когато си повръща и кърмата, не знам защо. Станало ни е традиция да повръщаме в 10/и на мен даже ми се повръща, като го видя  Crazy/
В 13 давам добавка, в 10 и 16 обикновено съм изцедила, в 19 давам добавка. В 1 през нощта давам добавка.
Нямам усещането да прави разлика кога какво му давам. Но продължава да се мъчи с оригването, и въпреки че и там имам напредък, често връща мляко и след оригване.
Обаче ям, пия,  и въпреки това, поне на цедене не мога да докарам повече количество.

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Браво на теб,супер се справяш Grinning
Само да можеше и да решиш,че е по-лесно да кърмиш на поискване,вместо да цедиш като луда и да ти отива цялото време в това...всичко щеше изведнъж да си дойде на мястото Laughing Но давай така,щом има ефект Grinning
Не се притеснявай за оригването и повръщането - при вас явно е съвсем слабо изразен рефлукса и ще мине след някой и друг месец.

Общи условия

Активация на акаунт