А какви са тези жени, много ми е чудно

  • 4 052
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
... И той започва да се чуди - защо така, кой е виновен...

А "Която веднъж е зарязала мъжа си, нищо чудно да го направи пак." - Как ви звучи?

Нещата не могат да се обобщават така. Naughty

Ами да - някои от мъжете точно това ще си помислят, може да не се съмняваш. Защо да не си го помислят? И ще се замислят сериозно за връзка с такава жена.
Пантерчо, аз за кво не се развеждам - да казват "леле тая колко е готина щом някой я иска за жена" Simple Smile

Ей, Каси, то е и лъжа, и желанието да бъдеш излъган - виж колко жени тук се залъгват, че мъжете им ще се оправят, че въпреки, че не ги е...ват за слива, ги обичат /ти самата все още търсиш под вола теле - търсиш в действията на твоя пергиш любов/.
След като човек при факти не иска да вярва, каквоа остава за някой дето харесва този отсреща и се е приготвил да го вижда през розови очила.
О.ХЕНРИ велик писател на късия разказ с неочакван край беше писал в един свой разказ как двама /мъж и жена/ след като се видели и харесали, били готови да ЛЪЖАТ и МАЖАТ само за да си допаднат един на друг. Те това е - състоя ние /както пише автора/ в което изпадали сервитьори те и гугутките напролет!

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Не вини жените,мъжът ти да не е малоумен,че да му влияят жените.Жената може и да не  подозира съществуването ти.Кой знае какво и говори тоз хубостник.Всеки от главата си страда.

# 17
  • Мнения: 1 761
Еми като виждаме, че така стават нещата, ще лъжем та чак пушек ще се вдига. Скоро сигурно и аз ще почна. То трябва да си 'бахти идиота, че да останеш честен.


Що бе,Пантер!Какво му е лошото на това да си честен?НА ЛЪЖАТА КРАКАТА СА КЪСИ.Има ли смисъл да будалкаш някого,който ти вярва?Какво ненормално има в това да даваш това отношение, което искаш ти самия да получиш?
Според мен докато живееш с мисълта,че ще си прецакан, няма как да не си.
Всички правим глупости, ама в момента, в който освен за нас трябва да мислим и за още  някой,собено ако този някой е бебе, още повече собственото,някакси инфантилното мъжко поведение няма разумно извинение,освен ако мъжа  не е ментално болен.

# 18
straxotna tema ste podxvanali :hug:otdavna ne sam pisala v foruma no da spodelq gorchiv opit...pri men taka stana zarqza me s bebe na 4meseca i e vurna pri bivsha s koqto uj neshtata prikluchili otdavna :thinking:ta pitam imali vuobshte razumni bivshi muje  newsm78i mojeli da povqrvash na takuv tip..... :2gunfire:pazete se ot takiva dano nikoga ne popadate na takiva tipove!

# 19
  • Мнения: 1 425
Много си мил, благодим от все сърце. Точно това и мен ме безпокои. Благодаря, че ми затвърди безпокойството. ...
Може би предпочиташе да те излъжа?  Wink

# 20
  • Мнения: 1 425
Що бе,Пантер!Какво му е лошото на това да си честен?...
Ами като гледам че мъжете които лъжат жените имат къде къде по-големи успехи, кажи ми как да остана честен, а?
А инфантилното поведение колкото е мъжко  - дваж повече е женско.

# 21
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Каси, лесно е да се предпазиш като просто не се доверяваш.
аз съм от хората дето просто каквото и да правя - винаги имам наум /друг е въпроса дали ще сработи в действие/ резервен план как да се измъкна съвсем сама без ничия помощ /наистина ничия - щото може родители и приятели да не могат да помвогнат/
винаги си мисля "ами ако стане най-лошото"
С.Кинг в "Изкуплението Шоушенк" беше писал, затова, че човек трябва да е подготвен за най-лошото, а да се надява на най-доброто - това е и мое кредо в живота

# 22
  • Мнения: 1 761
Тук съм съгласна,че и жените могат да са инфантилни-особено когато са влюбени.....Колкото и грозно да звучи,усещането на мъжа след като си изхвърли семето е същото,както и след като е сменил водата на рибките.И в един момент всички тези приказки за любов и страст нямат никакъв смисъл.Само дето истинската мъжественост не се измерва с дължината на вертикалния израстък,  а се съди за нея по поведението на притежателя.Ако си кавалер-такъв си за всяка една жена,не само за тази, с която искаш да преспиш.
Имах една съседка преди години,имаше син и беше станала свекърва.Един ден ми даде много ценен съвет-Никога не се жени за мъж, в когото си безумно влюбена,ако усещаш,че той не те обича колкото ти него.И като я попитах защо,тя ми каза:защото ако мъжа не те обича сега, когато си млада и хубава,като забременееш,надебелееш,бебето почне да плаче и да не му стигат парите за семейството никога няма да те заобича.Ако е влюбен преди това,че има сили да преодолее този период.А ти ще заобичаш децата,дома,сигурността и няма да страда сърцето ти.


Послушах я.Доволна съм.
Има едно стихотворение от Ст.Пенчева, в което се казва,че на младини хареваме огнени мъже, с пламенни прегръдки.И не си даваме сметка колко ще ни изгорят.Едва когато усетим болката от изгореното разбираме колко е важно,да бъде любимия мъж и добър.

# 23
  • Мнения: 1 425
Колкото и грозно да звучи,усещането на мъжа след като си изхвърли семето е същото,както и след като е сменил водата на рибките...
Това не е вярно. ( Повярвай ми - знам от личен опит  Laughing )

С другите неща съм напълно и абсолютно съгласен.

# 24
  • Мнения: 3 591
newsm78 Не съм сигурна, че ви разбирам. Аз лично не бих се занимавала с някой, който е зарязал бременна жена или жена с малко дете.

МОЛЯ? #Crazy МИ ЗАЩО СЕ ЗАНИМАВАШ ТОГАВА С ТВОЯ "МЪЖ" И ХОДИШ ПО СРЕЩИ С НЕГО? #Crazy #Crazy #Crazy

Мен да питаш си противоречиш доста....... 

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
МОЛЯ? #Crazy МИ ЗАЩО СЕ ЗАНИМАВАШ ТОГАВА С ТВОЯ "МЪЖ" И ХОДИШ ПО СРЕЩИ С НЕГО? #Crazy #Crazy #Crazy
Мен да питаш си противоречиш доста....... 
Мммм дааа, чудех се кога ли някой ще се усети.....  rotfImbo



I az ti se 4udia,ama ti si znae6 naj dobre;-)Az bih go otsvirila oste v samoto na4alo!

# 26
  • Мнения: 2 863
Бях решила да не се обаждам по тази тема, ама ето на не издържах!
Та докато се чудиш Каси какви са тези жени- погледни хубаво ти на какво се връзваш от мъж, който при това познаваш от години!!! Ха сега си представи, че не го познаваш... че е един сладкодумен, убедителен и дори дава доказателства в началото на връзката, че ето това е човека, който си търсил.. не живее с жена си(препратка пак вие) изглежда изтрадал... е защо да не му се вържеш, най-малкото си казваш, човек който е преживял  такова нещо, никога няма да тръгне да го причинява на друг....Да не говорим, как удобно могат да се премълчават факти и когато ги разбереш, да се окаже, че вече си здраво в батака. Както и друг път съм ти казвала... голям залък лапни- голяма дума не казвайbouquet

# 27
 Mi az ko da kaja. Jenen sam ot 7 meseca deteto ni e na 1mesec. A jena mi ve4e mi kazva 4e iska da me napusne, no e o6te s men zaradi deteto. Vseki den si govori s lubovnika i hi4 ne i puka. Moga da e prebia ot boi 6toto sam po silnia, no tova mi e pod dostoinstvoti! A pred priatelite ni i blizkite vsi4ko e na 6.
 Kazvala mi go e mnogokratno 4e tia e vinovna za vsi4ko, 4e az vinagi sam gledal za semeistvoto i sam domu6ar, no i tia niama vina 4e se e vlubila v drug maj.
 Samo edno znam 4e az sa6to sam v neizgodna pozicia, no jivota poniakoga e dosta gor4iv i ne mislete 4e vseki razveden maj e "bokluk". Kakto ima mnogo istradali majki taka i ba6ti! Samo 4e narastva straha kam razo4arovanieto ...

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Mi az ko da kaja. Jenen sam ot 7 meseca deteto ni e na 1mesec. A jena mi ve4e mi kazva 4e iska da me napusne, no e o6te s men zaradi deteto. Vseki den si govori s lubovnika i hi4 ne i puka. Moga da e prebia ot boi 6toto sam po silnia, no tova mi e pod dostoinstvoti! A pred priatelite ni i blizkite vsi4ko e na 6.
 Kazvala mi go e mnogokratno 4e tia e vinovna za vsi4ko, 4e az vinagi sam gledal za semeistvoto i sam domu6ar, no i tia niama vina 4e se e vlubila v drug maj.
 Samo edno znam 4e az sa6to sam v neizgodna pozicia, no jivota poniakoga e dosta gor4iv i ne mislete 4e vseki razveden maj e "bokluk". Kakto ima mnogo istradali majki taka i ba6ti! Samo 4e narastva straha kam razo4arovanieto ...


Пусни я да си ходи,като види дебелия край ,ще се върне.Ми така де:-)Освен ако не е в следродилна депресия.И да прави глупости.

# 29
Niama sled rodilna depresia, siguren sam 100%. Ne sam e spiral dori bih se radval ve4e 4e glavata mi se praska! No zabravi 4e imame dete, ta az bez nego ne moga, ve4er sled kat se pribera ot rabota sam platno do nego, ta az jivota si davam za nego! A i tia ne sika sega a iska posle. Iavno dokat moje da me izpolzva Simple Smile, taka vseki moje!

Общи условия

Активация на акаунт