А какви са тези жени, много ми е чудно

  • 4 063
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Niama sled rodilna depresia, siguren sam 100%. Ne sam e spiral dori bih se radval ve4e 4e glavata mi se praska! No zabravi 4e imame dete, ta az bez nego ne moga, ve4er sled kat se pribera ot rabota sam platno do nego, ta az jivota si davam za nego! A i tia ne sika sega a iska posle. Iavno dokat moje da me izpolzva Simple Smile, taka vseki moje!


Не всеки!Аз не мога!!

# 31
  • Мнения: 272
бррр че развръзка. според мен всичко е до хората и до техния мироглед.
при едни вървят нещата, при други по-скоро бутат нещата:) , някои го правят за спорта а други .. знам ли точно...
идеята е че насила хубост нестава  и щом си се опитал да запазиш това което имаш и нестава, щом обичаш някого  може би е по-добре да го пуснеш да е щастлив далеч отколкото да сте нещастни заедно.
а колкото да темата- мадамата с  него.. ами може да "Ти " се обади когато и нея зареже ..... Simple Smile
тоооо  к'от'  има да става ще се случи  и задника да си съдереш немож да го промениш...
--------------
невизирам никого - просто е по лесно за писане с местоимения

# 32
  • Мнения: 400
Какви ще да са тези жени, дето ходят с мъже, зарязали бременните си жени.. или жена си с мъничко бебче?  newsm78 Ако искате споделете опит, ако за вас не е много болезнено, или ако имате идея от наблюдения върху околните... Тъкмо темата може да се превърне в оплюване на новите мадами /да не казвам друга дума/ на бившите... Тия жени акъл имат ли в главите.....  newsm78

Ще ти го кажа много просто Simple Smile
1. Или са тъпи пуйки и не им дреме на оназ работа с какъв са се хванали
2. Или са тъпи к.рви и са хванали някой за пениса да им купува там разни нещица
3. Или мъжа без угризения им е казал, че е "разделен", като едва ли не е било по взаимно съгласие
4. А може и въобще да не говори за това, докато не е навлязал по насериозно с жената... докато се стигне до изясняване на старите връзки...


А въпроса не е ли по-скоро:
КОИ СА ТЕЗИ ЛАЙНАРИ, КОИТО НАПУСКАТ БРЕМЕННА ЖЕНА ИЛИ ЖЕНА С МАЛКО БЕБЕ???????

# 33
  • Мнения: X
Ще ти го кажа много просто Simple Smile
1. Или са тъпи пуйки и не им дреме на оназ работа с какъв са се хванали
2. Или са тъпи к.рви и са хванали някой за пениса да им купува там разни нещица
3. Или мъжа без угризения им е казал, че е "разделен", като едва ли не е било по взаимно съгласие
4. А може и въобще да не говори за това, докато не е навлязал по насериозно с жената... докато се стигне до изясняване на старите връзки...
Ааа, не, 4та точка отпада. Има много "мацки" дето знаят, че онзи има бременна жена вкъщи и пак... Или че жената е с мъничко бебче. Това май ми беше общо взето мисълта. Ма те акъл в главите имат ли тез....  ooooh!

# 34
  • Мнения: 934
Каси да ти кажа после ме разпъвай на кръст. Когато се запознах с моя осеменител, знаех че е женен знаех че има син на 2 години, но пък и не ми е пукало, не беше нищо специалнопоне в началото, беше взаимен интерс само /ако може да се каже така/, не желаех нито да го отделям от сина му нито да го развеждам, никога не е стояло това като въпрос. Имахме страшно много допирни точки говорехме много, забавлявахме се в малкото време което той не знам как отделяше, правехме луд секс и т.н. Не съм си позволила никога да слушам какво казва той за жена си, не съм го и питала щом той абсолютно категорично каза че нямя да се разведе заради сина си, значи нещо е куцало и не се връзвах, само дето някак си нещатата от чист купон станаха многооооо сложни. Не повярвах когато ми каза обичам те даже му се разсърдих доста за това. че постави връзката ни /то и връзка не беше/на такова равнище. Но винаги е бил ясен - "Куца ми брака имам дете обаче, затова оставаш тази която никога няма да имам" Вярно болеше си от тея думи, но го знаех. Не знам защо не избягах отдавна от него вместо да чака малкото време отделено за мен. Той сам направи първата крачка, напусна жена си и то докато аз бях в чужбина, без намек от моя страна. Страшно радостна бях няма да си кривя душата, но с едно на ум и той просто се върна при нея защото аз не пожелах да повярвам. че наистина ще остави сина си. Е глупачката съм аз защото имаше и следващ и по следващ път и т.н. е не че повярвах но последния път реших е е сериозен. Да ама не е бил явно.
Как да ти кажа каква жена съм ами нормална, ама не все пак защото просто знаех куца нещо в брака му, но не бях аз тази която да го кара да напуска жена си. Нямам определение за мен осжен едно много просто "ПАТКА ЗАСПАЛА"

# 35
  • Мнения: 2 863
Салай, аз дори и след този ти постинг, пак бих казала- не е в жената причината!!!! Той ако си е на местото, няма да се стигне до катаклизми... ако иска само да се разтоварва навън, ще го прави така, че никой да не страда и няма да създава връзки. В твоя случай епитетите са двойно подходящи.... понеже веднъж е семеен и има намерение да остане такъв, втори път те е въвлякъл да забременееш .... твоята част ти и без друго ще си я плащаш....но някак си не ми се вярва, че той ще плаща своята.....
Единственото, с което съм съгласна, е че ако жената е достатъчно умна, да се пази от подобни връзки, увеличава шансовете си да има нормална връзка и баща за детето се, дори и след един неуспешен брак....ако ли не... следват самота и един тон сълзи....в живота има много пътеки, ако избираме кривите... много страдаме... не всеки може да бъде разумен, да не се поддава на емоциите си и да следва ума, а не сетивата си... аз поне е доказано, че не мога, поради което не знам как ще обясня на дъщеря си един ден защо баща й не е с нея....

Последна редакция: чт, 24 ное 2005, 17:57 от Jaly1

# 36
  • Мнения: 1 425
Много малко мъже ще откажат секс на хубава жена (а 80% от българските жени са хубави).
И при едно появило се бебе - всички последствия са за жената - майчиното чувство е силно, а бащиното я го има я го няма. Кои са повече, положителните или отрицателните последствия, вие по-добре знаете. Така че това е ситуацията - вие избирате и за вас са последствията. Ние само предлагаме. Кой е виновен ... аз и преди съм си казвал мнението - при такива случаи виновните са ПОНЕ двама (И МЪЖЪТ И ЖЕНАТА, евентуално и разни хора покрай тях). За съжаление тези който го отнасят най-много са невинни.

# 37
  • Мнения: X
... знаех че е женен знаех че има син на 2 години, но пък и не ми е пукало, не беше нищо специалнопоне в началото, беше взаимен интерс само /ако може да се каже така/
Това мисля че някои го коментира по-нагоре. Просто започваш, уж за майтап, еи така, и после докато се осъзнаеш, и си с двата крака вътре.
Не съм имала връзка с женени мъже, дано не се стига до там да имам и да се чудя как да се оправя. Но работата е там, че то сърцето понякога не пита.

# 38
  • Мнения: 934
Каси никога не съм и аз искала връзка с женен мъж. Правя огромна разлика между това и някаква авантюра с такъв. Все пак не съм на 19 а и той не е. Съвсем друго си е когато, нямаш време за сериозни ангажименти, когато имаш куп отговорности, една връзка няма място. Това което беше поне за мен в началото е чисто и просто огромно удоволствие от мъж с когото РАЗГОВАРЯХ, обсъждах и много професионални теми и не ме задължаваше с разни лигави неща за които нямах никакво време и желание и естсетвено и голяма доза добър секс. Перфектно беше сега е трагично, че той е женен. Не съм харчила парите му, не съм настоявала да се виждаме, ако той не може, не съм и помисляла да се влюбвам ТОЙ БЕШЕ И Е ЖЕНЕН. Ама мамка му стана тя каквато стана. Как и защо не питай не знам. Признавам си на мен ми беше адски удобно и не мисля, че във времето преди да чуя "обичам те" и аз самата да осъзная, че това е мое мнение, съм мислела, че върша нещо нередно. Неговия брак куцаше моя живот си беше много добър, не съм слушала не съм искала обясненя защо и как е с мен, НЕ МИ ПУКАШЕ. Другаде згреших, но това е друга тема. Отговора ми е следен на твоя въпрос - "А какви са тези жени, много ми е чудно" - за мен твърдя като една от тези жени - ПАТКА ЗАСПАЛА, зашото не сърцето не пита а мозъка ми нещо погрешно разбра сигналите а уж се имам за интелигентна жена. Никога не бих започнала връзка с женен мъж имам си изискваня към една връзка за да си позволя и причиня това.

# 39
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
salay аз на приказки съм много здравомислещ човек
но считам, че има едни такива връзки дето за всеки са различни но съществуват - едни ги наричат хормонални, други - кармични, ... бе всеки както иска - същността им се състои в това, че участниците напълно и абсолютно безвъзвратно губят акъла си /ако са го имали/...
аз съм имала такива съдбовни срещи и изхода е повече от трагичен, а последно май и мъжО ще да се окаже в тая категорпия....
има случаи дето знаем, че забиваме шипа в гърдите си - и все пак го правим! само дето не съумяваме да пеем като птичката с тръна в гърдите! не ни стига душевна чистота и сила да запеем... освен на някои от нас - ма аз не спадам към тях

# 40
  • Мнения: 2 863
salay аз на приказки съм много здравомислещ човек
но считам, че има едни такива връзки дето за всеки са различни но съществуват - едни ги наричат хормонални, други - кармични, ... бе всеки както иска - същността им се състои в това, че участниците напълно и абсолютно безвъзвратно губят акъла си /ако са го имали/...
аз съм имала такива съдбовни срещи и изхода е повече от трагичен, а последно май и мъжО ще да се окаже в тая категорпия....
има случаи дето знаем, че забиваме шипа в гърдите си - и все пак го правим! само дето не съумяваме да пеем като птичката с тръна в гърдите! не ни стига душевна чистота и сила да запеем... освен на някои от нас - ма аз не спадам към тях

Да, но когато след години се обърнеш назад към това, което преди си смятал за трагедия, виждаш, че то в същност те е направило това, което си днес..има една китайска мъдрост, която много харесвам, не мога да я цитирам дословно, но смисъла й е, че ако нещо има да става, то става, колкото и да се опитваш да го избегнеш, но ако не е съдено да стане, то няма да стане, колкото и да искаш да го постигнеш!

# 41
  • Мнения: 934
salay аз на приказки съм много здравомислещ човек
но считам, че има едни такива връзки дето за всеки са различни но съществуват - едни ги наричат хормонални, други - кармични, ... бе всеки както иска - същността им се състои в това, че участниците напълно и абсолютно безвъзвратно губят акъла си /ако са го имали/...
Ми то аз това исках да обясня, ама излезе че пак се опитвам да расъждавам което е видно, че не бива да правя. Общо взето исках да кажа малко в опозиция на някой други изказвания, че не са ме лъгали /е не много де/и че патката заспала /тоест аз/някяк си въпреки всички трезви мисли и недотам благоразумни деиствия съм една от "тея" жени. Пък не знам кво ми е различното освен, че съм паткала заспала ама това си е по дефаулт. Тук няма по-виновен и най-виновен, има някой изоставен независимо с дете без дете и някой друг дето си мисли че всичко е ок и на 6. Не са нещо по особени тези жени или поне визирам часта от тях, които не са пряката причина за една раздяла а просто следствие на някакъв срив в семеиния живот. Тези благоразумните не се връзват и не стига до умозагубване,а другите и в частност аз, независимо как се развият нещата са си меко казано наказани за тъпите си постъпки. Е има и трета категория дето не им пука ама тях не ги разбирам и аз.

Общи условия

Активация на акаунт