Отговори
# 60
  • Мнения: 356
Юлка,да ви е жив и здрав баткото!

# 61
  • Мнения: 0

Здравейте, момичета!!!!  bouquet
Ей, ме на!!! Оказа се, че брато ми е поправил компа и няма да липсвам!!! Joy Joy Joy
И такаааа, прочетох ви набързо Embarassed че много сте изписали Hug

Благодаря за стиснатите палци, ще са ми нужни!!! Hug

Много съм доволна, защото и с подаръците приключих вчера Laughing

Аз съм ОК, даже вчера не ми ставаше лошо изибщо Hug Още малко остава, много съм доволна Hug

Довече ра ще излизаме с татито, дано не се влояа от цигарения дим...

Добре дошли на новите мами!!! Еййййй, събрахме се 3 мами от отчетна тема "Октомври07" Hug  bouquet: Flutter Heart Eyes Hug

Радвам се за всички с добри новини, честито на празнуващите  bouquet:


Последна редакция: чт, 23 дек 2010, 10:46 от ˙·٠Butterfly™٠·˙

# 62
  • Мнения: 164
Здравейте и от мен. Юлка честит ти рожденик  - живи и здрав, палав и грижьовен батко на лято. Добре дошли на всички нови мами в нашия юлски отбор, много се радвам, че на мойта дата вече има още едно попълнение и то с близнаци  Heart Eyes , много съм радостна супер е и мамчето е от Велико Търново това запомних с моя бременне мозък, но пък не и запоминх ника. Толкова се радвам на всички с добри новини, нямате си и представа по една  Hug за всяка. Калоянис на теб честито ти второ синче, девийките молим да се позасилят вече да се покажата, че засега само два момъка си имаме. Аз нали тайничко се надявам се да имам пок момиченце, ама имам усещане за момче, та ще видим накрая. PeaceHappy_Person за съжаление немога да ти помогна с инфо, защото аз ще имам дторо детенце, но с първата не съм правила никакви такива изслевнаия и при мен всичко ми е ясно като в мъгла  Joy, аз лично съм на преглед чак след нова година и тогава ще разговарям с докторката да ме насочи накъде да отида, защото в нашия град не се правят такива изследвания, а тогава ще съм  11 12с, но четох че няма да е късно. Ох, наистина забравих какво исках още да ви кажа ще ме извините. Приятен ден и пак ще намина  Naughty

# 63
  • Мнения: 0
добър ден как са коремчетата  Hug Юлка  bdbaloni да ти е здрав рожденника, да бъде много добър батко и ученик на есен!   ura добре дошли на новите мами при нас е много хубаво тепърва ще става все по интересно  newsm68 на мамите, които им предстои преглед скоро чакаме добри новини  Praynig за скайпа Ели при мен не зарежда.....надявам се вече ви е обзело коледното настроение мен да Close-mas: Nature Snowman и днес сме до обяд на работа после ще се разходя с една приятелка, която е помайчинство и навън едно слънциче пекнало newsm53 утре отиваме с мъжа ми при нашите ще подготвяме трапезата ще сме там цялото сем., два три дни ще липсвам ,че там сега няма нет после ще ви изчета. Да изкарате една незабравима Коледа изпълнена с много топлина , усмивки и семеен уют!  Hug Hug Hug  santa2 Close-mas:

Последна редакция: чт, 23 дек 2010, 12:19 от gali3009

# 64
  • Мнения: 319
Благодаря на всички за милото посрещане   bouquet
Специални благодарности на Петя, че още докато се включа при вас и ме записа на първа страница  Hug
 bdbaloni на рожденика на Юлка, да ти е жив и здрав и много щастлив!
naiema аз питах за токсоплазмозата. Странно ми беше това разминаване в двете лаборатории, та затова. Иначе с доки се разбрахме да я направя още един път януари и тогава да вземем някакво решение.
А що се отнася до червеното конче - вързах на себе си, че даже вързах и на половинката, че той все си мисли, че е карък и не му върви  ooooh!
За изследванията аз настоявах да си ги направя рано (около 8г.с.), иначе доки сиг. още нямаше да ми ги е пуснал.

И да ви питам за ФМ, ако искате запис от прегледа заплаща ли се допълнително и трябва ли да си кажа предварително, че искам такъв или те си правят винаги (става въпрос за клиника Марков)?

# 65
  • Мнения: 714
  Здравейте,дами!!!  bouquet
nada ,благодаря за сутрешното изкушение! bowuu
Happy_Person ,според посочения от теб терми,излиза че си на 10+3 от бременността и никък не си закъсняла за изследванията-конултирай се с доки как да процедирате,че аз не съм много наясно с процедурите на родна земя!А щом имаш цито от преди няколко месеца,няма от какво да се притесняваш! Peace
echolalia ,ще чакаме да се отчетеш след ФМ! Praynig
Юлка, HugДа ти е живо и здраво порасналото момче-много да те радва и да топли майчинототи сърце!

Ама с тая торта днес май ще пращат мъжът ми да купува..Благодаря за съвета за ЛЛЛ,аз се свързах с косултантката в “Бебете,родени в чужбина“ и тя ми отговори  много изчерпателно!  bouquet
˙·٠Butterfly™٠·˙ ,радвам се че ще си тук по празниците или поне се надявам!Весело прекарване довечера! newsm24
polq30 ,naiema,gali3009 , imoinda много  Hug Hug Hug HugИ на всички ,които не спомех поименно поижелавам прекрасен ден!И да пишете по някои ред,да не се тревожим! Hug Hug HugНа всички мамчета,който няма да са тук по празниците искам да пожелая много сбъднати Коледни мечти,топлината и уюта да камина да топли сърцата им и да дарява обич на всички ,които ги обичат! Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart
Дано Джен има възможност да се обади,че е пристигнала благополучно,а май и Фейт се канеше да лети -дано всичко е ок!До после ,момичета!  bouquet


# 66
  • Мнения: 75
ПРИВЕТ МАМЧЕТАААА Simple Smile

Радвам се да отворя интернета и с кеф да си чета толкова много хубави новини!!! Огромни поздравления за калоянис и леи с първите мъжлета в отбора!!!! baby !!
Юлка да ти е жив и здрав малкия юнак! Много да ви слуша и да ви радва и на лято най-юастливия и грижовен батко!!! baloni  happy bd  baloni
не мога да ви изчета ей! Знам си аз че не трябва и ден д ви изпускам камо ли толкова много ( че вече не помня кога за последно влизах! Embarassed)
Добре доюли на новите мамчета!
Боже сеюам се за толкова неюа които исках да напиша, че ... повечето ги забравих!  Joy
Вивка май споменаваше за клеевата тинктура, против киселини, да я питам прова ли вече и дали е доволна? Защото мен сега така са ме натиснали яко, че..... е страшно!
jen как си мила? Гледам че си почиваш, това е хубаво ама чакам вече да се похвалиш, че си на 6 и си забравила лошото състояние.
Аз да се похваля, че с повръщането съм мнооооого по-добре. Чат пат по 1 път на ден, но пък се справям трудно с храните, защото те са възловия момент. Всичко почти ми се яде, ама ако ми замирише, кофти, веднага се отказвам и почва  Sick
Вече си освободих 2 изпита с 6 и съм много щастлива! Обаче на 27-ми имам ужасно контролно и се надявам да мине по-леко ако има как.. Как сте учащите мамчета? Справяте ли се с  Sick и с ученето?
Петя и нея да я поздравя на патерици з ард-то на митачета!!!!! На танчето, че са казали и така всички са се зарадвали!!!
В къщи, вече всички много се вълнуват Simple Smile
Най-накрая събрах сили и днес ще си украся елхата! знам че мина много време, ама все нямам сили или настроение Simple Smile
Ама като ви изчетох хилядите весели постове, как ще се ровите по детските магазинчета и ще се приготвяте за празниците и ми дойде едно такова приятно настроение!!! Обичам да си ви чета, дори в последно време да е по-рядко!!!! newsm51
А и да попитам, някой ще ми даде ли линк, за страничката ни във фескбук, че не я намирам, пък вече като знаят всички, ще мога и аз да се присъединя Simple Smile
Целувам ви! Прегръщам ви и скоро пак ще вляза за доза добро настроение Simple Smile   love001  Hug  Hug

# 67
  • Мнения: 207
Happy_Person, Мечтание, tani4ka___ и imoinda добре дошли в нашите редици успешно бременеене и на лято с гукащи здрави бебчета.   bouquet
Мечтание то и аз съм по термин августовска, но с близнаците ще съм през юли. Wink
imoinda супер! имаме си още една мами с двечки!

Нада, а неприятно, но съм сигурна, че ще се справиш! Бързо оздравяване!  Hug

kaloqnis2007 аха! Още едно синьо щъркелче! да видим кой ще поведе отбора на розовите. Wink

soon a mother of two честито! Много се радвам за вас!

Юлка честит рожденик! Да ви е жив и здрав, и много щастлив! Благодарим за почерпката. Wink

За киселините аз препоръчвам бананче сутрин на глдно и може след обед пак. Една приятелка ми го препоръча и мен си ме спасяват супер!

franseto честити първи взети изпити!   bouquet радвам се че започващ да се чувстваш по-добре.

Весела КОледа на тези които заминават и няма да са на линия, а за другите... Wink то ние ще си честитим като му дойде времето...

И последна маркеингова информация, за тези които още търсят подаръци - на Солунска, от  към пл. славейков, до Голден лейди има ново магазинче с джунджурийки, шапки, шалчета, чантички - всичко на по 6 лв. нещата си заслужават.  Flutter

Fifita мила, мене ме слушат с вагинален и на снимката после излиза и диаграмата на сърцебиенето.

# 68
  • Мнения: 343
Благодаря за топлото посрещане Hugтова ми е трета бременност, от първата имам едно момченце на 3 годинки, втората беше неуспешна и приключи през юни, надявам се тази да е успешна Praynig
˙·٠Butterfly™٠·˙ стискам ти палци  Peaceзнам какво е ,когато казах на майка тя такива ми ги наприказва но после ми се извини  Winkвсичко ще е наред и при вас ще видиш Peace
IrinaB.  :hug:lвиждам че сме със еднакви термини и сме набори  Hug

Последна редакция: чт, 23 дек 2010, 15:05 от Мечтание

# 69
  • Мнения: 319
 Ние с половинката заминаваме на гости по роднините, по други градове, така че няма да мога да ви честитя празниците когато му е времето - затова предварително. Пожелавам ви страхотно изкарване   Tada и на който още не е казал на роднините новината за бебчето пожелавам много щастливи емоции около съобщаването  Two Hearts

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 123
Момичета, весели празници желая на всички Hug
Ние също ще попътуваме и не знам кога ще се завъртам край компа.
Бъдете здрави, не се преуморявайте (с танците особено  Joy) и само хубави емоции Peace
Когато мога ще ви наглеждам.
Целувки и прегръдки Laughing

# 71
  • Мнения: 24
Здравейте,момичета!Да се запиша и аз във вашата темичка. Вчера чухме сърчицето на моето мъниче и на 29.07.2011 г. здраве и живот ще го чакаме на бял свят.Не мога да ви опиша след толкова чакане какви емоции бушуват у мен,но като чета и при вас не е по различно Grinning. Пожелавам на всички весели празници и здрави бебчета през лятото!

# 72
  • Мнения: 356
bubulka,добре дошла сред нас   bouquet

На мен ми се отчупи една амалгамена пломба,така че скоро ще ходя на зъболекар.Тъпото е,че ще продължи да се рони,а съм чела какви ли не ужасии за тъпите пломби - а в моята уста има доста такива още от дете.

Аз по празниците съм си у дома е ще ви навестявам,но все пак искам да ви пожелая едни прекрасни Коледни празници изпълнени с много приятни изненади!

# 73
  • Мнения: 714
bubulka welcome ,добре дошла при нас и честито!Леки седмички до края и здраво и усмихнато бебече! newsm51
naiema   Hug,аз има час за утре сутрин за задължитекната тук профилактика при бременност!Та ми предстой една не много приятна процедура с флуорна паста и дано съм в кондиция и не ми се догади! Peace
 И аз ще съм тук и много ще ми липсвате,но ще се радвам на разказите ви после! Hug Hug Hug

# 74
  • Мнения: 1 226
Четох ви по диагонал  Embarassed
Ели - честити сини гащи  Hug
Ирина Б - честита ти двойна радост  Hug
Честито на всички останали и Добре дошли на новодошлите.

Фейт при мен гаденето не започва, то просто не свършва.И така 25 часа в денонощието  Mr. Green

Пожелавам ви ВЪлШЕбНИ ПРАЗНИЦИ!!!!
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1364856860229&oid= … mments&ref=mf

Общи условия

Активация на акаунт