Ноемврийски бебчета - 2010 - тема 2

  • 21 964
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
Моята от 3-4 дни също увисва по мен на всеки час. При нас по-скоро проблемът е със съня, че се стряска и после иска да ме дъвче, че да се успокои, ама няма лошо - и без това вече са ми до коленете.

мише, готово, сватя, остава само и младите да се харесат  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 41
Записче и от мен в новата темичка.

# 32
  • Мнения: 11 566
И от мен запис.
Не заспива това дете и това е.
Днес му правихме питка за 40 дни.
Не знам при вас как е, но вкъщи влезе ли някой чужд човек за него, няма заспиване.
Превъзбужда ли се, какво е.. Докато има хора, най-вече баба му и дядо му е един хрисим, хапва и заспива и след няма и час е канския рев.
Не се оплаквам, споделям си. Hug

# 33
  • Мнения: 146
ехеее от снощи до сега 3 страници  Crossing Arms

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
poli25   колко пъти слагаш клеева тинктура на ден?
сополките на Никол от нищо не намалят,даже се увеличават,незнам вече какво да слагам,с физиологичния изкарвам някаква част,но не всички.Педиатъра не казва нищо по въпроса,в смисъл че при бебетата тези неща са нормални.

2,3 пъти сложих Виброцил капки,изобщо не помагат.
преди малко й сложих по една капка Ксилометазолин ,и май се поотпуши.Самите сополки са повече задни,навътре,и затова трудно излизат и с аспираторчето.

# 35
  • Мнения: 291
добро утро Simple Smile

имах огромно желание да сервирам кафето, но не можах да разбера как се прави  newsm78. Както и да е, желая на всички лек и слънчев ден, за да можем да се разходим

Ysabell , благодаря   bouquet

lammah, ако не малкият, големият ще се класира Wink

# 36
  • Мнения: 610

Добро утро и от мен!!!
Ние сме будни цяла сутрин и се глезункаме.Изпратихме кака на тържество да видим дядо Коледа какво ще и донесе днес,ако е слушала.А ние с милото ще се стягаме да пазаруваме за бъдни вечер и да накупим най-сетне поръчаните подаръци.
niko11-аз усещам това боцкане отдавна и мисля,че е от слизането на кърмата,доста е  неприятно но се търпи.

Последна редакция: вт, 21 дек 2010, 10:37 от didka banditka

# 37
  • Мнения: 519
Запис и от мен Hug Коликите ни понамаляха,но сега сме с запушен нос и сополки....слагам Стеримар и после с аспиратора и така от вчера...през деня си диша спокойно,но вече  елате ни вижте...сумтене и нервене Tired мисля да го заведа на преглед при педиатърката ooooh! какви капки могат да се ползват за бебе на 25 дни Thinking

# 38
  • гр.София
  • Мнения: 250
Добро утро (то май вече е добър ден )  Hug

След вчерашния тежък ден поне през нощта спахме.Сутринта сме станали в 9:00 часа  Grinning Е разбира се сега пак не спим, но поне не мрънка и не реве като вчера, а си стой мирно и кротко в кревата(пу пу да не чува дявола). Абе днес нали щеше да има слънце:( Аз така се бях настроила за разходка,а и работа имам за вършене.Но като гледам за сега не става за на вън.

# 39
  • Мнения: 291
и аз чакам да се вдигне мъглата, ама на....

pufpaf, Александър ръмжи като хималайска мечка, а няма почти никакви сополи. Постоянно пръскам физиолог.разтвор и дърпам с помпичката, но той си ръмжи....Док каза, че има три вероятности: 1.Стеснени канали, което се израствало; 2.Някой от моделите коки и, най-вероятнато, 3.Много сух въздух. От снощи отварям два пъти по-често и слагам мокри (не влажни) кърпи по радиаторите и едва съм вдигнала влажността до 50%  ooooh!

обличаме се и излизаме, ако не става, ще се върна да си спамя  Grinning

# 40
  • Мнения: 1 878
Лиана, и аз така се бях настроила за разходка. Навън май не е много студено, но е едно такова мрачно и изобщо не ме предразполага за излизане.  Whistling
Нико, не знам, мила, няма да се изказвам повече по твоя въпрос да не те обърквам. Ако може консултантите да дадат някой съвет!
Йоан има често сополки и то дори не са сополки, а огромни марсоли  Mr. Green. Педиатърката ми каза, че се събират от това, че той повръща. С Baby-Vac успявам да ги измъкна от най-дълбоките дълбини!  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 291
[Йоан има често сополки и то дори не са сополки, а огромни марсоли  Mr. Green. Педиатърката ми каза, че се събират от това, че той повръща. С Baby-Vac успявам да ги измъкна от най-дълбоките дълбини!  Mr. Green

а ръмжи ли като диша? то е звук м/у ръмжене и хъркане, ама все едно дърто пиянище хърка

# 42
  • Мнения: 943
А тъкмо и аз с мисълта да ви питам, дали ще излизате в тая мъгла?  Confused
На мен така ми се шматка, ама...  newsm78

# 43
  • гр.София
  • Мнения: 250
Аз май малко по късно ще излезна малко че да ходя да си взема парите от раждането и календарите където съм поръчала.То не е студено просто има малко мъгла.Само се чудя да слагам ли найлона или не  Thinking Thinking Thinking Вие как мислите???

# 44
  • Мнения: 1 878
Мише, ръмжи, хърка, цялата програма!  Crazy
Лиана, вземи го найлона и прецени навън! Peace

Общи условия

Активация на акаунт