Разград

  • 30 039
  • 307
  •   1
Отговори
# 255
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Няма да ни се отрази зле ако си уредим виждане.Ама в това студено време как ще стане.

# 256
  • Мнения: 441
Исках да кажа срещата да е на центъра,а не в Орел.Освен,че е студено от днес децата са в грипна ваканция.Така,че срещата май се отлага за по-късно. newsm78

# 257
  • Разград
  • Мнения: 3 110
И аз имах предвид в центъра.А за грипа-забравих.По нататък ще е.

# 258
  • Мнения: 256
здравейте мили мами много се радвам че имаме такава възможност ние разградските мами да се запознаем аз имам 2ма сина баткото е на 5г а бебо на 8м аз живея в кв освобождение до битова химия така че мили мами пишете за срещи Simple Smile Laughing Rolling Eyes baby_neutral Peace Embarassed  bouquet

# 259
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Здравей na_stela  и добре дошла в отбора!  bouquet Hug

# 260
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
и аз съм навита за срещичка, но ако може да е през уикенда , че през седмицата съм на бач (като се позатопли времето де)

# 261
  • Мнения: 441
В няколко други форуми видах,че са си направили като календар.Така се вижда кой кога има рожден ден(и за децата) и си честитят.Ако има мама-хакерка може да направи и тук такъв.Според мен ще е супер така.Остава и хакерката да си признае сега  Joy
Добре дошла na_stela   bouquet

# 262
  • Разград-София
  • Мнения: 273
titania  къде го гледа това?!?!? да видя дали ми е по силите  Embarassed Blush

Ето признах си .Доволна Wink Joy Crazy

# 263
  • Мнения: 441
Доволна съм   bouquet
Гледах го ,ако не се лъжа(то ЕГН-то вече...)при родено 2005 година юни месец

# 264
  • Разград-София
  • Мнения: 273
 Hug ей стига с това ЕГН!!Амаха !!!  отивам да хвърля едно око и ще ти кажа дали ми е по силите!  Heart Eyes  bouquet

# 265
  • Мнения: 535
Абе хора, спрете се CrazyНе мога да изчета всичките ви писаници #Crazy #Cussing outОт два дни не съм влизала заради  класната на учениците и вие сте изписали света Embarassed Rolling EyesОт утре съм в грипна ваканция и съм навита за среща. Майка ми не е излизала с малкото тези дни и той направо щурее из нас. Не останаха тапети, и чай си прави на печката, изобщо не е за разправяне ooooh!

# 266
  • Мнения: 441
няма вече да се оправдаван с ЕГН-то обещавам Peace.Ама виж какво се оказа,само най-малката разбира от тия неща.Дано се справиш  Praynig

# 267
  • Мнения: 3 219
Моя дивак днес за първи път падна от леглото,за щастие нищо му няма.Освен това сега като го къпах реши и за първи път да се изправи във ваничката #Crazy Направо ми изкара акъла.Май за днес ми беше много.Иначе и аз ударих трийсетака- на 7.12

# 268
  • Разград-София
  • Мнения: 273
titania  миличка искаш ли да те зарадвам?!
Абсолютно ми е посилите!Ако нямате нищо против с удоволствие бих се заела със списъка и бих поддържала темите!От вас искам само да напишете имената на децата си и кога са родени и ще имаме календар! Simple Smile   bouquet Heart Eyes Hug

# 269
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Марги чакам да видя дали ще успееш  bouquet
Станси радвай се , че само тапетите е нападнал- моя кръщелник(1г.4м) е пробил 3 дупки в стената в къщата на баба си #Crazy #Crazy #Crazy Майка му и баща му на лято ще мажат къщата на бабата Mr. Green
айде аз отивам в банята и после в леглото, че утре е работен ден за мен
Лека нощ на всички

Общи условия

Активация на акаунт