Тема Незабравима (Unutulmaz) 139

  • 22 311
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 2 291
Ферда сигурно ще остави бебето и това ще е повод за взривната атмосфера в Гюлер.
Но какво крайно решение ще вземе Мелда? Дали касае Харун-Еда?! newsm78

# 61
  • Мнения: 33 428
Едже трябва да е страшно безочлива да седне да твърди пред Еда,че Харун е спал с нея  Joy Това ще ме убеди,че не й е останало никакво себеуважение  Mr. Green Mr. Green
А то е ясно,че е нямало нищо между тях, Харун пред себе си каза,че не е поглеждал друга жена  Naughty
Иначе Еда би могла да й се върже, защото тя си ревнува от Едже и не може да е сигурна , как са стояли нещата ? Дали пък нашите няма да имат някакво малко скандалче .  #Crazy
Еда, ако каже на Харун,че Едже й е казала подобно нещо, край с Едже  Joy Joy Joy

# 62
  • Мнения: 315
Сега пак като гледам фрагмента според мен Еда удря Едже вечерта след погребението навън май е тъмно.Тогава май идва и Арас.Защото е със същото поло пуловер и сиви дънки както е и когато слизат от колата пред къщата на Харун с шареното палто май идват да вземат Ямур- по снимката съдя и да я водят в другата къща.Това май е в деня на погребението само дето не ми е ясно Еда защо е с различни палта и като че ли и на гробището е с черни панталони. А срещата с Арас мисля че е в следващите дни но пък Арас май е със същите дрехи като на гробището. newsm78 newsm78
Според мен разправията между двете дами ,става в отсъствието на Харун.Преди да са го освободили от лапите на Бату.Ако той е там не би се стигнало до шамари.
То със сигурност става в отсъствието на Харун, но мисля че е след като са го освободили.Защото Еда едва ли ще е с едни и същи дрехи толкова време преди и след погребението.Аз даже мисля че и двамата заедно ще ги освободят или там каквото стане.

При конфликта м/у двете, дали е възможно Едже да се изпусне, че е видяла Еда на летището и това да е "дълбоката рана" - че е попречила да бъдат заедно 4г. .....   На фона на толкова важни неразкрити неща, това е малко вероятно, но все пак раших да го споделя.

Благодаря на Карпатия за новата темичка!!!
Не ми се вярва!!
Не е в нейна полза да прави такива признания.По вероятно е да я напада , а не да признава ,каквото и да било.
Аз си мисля ,че разправията е преди погребението,тогава Едже няма представа какво се е случило между Харун и Еда, а може би има ,ако Бату и е казал.Официално обаче не знае ,че Харун и е предложил брак.Също така не знае колко са дълбоки чувствата на Харун.ЕДже решава да атакува Еда.Най  вероятно ще я напада за Ямур , за това ,че се е появила в живота им,набъркала се е в отношенията им  и е осуетила плановете им да се оженят.Едва ли ще стигне до там да казва ,че Хубавелко е спал с нея .

# 63
  • Мнения: 186
Невяероятна мъка!    


Да, дори лицето на Бурак изразява мъка.
Дали няма все пак той да помогне за разкриването на Бату ?
Как Бату ще преживее раздялата с Едже ?
Според мен той няма да се откаже от сестра си.

# 64
  • Мнения: 186
Сега пак като гледам фрагмента според мен Еда удря Едже вечерта след погребението навън май е тъмно.Тогава май идва и Арас.Защото е със същото поло пуловер и сиви дънки както е и когато слизат от колата пред къщата на Харун с шареното палто май идват да вземат Ямур- по снимката съдя и да я водят в другата къща.Това май е в деня на погребението само дето не ми е ясно Еда защо е с различни палта и като че ли и на гробището е с черни панталони. А срещата с Арас мисля че е в следващите дни но пък Арас май е със същите дрехи като на гробището. newsm78 newsm78
Според мен разправията между двете дами ,става в отсъствието на Харун.Преди да са го освободили от лапите на Бату.Ако той е там не би се стигнало до шамари.
То със сигурност става в отсъствието на Харун, но мисля че е след като са го освободили.Защото Еда едва ли ще е с едни и същи дрехи толкова време преди и след погребението.Аз даже мисля че и двамата заедно ще ги освободят или там каквото стане.

При конфликта м/у двете, дали е възможно Едже да се изпусне, че е видяла Еда на летището и това да е "дълбоката рана" - че е попречила да бъдат заедно 4г. .....   На фона на толкова важни неразкрити неща, това е малко вероятно, но все пак раших да го споделя.

Благодаря на Карпатия за новата темичка!!!
Не ми се вярва!!
Не е в нейна полза да прави такива признания.По вероятно е да я напада , а не да признава ,каквото и да било.
Аз си мисля ,че разправията е преди погребението,тогава Едже няма представа какво се е случило между Харун и Еда, а може би има ,ако Бату и е казал.Официално обаче не знае ,че Харун и е предложил брак.Също така не знае колко са дълбоки чувствата на Харун.ЕДже решава да атакува Еда.Най  вероятно ще я напада за Ямур , за това ,че се е появила в живота им,набъркала се е в отношенията им  и е осуетила плановете им да се оженят.Едва ли ще стигне до там да казва ,че Хубавелко е спал с нея .

Абсолютно не вярвам да използва същите похвати на Мелда. Предполагам борбата й ще е по-честна и открита. Достатъчно е да казва истината на Еда, за да я нарани. Това, че е изоставила детето си, че друга се е грижила за него, Еда е достатъчно уязвима. Но може да има и някакъв друг коз, не знам. Във всеки случай, не ми се иска  да използва удари под кръста..., но всичко вече може да се очаква.  Embarassed

# 65
  • София
  • Мнения: 281
kalamitsi
Много ми хареса изложението ти .....от предната тема. newsm10 smile3521 smile3501Направих асоциация със следните велики слова ......

Свободата, Санчо, е едно от най-ценните блага, с които небесата даряват хората. С нея не могат да се сравнят нито съкровищата, които крие земята, нито тези, които таи морето. За свободата, както и за честта, може и трябва да се жертва животът и обратно, лишаването от свобода е най-голямото зло, което може да сполети човека. Казвам ти го, Санчо, защото ти видя пиршествата и изобилието, на които се радвахме в замъка, който преди малко напуснахме. Е добре, сред онези вкусни ястия и ледени напитки на мене ми се струваше, че се измъчвам от глад, защото не им се наслаждавах свободно, както бих им се наслаждавал, ако те бяха мои. Задълженията да се отплатиш за направените ти благодеяния и милости са вериги, които пречат на духа да бъде свободен.“ — Мигел Сервантес, (Дон Кихот

# 66
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, мили дами, и в новата чудесна тема, благодарение на Роси! Flowers Bouquet Kissing Heart baloni
Относно резюмето мога да кажа само едно- очаква ни тежка серия! ooooh! Изключително силен и жесток удар нанесе Кенан/Бату на Харун- да загуби и двамата си родители- било единия убит, другия сам починал или и двамата убити, без значение как- важното е, че и давамата са мъртви; ударът ще е ужасен за Харун, Ниса, Ашъл и Синем! ooooh! Не ми харесва, че гадовете почнаха да побеждават и на кино! Crossing Arms Много злини причини психопата и все още е ненаказан! Close
Най- хубавото е, че Харун и Еда са заедно- вече официално, пред всички- Еда- с пръстена, хванати за ръцете и то с преплетени пръсти- е, това не ми се види много уместно, толкова интимен любовен жест, на погребение, но...режисьорско или може би актьорско решение! Wink
Оная сочна плесница Едже може да си я е изпросила по няколко повода- ако каже, че са имали връзка с Харун през изминалите години; признанието, че е видяла Еда на летището и не е казала на Харун за това или нещо, свързано с Ямур- упреци към Еда, че я е изоставила и е лоша майка или че сега се набутва доста агресивно в живота на детето и Харун и ги обсебва! newsm78 Всички тези предположения ги направихте и вие в предишни постове, а може и да е нещо съвсем ново, породено от сегашната ситуация- да речем Еда гони Едже, а тя не иска да си отиде и просто е обидила Еда! Thinking А като знаем, че Еда е доста емоционална и хич не си поплюва откъм шамари- ето го резултата! Grinning Е, каква е причината със сигурност ще видим в сряда! Като не посмя Харун да извади Едже от живота им с благи думи, Еда ще я разкара с шамари! Grinning

# 67
  • Мнения: 0
Разбира се, 4е Едже ще води открита война с Еда!
Не знам дали се писа, но мисля, 4е шамарът е след погребението! Тогава  вси4ко  й става ясно и тя побеснява! ! Но може да е и преди това ! Да не знае, 4е са сгодени и се ядосва, 4е Еда е в къщата на Харун! Всъщност  няма голямо зна4ение!Има скандал! Това е важното!
И на4алото на войната!
Мисля си, 4е Харун няма да остави така нещата и ще си поговори с Едже!  Ако една седмица Ямур прекара с Еда, ще позабрави Едже!

# 68
  • Мнения: 315
Сега пак като гледам фрагмента според мен Еда удря Едже вечерта след погребението навън май е тъмно.Тогава май идва и Арас.Защото е със същото поло пуловер и сиви дънки както е и когато слизат от колата пред къщата на Харун с шареното палто май идват да вземат Ямур- по снимката съдя и да я водят в другата къща.Това май е в деня на погребението само дето не ми е ясно Еда защо е с различни палта и като че ли и на гробището е с черни панталони. А срещата с Арас мисля че е в следващите дни но пък Арас май е със същите дрехи като на гробището. newsm78 newsm78
Според мен разправията между двете дами ,става в отсъствието на Харун.Преди да са го освободили от лапите на Бату.Ако той е там не би се стигнало до шамари.
То със сигурност става в отсъствието на Харун, но мисля че е след като са го освободили.Защото Еда едва ли ще е с едни и същи дрехи толкова време преди и след погребението.Аз даже мисля че и двамата заедно ще ги освободят или там каквото стане.

При конфликта м/у двете, дали е възможно Едже да се изпусне, че е видяла Еда на летището и това да е "дълбоката рана" - че е попречила да бъдат заедно 4г. .....   На фона на толкова важни неразкрити неща, това е малко вероятно, но все пак раших да го споделя.

Благодаря на Карпатия за новата темичка!!!
Не ми се вярва!!
Не е в нейна полза да прави такива признания.По вероятно е да я напада , а не да признава ,каквото и да било.
Аз си мисля ,че разправията е преди погребението,тогава Едже няма представа какво се е случило между Харун и Еда, а може би има ,ако Бату и е казал.Официално обаче не знае ,че Харун и е предложил брак.Също така не знае колко са дълбоки чувствата на Харун.ЕДже решава да атакува Еда.Най  вероятно ще я напада за Ямур , за това ,че се е появила в живота им,набъркала се е в отношенията им  и е осуетила плановете им да се оженят.Едва ли ще стигне до там да казва ,че Хубавелко е спал с нея .

Абсолютно не вярвам да използва същите похвати на Мелда. Предполагам борбата й ще е по-честна и открита. Достатъчно е да казва истината на Еда, за да я нарани. Това, че е изоставила детето си, че друга се е грижила за него, Еда е достатъчно уязвима. Но може да има и някакъв друг коз, не знам. Във всеки случай, не ми се иска  да използва удари под кръста..., но всичко вече може да се очаква.  Embarassed
и най - вече тази борба има смисъл само ако е преди погребението,защото след като види Харун как държи Еда за ръчичка,би трябвало да и светне ,че няма смисъл да води война ,която е обречена на загуба!!!

# 69
  • Мнения: 33 428
Едже трябва да се примири ,че лоша- добра Еда е майката на Ямур.
И това,че Еда е оставила детето си да замине, защото е било в опасност при всички психопати, не я прави лоша майка. Аз не съм майка, но 90 % от вас със сигурност са  Hug
Помислете в ситуацията на Еда, как бихте постъпили? Thinking
В крайна сметка това,че Едже е гледала Ямур не означава,че трябва да я настройва против родната й майка  ooooh! ooooh!
С минималните ми познания по турски разбрах,че Едже каза на Ямур,че ще заобича Еда повече от нея  Crossing Arms Какви манипулации  ooooh!
Да не говорим,че това,че Харун е имал приятелски отношения с нея , не означава,че е неин вече  Crossing Arms
Чак ще му държи сметка ,че искал да заведе дъщеря си при майка й  ooooh!
Недопустимо поведение.
Бих я разбрала, ако Харун е имал връзка с нея и й е давал някакви надежди , но няма такова нещо , тя какво си е помислила, не мога да разбера. ooooh!
Изобщо не я жаля за шамара даже й е малко. При положение,че я е видяла на летището няма право да я обвинява ,че не си е потърсила детето  ooooh!
А какво е това нахалство да отиде на погребението на хората, които брат й е убил , не мога да я разбера  ooooh!

# 70
  • София
  • Мнения: 281
Ферда сигурно ще остави бебето и това ще е повод за взривната атмосфера в Гюлер.
Но какво крайно решение ще вземе Мелда? Дали касае Харун-Еда?! newsm78

Дали пък няма да зачезне на някъде.. newsm78..Макар че обеща на Харун да му помогне с всичко което е по силите и newsm78

# 71
  • Монтана
  • Мнения: 305
Мили дами,добра вечер!Вече повече от час не мога да ви изчета!Хей,много пишете!Браво на вас!Явно репортажът днес по обяд е бил интересен и показателен за атмосферата на снимане на сериала!Не можах да го гледам!Гледах само малкият откъс във Фейсбук,интервюто със Серхан!Чаровник,невероятен чаровник и мнооооого усмихнат е наш Серхан!Евала,както казват комшиите!
 Преди малко си пуснах за втори път финала от последната серия-предишните дни все не ми достигаше време да изгледам отново цялата серия!И нещо ми направи силно впечатление,доведе ме до следната мисъл-куршумът явно успява да убие Саадет!Такова тежко поемане на последна глътка въздух взема накрая!Последвалият куршум със сигурност ще да е за съпругът и,но той няма как да се чуе,защото следва заря,съпровождаща съгласието на Еда да се ожени!
 Но да не се вживяваме в ролята на детективи,по-скоро аз!Ще чакам сряда,ще видим!А разплата за всеки злобар ще има-и в живота е така,а за сериалите-да не говорим!Така че разни там Еджета,Мелди,Ферди,Батувци и всички производни на тях ще си получат заслуженото.....И в това няма никакво съмнение!Лошото е,че направеното от тях не може да бъде заличено,както често става по филмите....

# 72
  • София
  • Мнения: 281
Заедно и в добри, и в лоши моменти!





Такава е истинската любов....има и такива моменти Този който обичаш истински в тези моменти те разбира и те подкрепя .Знаеш че имаш пред кой да излееш мъката си.Браво Рози страхотен колаж smile3501 smile3525 newsm51

# 73
  • Мнения: 315
Едже трябва да се примири ,че лоша- добра Еда е майката на Ямур.
И това,че Еда е оставила детето си да замине, защото е било в опасност при всички психопати, не я прави лоша майка. Аз не съм майка, но 90 % от вас със сигурност са  Hug
Помислете в ситуацията на Еда, как бихте постъпили? Thinking
В крайна сметка това,че Едже е гледала Ямур не означава,че трябва да я настройва против родната й майка  ooooh! ooooh!
С минималните ми познания по турски разбрах,че Едже каза на Ямур,че ще заобича Еда повече от нея  Crossing Arms Какви манипулации  ooooh!
Да не говорим,че това,че Харун е имал приятелски отношения с нея , не означава,че е неин вече  Crossing Arms
Чак ще му държи сметка ,че искал да заведе дъщеря си при майка й  ooooh!
Недопустимо поведение.
Бих я разбрала, ако Харун е имал връзка с нея и й е давал някакви надежди , но няма такова нещо , тя какво си е помислила, не мога да разбера. ooooh!
Изобщо не я жаля за шамара даже й е малко. При положение,че я е видяла на летището няма право да я обвинява ,че не си е потърсила детето  ooooh!
А какво е това нахалство да отиде на погребението на хората, които брат й е убил , не мога да я разбера  ooooh!


Еда се съгласи Харун да отведе Ямур , но ставаше въпрос за кратка раздяла , докато тя оправи отношенията си със семейството.

А що се отнася до това ,че е отишла на погребението - не се учудвам ,щом като самият убиец е там ,защо тя да не бъде!! Close Close Close

# 74
  • Монтана
  • Мнения: 305
Едже трябва да се примири ,че лоша- добра Еда е майката на Ямур.
И това,че Еда е оставила детето си да замине, защото е било в опасност при всички психопати, не я прави лоша майка. Аз не съм майка, но 90 % от вас със сигурност са  Hug
Помислете в ситуацията на Еда, как бихте постъпили? Thinking
В крайна сметка това,че Едже е гледала Ямур не означава,че трябва да я настройва против родната й майка  ooooh! ooooh!
С минималните ми познания по турски разбрах,че Едже каза на Ямур,че ще заобича Еда повече от нея  Crossing Arms Какви манипулации  ooooh!
Да не говорим,че това,че Харун е имал приятелски отношения с нея , не означава,че е неин вече  Crossing Arms
Чак ще му държи сметка ,че искал да заведе дъщеря си при майка й  ooooh!
Недопустимо поведение.
Бих я разбрала, ако Харун е имал връзка с нея и й е давал някакви надежди , но няма такова нещо , тя какво си е помислила, не мога да разбера. ooooh!
Изобщо не я жаля за шамара даже й е малко. При положение,че я е видяла на летището няма право да я обвинява ,че не си е потърсила детето  ooooh!
А какво е това нахалство да отиде на погребението на хората, които брат й е убил , не мога да я разбера  ooooh!

Абсолютно си права!И за да го разбере всичко това една жена не е задължително да е майка!Много ми харесват разсъжденията ти като се има пред вид,че си на възрастта на моя син!Някъде беше споменала ,че си студентка първа година!Браво,мойто момиче!

Общи условия

Активация на акаунт