Циркът по Станция Нова

  • 29 003
  • 322
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 400
албена вулева май ще има предаване сутрин от 10 ooooh!

# 31
  • Мнения: X
О, това за поканите не ме учуди. Въобще не съм чула за човек работещ в медиите да си е купил билет за нещо. Влизат или с журналистическите си карти, или с покани. За мен това е недопустимо.
Не се заяждам, но съм сигурна, че ако имаш възможност да влизаш безплатно някъде, няма да си купиш билет!  Peace
 

Така е. Но ако толкова искаш да посетиш дадена изява, без "да си се уредил", ще си купиш билет, нали?
А! Още един "хит" от същото предаване. Имаше интервю с бивши айдъли. И едната от айдълките казва: "Тази година се запознах със Стайнбек /примерно/, Норбеков и т.н. /не помня точно авторите/" и едната от клявките "Къде???" Joy Joy Joy И айдълката я изгледа невярващо и й обясни, че всъщност визира творчеството на въпросните автори...  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: X
Това го гледах! Всъщност ставаше дума за Буковски. Момичето каза, че обича да чете и тази година се е запознала с Буковски. Тогава Мая се изцепи " Къде?" Laughing Ми то и без това няма къде, щото човекът си умря преди повече от 15 г...

# 33
  • Мнения: 1 310
албена вулева май ще има предаване сутрин от 10 ooooh!
В Нова?!
Е, не! ooooh!

# 34
  • Мнения: 459
албена вулева май ще има предаване сутрин от 10 ooooh!
В Нова?!
Е, не! ooooh!
Тази ненормалница ще има предаване по ТВ7 от 3 април Shocked

# 35
  • Мнения: X
Аз вече не й викам Нова тв, а Планета тв...но по Планета може и да не се явяват толкова чалгаджийки Laughing

# 36
  • Мнения: 3 330
В неделя понякога си пускам Станция нова като фон. Но то не се издържа...Толкова много простотия се бълва. Поне гостите си да проучат както трябва. На тези двечките най им се удава да разпитват /интервю е силно казано/ фолк певици. И то от по новите, дето още не са захитрели в отговорите.

# 37
  • Мнения: 1 525
Аз също в неделя минавам през Нова Тв. Имам нужда от предаване, което мога и да не следя сериозно, но да имам фон край себе си, докато домакинствам.
Но не ми харесва. И не издържам дълго.
Прекалено изкуствени са ми и двете водещи.
Едната си е водеща, а другата стои до нея за ....  newsm78
"Съдебен спор" пък е като разправия на кварталния пазар.
И като вземат и да хълцат, да се превземат, да реват...Слагам край.

# 38
  • Мнения: 0
И аз съм на това мнение!!Преди неделите по Нова бяха много интересни!!Толкова забавни филми имаше..!Също и анимации дъщеря ми като беше по-малка много се радваше на тези филмчета!Сега е е на 12 години,но все още обича да гледа анимации!!И така по темата мисля,че беше лоша идея да развалят хубавите и интересни филми в неделя! newsm12

Не знам,но на някой им е по-забавно така!Но съм убедена,че повечето хора не удобряват това предаване!

# 39
  • Мнения: X
Вярно е това за филмите. Това предаване е непоносимо дълго и отегчително.

# 40
  • Мнения: 1 111
но явно си има гледаемост и рейтинг, както и аудитория....иначе до сега да са го свалили от екран

# 41
  • Мнения: X
Е, как няма да си имат зрители и висок рейтинг, като всички чалгаджийки и манекенки минаха през студиото. Я да поканят някой писател или оперен певец примерно, рейтинга ще им падне веднага. Пък и не мога да си представя Вихра и Мая на каква тема ще си говорят с писателя и оперния певец, де...

# 42
# 43
  • Мнения: 1 111
ех, и единият и другият са един дол дренки /Иван и Андрей/...Първоначално ги харесвах,когато водеха "Сблъсък", струваха ми се оригинални и някак си по-безстрашни да си кажата нещата както са си....после обаче започнаха да простеят,че чак до сега....
За Иван бях чела,че бракът им е от преди 8-9 год. /или се познават от толкова,не помня точно/ и че с Вихра са ходили по семейни консултанти,за да го запазят....и че Иван бил къде-къде по отговорен от Андрей,който дали направи и година брак с онази сръбска мацка,незнам....
Ама да си кажа,че за мен и Вихра е доста лигавичка,де....както и тази Ирина

Последна редакция: ср, 10 авг 2011, 13:48 от tuly

# 44
  • Мнения: 1 310
Налапаха се със слава и пари и започнаха да се държат извратеняшки. Жалко само за детенцето.

Общи условия

Активация на акаунт