Отговори
# 675
  • Мнения: 2
Здравейте:))
Два дена не съм влизала и колко събития съм пропуснала.
Честит рожден ден на малката Ева на патерички:))Да е жива и здрава,да се радва на безгрижно детство и да радва с палави погледи и усмивки мама и тати.Светле честит празник и на теб мила:)
Честито и на днешните празнуващи Теодор на мама GodaiVa, Маги на мама ian4eto , Йоана на мама tihi4kа:)
еня и на теб честито мила.Дано твоите очаквания се сбъднат и накрая да се радвате и на една принцеса:))
Още нещо щях да пиша,но малката не ми дава достъп до клавиатурата.Голяма хакерка е станала:))
Лека вечер:)) Hug Hug Hug Hug Hug за всички:))

# 676
  • Мнения: 73
Аз пак съм последна... но и първа. Последните ще станат първи - се казва някъде по евангелията...  Mr. Green

ДА Е ЧЕСТИТ ПЪРВИЯ РОЖДЕН ДЕН НА
МИХАЕЛА на мама krasita1
САМУИЛ на мама wola
ВАЛЕРИ на мама марисса
БОЖИДАРА на мама rali_bt

Пожелавам на рождениците да растат здрави, бодри и щастливи дечица, да носят много радост на мама и тати!
За майчетата много цветя -

Последна редакция: чт, 17 фев 2011, 00:27 от Carmen

# 677
  • Мнения: 3
Вив аз пък съм втора Simple Smile
Честито на малките ни рожденници, да растат здрави и щастливи, да радват мама и тати и много да слушкат!
А сега ви оставям, отивам да се сгуша в леглото. Лека нощ  Hug !

# 678
  • Мнения: 304
Здравейте момичета!
Честит рожден ден на Михаела на Красита,Сами на Уола,Валери на Марисса  Two Hearts nbirthday newsm38 .Да са живи и здрави и много да радват мама и тате.Весел празник на всички.
Имам си малко проблеми в момента ,но не искам да ви товаря с тях,затова засега приключвам. Sad
Лек и приятен ден на всички ви  Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 679
  • Мнения: 6
Здравейте момичета,днес е нашия специален ден -Мишето в 4.20 ч стана на 1 г Simple Smile
Искам да почерпя всички ви макар и виртуално с  newsm38  и кафенце,а довечера и по едно питиенце.
Едно огромно БЛАГОДАРЯ на всички ви за честитките. Heart Eyes Hug
 
Сега да честитя и на останалите рожденници днес-САМИ,ВАЛЕРИ И БОЖИДАРА bdbaloni-Пожелавам ви да сте много,здрави,щастливи.усмихнати и да правите по-малко белички,което означава че сте жизнени.
На майките и татковците-ЧЕСТИТ ПРАЗНИК и НАЗДРАВЕ.

# 680
  • Мнения: 1
Привет и от нас!
 nbirthday newsm67   bigdance2
ВАЛЕРИ на мама марисса,МИХАЕЛА на мама krasita1,САМУИЛ на мама wola,БОЖИДАРА на мама rali_bt да са  живи и здрави много усмихнати и будни деца да са гордост на мама и тате Simple Smile))  bouquet и днес да отпразнуват един незабравим рожден ден  Party
При нас нищо интересно чкаме хубавото време за дълги разходки и дългоочаквания първи рожден ден които все още не сме решили къде ще отпразнуваме  Laughing
ЛЕк и приятен ден на всички  Hug

# 681
  • Мнения: 2 200
Добър ден и от нас!
Честит рожден ден на Михаела на Красита, Сами на Уола, Валери на Марисса, Божидара на мама rali_bt ! Пожелаваме им весело детство и да растат заобиколени с много любов и внимание!

Последна редакция: чт, 17 фев 2011, 10:31 от Viva_123

# 682
  • Враца
  • Мнения: 94
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА САМИ,МИША,ВАЛЕРИ И БОЖИДАРА
МИЛИ ДЕЦА ДА СТЕ ЖИВИ,ЗДРАВИ,ПАЛАВИ,ИГРИВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ.ДА РАДВАТЕ ВСИЧКИ ОКОЛО ВАС СЪС ВАШИТЕ УСМИВКИ.

# 683
  • Hissar, Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 14
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Владимир на мама бадем,Ева  на мама Svetlichka И НА

Самуил  на мама wola

Михаела  на мама krasita1

Валери  на мама марисса

Божидара  на мама rali_bt
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ,МНОГО ЩАСТЛИВИ!ВЕСЕЛО И НЕЗАБРАВИМО ДЕТСТВО!
 Hug Hug Hug newsm59

# 684
  • Мнения: 100
Честито на днешните рожденничета МИША БОЖИДАРА САМИ И ВАЛЕРИ newsm51 newsm51 newsm51 Желая им мнооооооооого здраве и прекрасно детство и да посрещат понеее още 100 пъти рожденният си ден!!! А на родителите им всичко най-най-най и нека дечицата им бъдат най-голямата гордост  newsm10
Еее друго си е вече да се казва че са на 1 годинка,отиват в групичката на големите дечица  smile3510

# 685
  • Мнения: 20
ЧЕСТИТ ПЪРВИ  РОЖДЕН ДЕН НА

ВАЛЕРИ на мама Марти,
МИХАЕЛА на мама krasita1
САМУИЛ на мама wola
БОЖИДАРА на мама rali_bt

ДА СА ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И ДОБРИ ДЕЦА И ДА ВИ НОСЯТ МНОГО РАДОСТИ!


# 686
  • Враца
  • Мнения: 21
Здравейте милички. Мерси за хубавите пожелания и Честит рожден ден на другите пораснали дечица. Да са живи и здрави, палави и щастливи. Да радват много всички и да имат най-прекрасното детство на света. Целувам ви и отивам да оправям празника. Още веднъж мерси за пожеланията.

# 687
  • Мнения: 79
Честит рожден Ден на Самуил,Михаела,Валери,Божидара - да са живи и здрави, много игриви и щастливи.

# 688
  • София
  • Мнения: 91
Честит първи рожден ден на ВАЛЕРИ на мама Марти, САМУИЛ на мама wola, МИХАЕЛА на мама krasita1, БОЖИДАРА на мама rali_bt Пожелавам им безгрижно детство!!!

# 689
  • Мнения: 2
Честит първи Рожден Ден на малките сладури 
ВАЛЕРИ на мама марисса
МИХАЕЛА на мама krasita1
САМУИЛ на мама wola
БОЖИДАРА на мама rali_bt
Бъдете живи и здрави,усмихнати,щастливи и с безгрижно детство!Радвайте мама и тати с постижения и изкачване на върхове:)
Честит празник и на майките:))
Да не пропусна и месечинките на Рая и София:)
Лек ден от нас и много много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug за всички:)

Общи условия

Активация на акаунт