Мълчаливите мъже

  • 14 097
  • 105
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Да пази Бог от мъж-плямпало, а пък ако е и мрънкало!  ooooh! УжасТ!!! Моят много-много не говори, ама действа. Това е важното. Пък и друго си е при разправия да слушаш само собствения си глас.  Mr. Green

Да пази, да пази, ама мен не ме е опазил  ooooh!  Crazy  Mr. Green

Мхъм ...  ooooh! Crazy ooooh!  Mr. Green Разбирам те  Sunglasses

Oткъде я изкарахте тая тема бре Mr. Green
п.п. Блажено нещо е тишината понякога  Mr. Green Или пък като говори с мен да мълчи ... Joy Joy

# 61
  • Мнения: 3
Баща ми беше такъв и именно заради мълчанието си е сменил 3 жени... Mr. Green Напоследък се понаучи да говори, но въпреки всичко пак си е ''дърво''! Grinning За жалост аз приличам на него, а приятелят ми на мен. Mr. Green У нас по принцип си е манастир, а скараме ли се единствено ехото на телевизора се чува. Grinning Като се събираме с приятели кажи речи двамата не си говорим, но не защото не се обичаме, а просто и двамата сме по-особени натури и предпочитаме да си кажем всичко насаме. Първоначално правим впечатление на двойка, която не се разбира, ама пък и аз мисля, че е по-добре тихият, отколкото клюкарката. Simple Smile А и е смехотворно мълчалива жена с мъж плямпало.

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
А и е смехотворно мълчалива жена с мъж плямпало.
Не винаги.
Понякога е направо трагично. Wink

# 63
  • Мнения: 3
Хахах, не знам, не съм го изпитвала и може би затова ми изглежда смехотворно. Mr. Green

# 64
  • Мнения: 61
Моя си е мълчалив.В граници разбира се.Много ми е добре така..

# 65
  • Мнения: 93
Моята съпруга работи само с жени в офиса.Всеки ден-различни оси на съперничество.Прибере се вечер и започва да разправя.Аз какво да кажа?!?По едно време ми писна и и казах,че не искам да ми разправя повече.По бре да си мълчим.Така си ми е супер.Пита ме какво да готви?!?Бе,жена,аз несварения грах изядох едно време,та сега ли?Всичко ям.И въобще-различни светове сме.Пък и вие не ни оставате много време за приказки...Тъстът ми е с 3 щерки.После бил мълчалив.С четири жени какво да каже... newsm78

# 66
  • Мнения: 3
Пита ме какво да готви?!?Бе,жена,аз несварения грах изядох едно време,та сега ли?Всичко ям.И въобще-различни светове сме.
.

Ахх, какви сте неблагодарници вие мъжете.
Не стига, че имаш такава прекрасна жена, загрижена и мила, а и да и мълчиш насреща-честно ти казвам, ако беше при мен щях да те изстрелям от нас. Mr. Green
Моят приятел, само веднъж съм  го питала какво иска да сготвя и той не можа да повярва, та даже извика приятелите си на гости, за да е сигурен, че не е сънувал. Whistling
Ама какво да прави, човекът е доволен и на бързото хранене от закусвалнята в квартала, че ако трябва и люти чушки ще яде.
Уважавай труда на жена си, ПИЧ! Sunglasses Mr. Green

# 67
  • Мнения: 93
Иначе и по отношение на говоренето/както и във всичко останало/,мисля че трябва да се търси балансът.Нескончаемо говорещите мъже ме оттегчават до смърт и ми напомнят за другия пол...От друга страна обаче имам чувството,че мълчащите като борсуци си въобразяват,че изглеждат "тежки" в очите на околните,само защото са благоволили да си отворят устата.А може би просто главата им не ражда нищо...

# 68
  • Мнения: 135

Ахх, какви сте неблагодарници вие мъжете.
Не стига, че имаш такава прекрасна жена, загрижена и мила, а и да и мълчиш насреща-честно ти казвам, ако беше при мен щях да те изстрелям от нас. Mr. Green


Олеле...още една фурия на хоризонта!!!!!  newsm78
Или с други думи...те така живота на мъжо се превръща в ад!!!!  Peace
Уважаема Венетке...мъжете не сме неблагодарници...но през вашите розови очила, виждате точно каквото си искате!!!!  Peace

# 69
  • Мнения: 1 081
Кой каза Фурия  Rolling Eyes  Mr. Green

Соте, ти па кво се буташ у мълчаливите  Shocked Shocked Shocked

 hahaha hahaha hahaha

# 70
  • Мнения: 1 455
Днес вечеряхме с дъщеря ми навън. До нас седна млада двойка, която около 30 минути мълчеше и се хранеше. Осъществяваха контакт с очи, но много дискретно, без жестове, ръкомахане или думи.
В един миг ми мина през ума, че може да са скарани, или пък неми Thinking
Не, не бяха...
Замислих се, колко се хабим ние с мъжа ми, повтаряйки си всяко нещо по 3 пъти, в детайли, кометари и оспорвания Crazy Постоянно изпадаме в ситуации, когато и тримата с детето говорим (то най-шумно и най-бързо) и никой не чува останалите двама, но продължава да изисква отговор или поне разбиране.
Безмълвието, в което бяха изпаднали младежите ми се стори някаква странна нирвана, много чисто и стерилно беше около тях, абсолютно съвършенство на емоциите, пррфектният синхрон на погледите... За миг ми се прииска и ние да не бяхме толкова емоционални, а по-сдържани. Да говорим само, когато трябва. После си казах, че това е най-красивото нещо на света - да изразиш с думи и жестове себе си, по начин, който само ти можеш да го направиш...
Добре, че моят мъж не е от мълчаливите.

# 71
  • Мнения: 1 610
[ Peace мълчащите като борсуци си въобразяват,че изглеждат "тежки" в очите на околните,само защото са благоволили да си отворят устата. А може би просто главата им не ражда нищо...
[/quote]
 
Комуникацията между хората когато липсва-  то няма как да разбереш другия какво му харесва и как да му направиш кеф /за каквото и да било/.
Мълчаливото присъствие е бариера ...било в семейството , работата...

# 72
  • на Дъждовен остров
  • Мнения: 148
Според мен разликата идва от това, че жената мисли докато говори, а мъжа мисли докато мълчи.  Те не изпитват такава нужда да изразяват себе си непрекъснато.  Правят го с делата си в повечето случаи. За това сме различни и в същото врем  с това се привличаме.

# 73
  • Мнения: 755
хехе тук голяма веселба настанала. Laughing
Dress like Princess, смях се с глас на образният ти разказ. Joy
Защото аз въобще не съм от мълчаливите, ама хич и когато попадна на подобни"неми" сцени направо хей така Shocked
Добре съгласна съм, че  да се говори несксончаемо е гадно,  чак така не съм, но съм приказлива. Но и да  да мълчиш и само чрез директен поглед да осъществявш контакт, това пък..с намигвания и трептене на клепач ли се разбира?! ShockedТогава за какво са ни речевите способности, забележете не питам за какво ни е устата. Sunglasses
Соте, ти що така верно се разпени, ти не си мълчалив , ама пък си с много жени... та  не те знам... Joy

# 74
  • Мнения: 135

Соте, ти що така верно се разпени, ти не си мълчалив , ама пък си с много жени... та  не те знам... Joy


Ми от толкоз жени вкъщи..как да взема думата бре Форти????  Joy

Общи условия

Активация на акаунт