Почистване на баня

  • 9 711
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 310
А нещо лесно за фугите може ли да препоръчате - така, че да напръскам и после само с душа да изплакна?
Иначе се мъча с четка за зъби и доместос....
И аз така се мъчех. Сега-същото, но не с Доместос, а с Бинго - кремообразно е като Циф. Натърквам фугите с гъбата, изчаквам 20-30мин и после минавам с четката за зъби. Много по-добре и по-лесно става, отколкото с Доместос.
ooooh! Тук ме разбихте!
И какво толкова им търкате на тези фуги, че чак и с четка за зъби?! newsm78 Crazy

# 16
  • Мнения: 5
Колко често почиствате банята и душ кабината и какъв препарат бихте ми препоръчали, който да е щадящ и за мен  Confused
Щадящ ръцете и природата и много активен в почистването е екологичния препарат за баня
Gruen Green.
Тони   не пропускаш  тема,  май    без да  си  хвалиш  вътре  вашите  продукти.  Май  затова си  се регистрирала .
Има  още  50  линии  екологични препарати,  но  ти  за други  не казваш  , че  са  добри , а  само  за това  което продавате. Ето  това  ако не  е  независим  съвет -  здраве  му кажи.

Иначе  за протокола позлваме  това:
http://www.saymo.de/hygiene-drogerie/terra-activ/terra-activ-bad … er-500ml/a-33172/

 и   badreiniger  на   други  марки , както и Dushcabinen reiniger

# 17
  • Мнения: 10 742
Pipi, при мен неизвестно защо в частта, близо до пода фугите пожълтяват. Иначе те са сини, а и банята е само на 3-4г. Нямам идея защо се получава така, в предишните ни бани не се е случвало.

# 18
  • Мнения: 1 310
Знете ли какво съм забелязала - когато се къпем със сапун, мноооого се замазва банята.  Crazy
От години вече ползваме само душ гел, а за ръцете - течен сапун, и няма такива мацаници по плочките. А това за фугите - вероятно е от водата, защото в къщи никога не е ставало така, но и мъжът ми казва, че било фугирано с някакъв цимент /или не знам как се казва/ против мухъл.  Peace

# 19
  • Мнения: 648
Аз чистя всяка вечер мивката, душ батериите и кабината, сега ползвам на Фрош универсалния и ръцете са ми добре, а за стъклата Фрош с оцет  Peace

# 20
  • Мнения: 221
Варовик най-лесно пада с оцет и веро.Слагам на гъбичката обилно оцет,капвам веро и разнасям,след 10 минути отмивам.Може  да смесите оцет и веро на око и с гъбата....
Така чистя вана ,батериите,мивката,душ-кабина/душ кабината ми беше станала с бели стъкла направо и опитвах с най-различни препарати,но не ставаше и аз се замислях да я махам  Simple Smile /

Общи условия

Активация на акаунт