Тегобите на една домакинА или най-честите признаци на изтрещяване - 2

  • 79 379
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 87
На Коледа забравих да сложа късметите.

Раздавах ги на 01.01 като томбола, кои каквото си изтегли.

# 46
  • Мнения: 133
Ама те късметите на 01.01 се получават - обикновенно в баница  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 87
Ама те късметите на 01.01 се получават - обикновенно в баница  Mr. Green

Еее, значи не съм толко изтрещяла. Peace

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 824
На Коледа забравих да сложа късметите.

Раздавах ги на 01.01 като томбола, кои каквото си изтегли.
На два пъти ми се е случвало.А на една НГ бях забравила да купя кори за баница.Теглиха си ги хората от едно панерче.

# 49
  • Мнения: 925
Пак аз  Embarassed
Та, по същество:
Тръгваме днес до М-тел да си подновявам договора. Киприм се както му е реда, вземам "всичко необходимо" /разбирайте памперси, мокри кърпички, вода, дрехи за преобличане и т.н. / и заминаваме. Отивам в съответния офис, малкия мрънкоти, докато мацката нещо цъка на компа и тъкмо сме пред подписване и ми искат документ за самоличност  Shocked Аз както обикновено нямам такова нещо в себе си  Whistling
Кога ли ще осъмна в някое районно  ooooh! 

# 50
  • Мнения: 958
Айде и аз от вчера.
Ще водя детето за първи път на кино.
И разбира се освен билетите купуваме пуканки, вода, сок, чаша за сок и аз съвсем необмислено си взимам и кафе. Нося якета, чанта, + всичко горе описано и кафето го крепя едвам - едвам. Докато чакаме да отворят залата малката и се пишка, отиваме до тоалетна и ступвам всичко на един куп, оправяме се, и влизаме в киното, мен ме болят ръцете и пльоквам всичко на стола до мен, настанявам детето, слагам му очилата за киното, започвам да се суетя с чанки, палта, къде да ги слагам, гледам зад гърба ми един младеж чака търпеливо, защото няма и къде да седне, аз съм затрупала цялата му седалка. Извинявам се и започвам да оправям цялата кочина, мятам палтата на предната седалка , слагам кафето с поставката, вода и сок в чантата, а пуканките се разпиляха, айде започвам да събирам, охх милият умря от смях, аз от срам. Детето само припява, мамо не виждам, мамо, стола е голям, искам пуканки, искам сок, искам вода....по едно време бях пред нервен срив. Глътнах кафето на екс, с едната ръпа крепя очилата на детето, с другата му държа пуканките, а на ушенце обяснявам защо на Рапунцел и е толкова дълга косата. Въобще кино мечта, беше Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 378
Ако не беше тази тема нямаше да си обръщам толкова внимание на изпълненията  Crazy Сещам се от коледа. Половинката е от град на 300км от нашият...та за коледа бяхме там за два дена. На връщане по средата на пътя ни хвана сняг. Дребния рева почти по целият път и решихме да спрем за малко да го одуха вятъра барем се поуспокои. Двамата с мъжът ми буквално вече давахме на заето от ревовете . Спираме колата, слагам яке, шапка и подавам уморена детето на баща му. Той го пуска на земята - детето пищииии- неее неее туденоооо/студенооо/- споглеждаме се и половинката прави втори опит този път по настоятелен...реакцията е същата...секунди по късно нещо ме кара да погледна надолу и ... детето е по чорапи  ooooh! Няма да коментирам мъмренето което отнесох  Blush На следващият ден...някъде сме ходили пак в комплект тримата, слизаме от колата ще се прибираме прилично натоварени с торби, мятам детето на земята, нарамваме торбите и завлачвам детето към входа , че духа вятър. Стигаме до стълбите дребния пак нещо мрънка...поглеждам надолу- детето само с една обувка  ooooh! Мъжът ми този път само измърмори - ей сега идвам татко, майка ти все бос те води навън  Mr. Green

Направо си го визуализирах!  Joy Joy Joy Joy Joy
Просто щях да припадна от смях   bouquet

# 52
  • Мнения: 1 983
Мия чинии, ама доста се бях вглъбила.
Гледам напред в стената и си мисля нещо, в дясната ръка държа гъбата, а с лявата се протягам към верото. Сипвам на гъбата, продължавам да мия. Не ми прави впечатление, че от гъбата не излиза пяна. Пак сипвам веро, пак мия. На около 10-тата минута се усещам, че вместо веро, сипвам от бутилката с олио, която съм сложила по незнайни за мен причини до верото. ooooh!
Това е на първо четене, ако се сетя ще дописвам. Hug

# 53
  • Мнения: 349
Много забавна темичка Simple Smile Simple Smile Аз не се сещам, за нещо фрапиращо, но все пак съм на 20 ... има време:)Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 4 372
Ако не беше тази тема нямаше да си обръщам толкова внимание на изпълненията  Crazy Сещам се от коледа. Половинката е от град на 300км от нашият...та за коледа бяхме там за два дена. На връщане по средата на пътя ни хвана сняг. Дребния рева почти по целият път и решихме да спрем за малко да го одуха вятъра барем се поуспокои. Двамата с мъжът ми буквално вече давахме на заето от ревовете . Спираме колата, слагам яке, шапка и подавам уморена детето на баща му. Той го пуска на земята - детето пищииии- неее неее туденоооо/студенооо/- споглеждаме се и половинката прави втори опит този път по настоятелен...реакцията е същата...секунди по късно нещо ме кара да погледна надолу и ... детето е по чорапи  ooooh! Няма да коментирам мъмренето което отнесох  Blush На следващият ден...някъде сме ходили пак в комплект тримата, слизаме от колата ще се прибираме прилично натоварени с торби, мятам детето на земята, нарамваме торбите и завлачвам детето към входа , че духа вятър. Стигаме до стълбите дребния пак нещо мрънка...поглеждам надолу- детето само с една обувка  ooooh! Мъжът ми този път само измърмори - ей сега идвам татко, майка ти все бос те води навън  Mr. Green

Хи-хи-хи, това и аз го направих веднъж - слизам от колата, ботушчето на малката обаче паднало в суматохата и аз в калното и кишаво я влача да върви. Чак в магазина видях, че е по чорапче, а баща й вика: Аз се чудя защо една жена ни изгледа смаяно" Ми викам си на акъла, вместо да гледа смаяно да беше казала, а не да мъкна детето още. Вярно, че бяха 6-7 метра, ама то достатъчно да й се намокри крачето Simple Smile

# 55
  • Мнения: 932
 Joy С глас се смея Laughing Много забавни историйки сте разказали Joy
Снарки,после колко часа ми олио? hahaha

# 56
  • Мнения: 201
17 ч, започва да се стъмнява, виждам коли с включени фарове и си казвам "О, аз моите май не съм включила!" . Мислено търся откъде да светна и...се усещам, че съм на тротоара и вървя пеша! ooooh!

# 57
  • Мнения: 1 983
Joy С глас се смея Laughing Много забавни историйки сте разказали Joy
Снарки,после колко часа ми олио? hahaha


Не помня. ooooh!
Но си спомням, че първо се смях с глас доста дълго на тъпотията си, после пък ме хвана срам. Blush ooooh!

# 58
  • Мнения: 932
17 ч, започва да се стъмнява, виждам коли с включени фарове и си казвам "О, аз моите май не съм включила!" . Мислено търся откъде да светна и...се усещам, че съм на тротоара и вървя пеша! ooooh!
Изби рибата! Joy Joy Joy
Снарки,карай-поне е било добре за кожата на ръцете Laughing

# 59
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 545
Няма я солта, , не мога да направя салата. Организирам цялото семейно войнство да търси, изпразвам шкафа на два пъти - няма!
Пъхнала съм я в хладилника Confused

Друга изцепка беше, около Коледа, взех си детето от градина, обиколихме няколко хипермаркета.....по пантофи    Blush Бях пропуснала обувките.

Общи условия

Активация на акаунт