Спечелете си ново тяло за Коледа!

  • 2 282
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 5 828
Преписвам от вчерашния Нощен труд:

Нощен труд и реномираната столична Клиника Малинов ще зарадват една от читателките с чисто нов силует за Коледа, а по-малко късметлийките всяка седмица ще се състезават за една скъпа разкрасителна процедура.

подробностите тук

Аз вече пуснах SMS, ако има и други желаещи ...  Grinning

# 1
  • Мнения: 5 539
Не ща липосукция Crossing Arms Очаквах нещо по-друго като награда

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
И аз пуснах Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 120
И аз Mr. Green
имам малко нужда от разкрасяване Sunglasses

# 4
  • София
  • Мнения: 5 828
Не ща липосукция Crossing Arms Очаквах нещо по-друго като награда

Доколкото разбирам голямата награда е липосукцията, а може да спечелиш от по-малките седмични награди - някаква разкрасителна процедура  newsm78

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 388
И аз пуснах. Благодаря за информацията Amidala

# 6
  • Мнения: 4 473
Искам всичкоооооо Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Пуснах , разбира се Laughing!

# 7
  • София
  • Мнения: 6 810
И аз пуснах! Laughing

# 8
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
 Peace

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
И аз пуснах Wink

# 10
  • Мнения: 1 722
само буквата ли пускаш, или име, ЕГН и т.н.??

# 11
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз пуснах само буквата N  newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 3 687
Аз пък на нощен труд не им вярвам изобщо. И не мисля да ги спонсорирам за коледни премии Crossing Arms

# 13
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Моят телефон се води на друго име...как да процедирам  newsm78

# 14
  • Мнения: 1 722
Моят телефон се води на друго име...как да процедирам  newsm78

И моят /на мъж ми се води/ -  Joy явно ще има шанс да спечели липосукцията горкия.
Обаче докато се усетя вече пуснах смс с N само. Хи-хи!

# 15
  • Мнения: 291
Ами аз к'во да правя като моя номер е на фирмата, в която работя, шефа ли ще спечели липосукцията hahaha

Кога и къде ще обявяват резултатите?

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Нищо не пише за данни, а само верен отговор.

# 17
  • Мнения: 10 758
Малии, ако спечеля как ще ме изсмучаааат.има доста м`трял Mr. Green.

# 18
  • Мнения: 218
На такива работи не вярвам, но все се изкушавам, та пишете ме в бройката.
Ние ще оберем тука наградите
 Laughing Mr. Green

# 19
  • Мнения: 67
и аз пуснах

# 20
На какъв въпрос трябва да се отговори,защото на мен май не ми зарежда страницата до край  Confused

# 21
  • Мнения: 2 759
   Пускам и аз... няма да се деля от колектива я!

# 22
  • Мнения: 218
   Пускам и аз... няма да се деля от колектива я!
Само така, я  MechoPuh!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
липосукция на определено място (баси скръндзите) и веднъж седмично скъпа процедура. Че то липосукция на само едно място няма да е кой знае колко скъпо, пък за процедурата да не говорим .............. масаж на стъпалата Whistling?

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
На какъв въпрос трябва да се отговори,защото на мен май не ми зарежда страницата до край Confused

Въпросът е: Как се вталяваш  най-качествено?
L с глад
M с бой
N с Клиника Малинов

липосукция на определено място (баси скръндзите) и веднъж седмично скъпа процедура. Че то липосукция на само едно място няма да е кой знае колко скъпо, пък за процедурата да не говорим .............. масаж на стъпалата Whistling?

Янче, това е публикувано и във вестника, няма повече информация, така че май въпроса трябва да се проучи  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 787
Айде и аз се отчетох. Не че ще спечеля, ама нали знаете, надеждата умира последна  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 5 622
На какъв въпрос трябва да се отговори,защото на мен май не ми зарежда страницата до край Confused

Въпросът е: Как се вталяваш  най-качествено?
L с глад
M с бой
N с Клиника Малинов

липосукция на определено място (баси скръндзите) и веднъж седмично скъпа процедура. Че то липосукция на само едно място няма да е кой знае колко скъпо, пък за процедурата да не говорим .............. масаж на стъпалата Whistling?

Янче, това е публикувано и във вестника, няма повече информация, така че май въпроса трябва да се проучи  newsm78
Те по-рекламиращ и подвеждащ въпрос не можаха да зададат,баси....Според мен най-качествено се вталяваш с глад и упражнения/фитнес,ама няма да споря с тях я!Нямам нужда от липоСМУКЦИЯ аз,няма да ви подбивам шансовете да спечелите  Crazy

# 27
  • Мнения: 614
И аз се отчетох. Дано спечеля, дано спечеля хайде пък ще ви почерпя Wink

# 28
  • Мнения: 171
Пуснах SMS, желая късмет на всички!

# 29
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
На таквиз глупости не се връзвам. Още повече, че липосукция няма да си направя, ако ще и пари да ми дават.  Naughty Виж, едно лифтингче на цицоните няма да откажа.  Blush

# 30
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
ААА и с бой се отслабвало казват кампетентни Mr. Green Но не мисля да пробвам... А ако е липосукция - аз се отказвам щото ме е шубе.  Sick

# 31
  • Мнения: 2 759
   И за мен единствения верен отговор е "с глад", ама нейсе.. Добре, че случайно прочетох "верния" отговор тук във форума преди да пусна смс-счето и бързо-бързо се преориентирах...

# 32
  • Мнения: 3 861
Айде няма да ви правя калабалък, това дето го имам за махане ще го стопя с коремни пресички Crazy пожелавам ви успех Wink

# 33
  • Мнения: 218
Мамиа, печелихте ли си тяло на манекенки? Wink

# 34
  • Мнения: 1 999
Нямам нужда от липоСМУКЦИЯ аз,няма да ви подбивам шансовете да спечелите Crazy
нито пък аз smile3521

# 35
  • София
  • Мнения: 5 828
Не ми се преписва от вестника, затова преразказвам:
Определената с жребий Веселина Сугарева (24) спечели седмична награда - почистване на лицето с ултразвук, процедурата обикновено струва 60 лв. в клиника Малинов.
Искам и ааааааааааааз  Sad

# 36
  • Мнения: 49
Айде няма да ви правя калабалък, това дето го имам за махане ще го стопя с коремни пресички Crazy пожелавам ви успех Wink

"ЗА"  коремните преси съм  Rolling Eyes А дали книжката на Лиди Резен може да помогне в този случай (ако не друго поне звучи доста добре "Плосък корем за 10мин на ден!!!!!!")????

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
Айде няма да ви правя калабалък, това дето го имам за махане ще го стопя с коремни пресички Crazy пожелавам ви успех Wink

"ЗА"  коремните преси съм  Rolling Eyes А дали книжката на Лиди Резен може да помогне в този случай (ако не друго поне звучи доста добре "Плосък корем за 10мин на ден!!!!!!")????

То 10 мин на ден хубаво, ама за колко дни иде реч Mr. Green

# 38
  • Мнения: 49
Айде няма да ви правя калабалък, това дето го имам за махане ще го стопя с коремни пресички Crazy пожелавам ви успех Wink

"ЗА"  коремните преси съм  Rolling Eyes А дали книжката на Лиди Резен може да помогне в този случай (ако не друго поне звучи доста добре "Плосък корем за 10мин на ден!!!!!!")????

То 10 мин на ден хубаво, ама за колко дни иде реч Mr. Green



Порових се малко .... и за моя много приятна изненада намерих доста добри отзвуци за тази книга    Sunglasses
Мацката, която я хвалеше толкова много, си я е закупила от книжарница "Перун".  Обаче никъде не мога да я намеря въпросната книга! Може ли някоя (ма)дама  да даде инфо или линк, от където да си я дръпна Praynig
Не се споменава колко е продължителността, но предполагам поне две седмици .... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт