Студено стерилизиране ???

  • 7 266
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 271
Добре де, обяснете ми какъв е смисъла на тази студена стерилезация т. к. след потапяне на шишетата и бибите в разтвора се изплакват с вода-ми то няма смисъл-водата с която се изплаква не е стерилна....така, че не виждам това да е стерилизация....
А когато се изварява нали пак се изплаква с вода?И целта на стерилизацията е да се попречи на бактериите ,които се развиват в остатъците от млякото .
Не, не се изплаква с вода, след като се стерилизират в микровълновата. Дори има щипка, с която се вадят от стерилизатора, за да не ги пипаш с ръка... И все пак тези микроби от заобикалящата ни среда не са толкова опасни, колкото микробите, които се размножават в остатъците от млякото.

# 16
  • Мнения: 1 427
Да аз тези "млечни" микроби говоря.Иначе според мен прекалената стерилност изнежва.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 320
от както съм родила ползвам теблетките на чико и съм доволна, после изплаквам с чешмяна вода. Даже не стерилизирам и всеки ден, а през ден или два. Прекаленото пазене на мъниците според мен е по лошо от това да хапнат и някоя друга бактерийка! Няма да си отглеждам Втори Майкъл Джексън я!!!  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 191
Течност за студена стерилизация на Chicco ползва ли сте я ?и какви са отзивите за нея

# 19
  • Мнения: 5 103
разваря се във вода  и се потапят и после се изплакват. бързо и лесно

# 20
  • Мнения: 1 107
Много съм доволна от таблетките на Чико, стерилизирам играчките (които са му нон-стоп в устата) веднъж седмично. На упътването пише да се изплакват с преварена вода, но скоро смятам да мина на чешмяна, все пак вече сме големи  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 191
kajete mi neshto poveche za technosta za sterilizaciya na Chiko  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт