Спечелете си ново тяло за Коледа!

  • 2 272
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 291
Ами аз к'во да правя като моя номер е на фирмата, в която работя, шефа ли ще спечели липосукцията hahaha

Кога и къде ще обявяват резултатите?

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Нищо не пише за данни, а само верен отговор.

# 17
  • Мнения: 10 758
Малии, ако спечеля как ще ме изсмучаааат.има доста м`трял Mr. Green.

# 18
  • Мнения: 218
На такива работи не вярвам, но все се изкушавам, та пишете ме в бройката.
Ние ще оберем тука наградите
 Laughing Mr. Green

# 19
  • Мнения: 67
и аз пуснах

# 20
На какъв въпрос трябва да се отговори,защото на мен май не ми зарежда страницата до край  Confused

# 21
  • Мнения: 2 759
   Пускам и аз... няма да се деля от колектива я!

# 22
  • Мнения: 218
   Пускам и аз... няма да се деля от колектива я!
Само така, я  MechoPuh!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
липосукция на определено място (баси скръндзите) и веднъж седмично скъпа процедура. Че то липосукция на само едно място няма да е кой знае колко скъпо, пък за процедурата да не говорим .............. масаж на стъпалата Whistling?

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
На какъв въпрос трябва да се отговори,защото на мен май не ми зарежда страницата до край Confused

Въпросът е: Как се вталяваш  най-качествено?
L с глад
M с бой
N с Клиника Малинов

липосукция на определено място (баси скръндзите) и веднъж седмично скъпа процедура. Че то липосукция на само едно място няма да е кой знае колко скъпо, пък за процедурата да не говорим .............. масаж на стъпалата Whistling?

Янче, това е публикувано и във вестника, няма повече информация, така че май въпроса трябва да се проучи  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 786
Айде и аз се отчетох. Не че ще спечеля, ама нали знаете, надеждата умира последна  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 5 622
На какъв въпрос трябва да се отговори,защото на мен май не ми зарежда страницата до край Confused

Въпросът е: Как се вталяваш  най-качествено?
L с глад
M с бой
N с Клиника Малинов

липосукция на определено място (баси скръндзите) и веднъж седмично скъпа процедура. Че то липосукция на само едно място няма да е кой знае колко скъпо, пък за процедурата да не говорим .............. масаж на стъпалата Whistling?

Янче, това е публикувано и във вестника, няма повече информация, така че май въпроса трябва да се проучи  newsm78
Те по-рекламиращ и подвеждащ въпрос не можаха да зададат,баси....Според мен най-качествено се вталяваш с глад и упражнения/фитнес,ама няма да споря с тях я!Нямам нужда от липоСМУКЦИЯ аз,няма да ви подбивам шансовете да спечелите  Crazy

# 27
  • Мнения: 614
И аз се отчетох. Дано спечеля, дано спечеля хайде пък ще ви почерпя Wink

# 28
  • Мнения: 171
Пуснах SMS, желая късмет на всички!

# 29
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
На таквиз глупости не се връзвам. Още повече, че липосукция няма да си направя, ако ще и пари да ми дават.  Naughty Виж, едно лифтингче на цицоните няма да откажа.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт