Тегобите на една домакинА или най-честите признаци на изтрещяване - 2

  • 79 397
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 720
Тогава не съм била още домакиня, за това го пиша на сметката на майка ми макар, че може и аз да съм направила гафа.
Събираме се у дома, ще правим изненада на семеен приятел за РД. Украсена масата, сервирано всичко, поканени гости. Идва той, викнат под друг предлог, всички викат изненада, иху - ахо, като по американските филми. Сипваме по ракия, вдигаме наздравица и хоп - вместо ракия, в чашите има добре охладена вода. Joy
Инак и аз често си вдигах личния телефон с думите "ДЗИ, добър ден!".
Друга телефонна изцепка - две години и половина у дома по майчинство и се връщам за малко на работа, преди второто майчинство. В главата ми само бебешоци, памперси, пелени, млека.... Зъни GSM на колежката, а нея я няма. В един момент влиза през вратата и аз се провиквам "Айде бе Венерка, че ало-то ти се скъса да звъни" Embarassed ooooh!

# 721
  • Мнения: 1
Вицовете ряпа да ядЪт....по голям виц от тегобите на една домакинА ...НЕма rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
Направо се размазах от смях

# 722
  • Мнения: 274
И аз да се разпиша.....макар че малките деца отдавна не са ми оправдание.
Отскоро имаме котка, която само чака и дебне удобен момент да възне през входната врата, та ми е станало навик всеки път, когато някой влиза или излиза да викам "Пази котката!". Обаче.....излизам от офиса, за да отида до кухничката, съответно оставям вратата на офиса отворена. Вървя и си мисля за разни работи и на връщане от кухничката виждам вратата открехната и с цяло гърло: "Пази котката!". Влизам в офиса.......колегите тактично си премълчаха.  Laughing

Последна редакция: пт, 23 дек 2011, 17:37 от rali_smiles

# 723
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Покрай децата и аз съм изтрещяла яко. Ще пътуваме с наши приятели/без децата/ и преди да се натоварим в колата ги каним в къщи. Приготвяме се да тръгваме и аз им заявявам.
- Който ще ходи до тоалетна или да пие вода,сега е момента. М. не обича да спира  по пътя.
При ,което мъжът ми казва:
 - Ама ,ние не сме с децата!!!
При ,което вдигам поглед и виждам учудените физиономии на приятелите ни. hahaha hahaha hahaha Умрях от срам.
 Аз също ,като седне ме да ядем и за по бързо минавам да им нарежа месото на децата. Случвало ми се и на милото да нарежа по инерция.  hahaha

# 724
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Обличам блузата на едното дете, обличам блузата на другото дете, обличам блузата на милото...

# 725
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Чукам едното яйце в купата за кекса, чукам второто в торбата с боклука, третото отново с купата с кекс ... взех четвърто.

# 726
  • Португалия
  • Мнения: 4 490
време за лягане....лудница...едната ще пишкала,другата не й се пишкало,мъж ми дреме и той на дивана...изпишках и измих маймуните и ги пращам да се обличат...минавайки през хола,потупвам го и -„миличко,върви да пишкаш,че е време да лягаме“  Crazy  ама и той,взе,че стана и право към тоалетната  hahaha

# 727
  • Мнения: 0
Ххахах не е лесно .......................................

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 644
Следим на беба аканията и една вечер мъжо изкарва кучето, а като се прибра аз разтревожено го питам: "Има ли?", а той:"Да, 2 дървета и един храст имаме"  Joy

# 729
  • Мнения: 66
Вчера докато си готвех, нещо се бях умислила... (все си намирам за какво да си блъскам главата).По едно време решавам да видя колко е часът . Излизам от кухнята , спирам в коридора пред термометъра, виждам 23 градуса , и доволна се връщам в кухнята.. След 5 минути се усетих Simple Smile Най интересното е, че след  като видях , че часът е 23 градуса, си казах "Рано е!".  Embarassed Laughing

# 730
  • Под звездите
  • Мнения: 203

Инак и аз често си вдигах личния телефон с думите "ДЗИ, добър ден!".



Това с телефона и на мен ми се случва често  Joy Joy Joy Мислех си че е от възрастта ми ама сега се успокоих.

# 731
  • Варна
  • Мнения: 2 159
Вчера докато си готвех, нещо се бях умислила... (все си намирам за какво да си блъскам главата).По едно време решавам да видя колко е часът . Излизам от кухнята , спирам в коридора пред термометъра, виждам 23 градуса , и доволна се връщам в кухнята.. След 5 минути се усетих Simple Smile Най интересното е, че след  като видях , че часът е 23 градуса, си казах "Рано е!".  Embarassed Laughing
Joy Joy Joy

# 732
  • Мнения: 114
Ох, добре сме, добре сме ..., еле па я. Joy

24 декември, питка демек. Аз я правя с яйца, мляко, мая, както не му е редът, щото иначе не я ядат. Взимам яйцата - 4 на брой, слагам ги в чинийка, да не би да ги изпусна. Почвам, 1, 2, 3, 4-тото не се чупи. А сега де?! След малко гледам картоф. Е как съм го взела изобщо нинам /на рафта в хладилника НЯМА картофи!/ ... Отворих пак хладилника и си взех 4 и 5, щото от последното ми трябваше отделен жълтък ... Тъ, три в едно съм!

# 733
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Малиииии... добре сме си изтрещели. Щом и картофа ти се е видял като яйце... Joy Joy Joy Wink

# 734
  • Мнения: 382
Аз вчера си обувам ботушите и тръгвам. Нещо ме убива... ами оставила съм си обувалката вътре.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт