Подсъзнанието може всичко 34 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 75 281
  • 714
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 95
Всъщност....едва сега "зацепих", че точно сега се намираме в тази седмица преди 21 декември  Blush
Явно наистина е заредена енергийно. Отдавна се интересувам от силата на подсъзнанието и мислите, опитвам се да бъда позитивна и да променя живота си към по-добро. Но едва снощи открих...темата, а чета във форума от години. Никога не съм предполагала, че в "Хомеопатия, алтернативна медицина" ще намеря съмишленици и няма вече да се чувствам "частен случай". Съпругът ми, семейството и приятелите ми имат доста лаконично мнение по почти всички теми дискутирани от вас. За тях това са си чиста проба "тинтири-минтири"  Joy
Радвам се че тук мога да дискутирам и споделям с вас без притеснение, че ще ме сметнете за лудата, дето вярва в ... абе накратко във "тинтирито-минтирото"  Joy

Въпросче: трите желания дето си намисляте в седмицата преди 21.12 записвате ли си ги? Или просто си ги намисляте? За плановете разбрах - запис на хартия, а 3-те желания? Thinking

# 76
  • Мнения: 100
За алтернативното дишане, което обсъждате, преди много време Свами Шивамурти на една лекция беше дала да се диша 4х4х4х4 - вдишва се като се брои до четири, задържа се със запушени ноздри пак на 4, издишване на 4 и пак задържане на 4. И после пак вдишване, задържане, издишване, задържане и т.н... 
В различните книги съм го виждала в най-различни съотношения, като често се пропуска и последното задържане. В зависимост от съотношението вдишване-издишване се получава и различен ефект.
Но тогава тя каза, че като за начало това било най-добре и било най-универсално.

# 77
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Момичета (и Vox), благодаря за всичко, което споделяте!   bouquet Heart Eyes Hug

Vox, искам официално да ти се извиня за лошите коментари, които написах по твой адрес в предишната тема. Признавам си, че съм сгрешила в преценката си за теб!   Embarassed  Praynig bouquet

Маргало, тя е написала, че това са пагански традиции и вярвания, т.е. отпреди появата на християнската религия, така че са в противоречие с канона. Ти реши дали можеш и искаш да ги съчетаеш или ще пропуснеш.

Лени, естествено, че приемам желанието ти да се оттеглиш от огромната отговорност и труд по оформянето на темата. Пожелавам ти приятна почивка (от това) и се надявам да продължиш да допринасяш за съдържанието й като "редови потребител"  Heart Eyes

Все още обаче никой не изявява желание да поеме твоето място и отговорност.

Мисля, че тези, които имат повече сводобно време и влизат всеки ден в темата, би трябвало да излъчат предложения, за да може Лени да даде своите съвети на приемника си. В момента валят нови знания, а ако никой не ги следи и подрежда, ще се загуби замисъла, който тя ни е оставила - да се добавя своевременно всичко полезно, което се появи. Аз не мога да се самопредложа, защото нямам никакво време, дори да чета едва смогвам и то рядко. Но ви моля, помислете и решете коя от вас се наема да го прави. Не бих искала всичко изградено до тук да се остави на доизживяване. Извинявайте, ако тази ми реплика е неуместна и моля да я игнорирате в такъв случай.   bouquet

# 78
  • Мнения: 1 346
Здравейте всички прекрасни същества тук!
Mijjjjka по отношение на чистенето и аз като теб ей сега я свърших тази работа Grinning
А за какви три желания става въпрос "в седмицата преди 21", някой би ли ми пояснил, бих желала и аз да опитам.
Лени пропуснах да благодаря за поредната, направена от теб тема, благодаря ти за труда!   bouquet

# 79
  • Мнения: 90
За дишането видях, че приказвате. Мога да пусна описания на пълно йогистко дишане и на дишането с редуване на двете ноздри, ако имате желание - не видях дали някой е пуснал такова.

Радвам се, че темата се развива добре и успяхте да постигнете разбирателство и с Vox. Хубаво е всички да бъдат приети в темата и тона да е положителен.  Peace  Peace

# 80
  • Мнения: 13

Здравейте ВЪЛШЕБНИ БОЖИ ДУШИ  Heart Eyes

Благодаря ви, че сте част от живота ми! Първо искам да споделя с вас една добра новина, след като повече от година търся работа, в петък официално се сертифицирах към google adwords и изглежда тази седмица ще подпиша договора за работа!!!!!

Лени, благодаря ти за труда и за създаването на тази тема и разбирам и уважавам правото ти да се оттеглиш от оформянето й. Предлагам VOX populi да продължи започнатото от теб, ако той иска и останалите учаснички в темата са съгласни.

ОБИЧАМ ВИ Hug

# 81
  • Мнения: 10 709
Но ви моля, помислете и решете коя от вас се наема да го прави. Не бих искала всичко изградено до тук да се остави на доизживяване. Извинявайте, ако тази ми реплика е неуместна и моля да я игнорирате в такъв случай.   bouquet

Изобщо не е неуместна тази реплика  Simple Smile Би било неразумно всичко да се разпилее и съм сигурна, че при толкова сериозни и отговорни хора, които сме тук, това няма да се случи  Grinning
Но наистина, момичета и Вокс, помислете кой би се наел с поддържането на темата. Аз събирам ценните линкове от началото на тази тема и ще ги пратя в момента, в който стане ясно кой ще замести Лени занапред  Hug

# 82
  • Мнения: 439
аз по принцип съм съгласна въпреки,че си е сериозно предизвикателство...Лени вдигна летвата много на високо...Лени Two Hearts bouquet
предполагам,че Vox ще се съгласи,така,че моето предложение остава за в краен случай!

# 83
  • Мнения: 364
Vox-и, не мога да не те поздравя за новото ти лице в темата

Благодаря ти!     Hug

# 84
  • Мнения: 3 034
Момичета и момчета   Grinning аз понеже съм учила фолклор много време и съм и православна християнка, все пак не чистя, но пък на 21-ви слагам богата мса - ей такава мешавица, но така ми идва отвътре и мисля, че това е важното - слушайте сърцето си!

Нещата, от които искам да се освободя написах и изгорих. Трите желания - също. Пак така ми идва. И всяка вечер паля свещи, една оставям и на прозореца. А имам и светена вода и на 21-ви ще си поръся къщата и ще си кажа няколко молитви повече. Но това е моят начин, доверете се на интуицията си.  Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 6 810
simplyaven, това ми идва много добре. На 21.12 е роден синът ми, така че очевидно ще изпълняваме на 100% поне тази част:

брей, да не се окажем рода сега - мъжо празнува РД на тази дата  Joy hahaha.

Крен, нищо против не бих имала, но все пак тази година става на 4 годинки малкото съкровище.  Heart Eyes

Аз прекрасно мога да изпълня една седмица "нечистене" (това ми е най-омразното задължение), нооо не знаех, че има такава повеля.

Иначе в момента разполагам с повечко време и бих могла да опитам да пускам темите, но нямам идея доста от нещата как се правят.  Embarassed Embarassed

# 86
  • Мнения: 385

Нещата, от които искам да се освободя написах и изгорих. Трите желания - също. Пак така ми идва. И всяка вечер паля свещи, една оставям и на прозореца. А имам и светена вода и на 21-ви ще си поръся къщата и ще си кажа няколко молитви повече. Но това е моят начин, доверете се на интуицията си.  Hug
Преди няколко дни написах страховете си, накъсах ги на малки парченца и ги пуснах в тоалетната. Така ги пуснах да си отидат - да ги отнесе водата. Почти всичко останало също интуитивно съм направила по описания от simplyaven начин, без да зная, че сега е най-подходящото време. Peace
Klemy, и аз ще спазя нечистенето, интересно, че нямам и никакво желание за това  Hug

Последна редакция: нд, 19 дек 2010, 18:48 от Starlight'

# 87
  • Мнения: 3 034
Интересно е наистина, аз също никога не съм имала желание да чистя в дните даже преди Бъдни Вечер, много преди да уча за старите български поверия. Някак ми е такава една подредена украсена къщата и не я пипам.  newsm78

Starlight' , ако на теб водата ти дава усещането за изчистване, това е твоят метод и толкоз.  Peace

# 88
  • Мнения: 65
предполагам, че няма да е подходящо аз да...
но мога да помагам  за някои неща    bouquet

# 89
  • Мнения: 677
За алтернативното дишане, което обсъждате, преди много време Свами Шивамурти на една лекция беше дала да се диша 4х4х4х4 - вдишва се като се брои до четири, задържа се със запушени ноздри пак на 4, издишване на 4 и пак задържане на 4. И после пак вдишване, задържане, издишване, задържане и т.н...
.
Но тогава тя каза, че като за начало това било най-добре и било най-универсално.
Точно това е квадратното дишане, което го има линка ,който пусна miniеmousе .Действа много успокояващо и е съчетано с други видове дишане,ако си го пропусналаІ виж го определено си заслужава.
mijjjka,a ти нямаш ли възможност да се заемеш с оформянето на темата?Спомням си,че когато влязох в нея ти я оформяше и също беше много хубава,а и си една от основателките-познаваш я чудесно!  

Общи условия

Активация на акаунт