Разград

  • 30 046
  • 307
  •   1
Отговори
# 270
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Айде да кажа за детето и тогава да бягам в банята

Моето слънце
Йоанна е родена на 13. 02.2002 г и съвсем скоро ще черпя Mr. Green

# 271
  • Мнения: 535
Маргарет, ти наистина обра овациите, аз съм на 22, ще стана на 23 това лято. А ти къде си учила? Може да си ми била ученичка Crazy

# 272
  • Мнения: 441
Margaret ти си гений. Hug  bouquet Heart Eyes
Дъщеря ми се казва Ренета и е родена на 23.09 1996.
Владислав е роден на 14.06.2005.
Ако слагаш и нашите рожденни дни (аз писах преди малко,но да не ровиш) моят е на 14.12.1975
Айде и другите да се отчетат,когато имат време.

# 273
  • Мнения: 535
Е, щом ще даваме отчет, да се отчета и аз:
Владислав е роден на 27.08.2005г
майка му Станислава е родена на 29.08.1984г.
Междудругото нали нямате нищо против ако се осъществи евентуалната среща, да дойда с мъжа ми? Защото той е навсякъде с нас. Забавляваме се заедно на разходките Crazy

# 274
  • Разград-София
  • Мнения: 273
titania още утре се заемам с оформянето!Обещавам!   bouquet

Stansi  по какво преподаваш!Докато не кажеш няма да се издам че бях голяма гадина в последните години! Crazy Embarassed Blush Crazy

# 275
  • Мнения: 441
Аз да напиша и за icipici1,че те утре отиват при майка и'(там по-топличко било).
Синковеца и се казва Венелин,роден е на 01.05.1999г.
Дъщеря и се казва Иванна и е родена на 19.07.2005г

# 276
  • Мнения: 3 219
Александър-15.12.1997
Даниел-09.06.2006 newsm07
Моя милост-07.12.1976

# 277
  • Мнения: 441
stansi аз нямам нищо напротив,нашият татко също излиза с нас,когато има възможност.

# 278
  • Мнения: 441
bubito без малко и да уцелиш моята дата за рожденния ден на малкия .Изтърва едно черпене  Joy

# 279
  • Мнения: 535
Маргарет, бях учител в Ботев по английски език и точно тогава забременях. Сега съм в езиковата. Иначе съм завършила езиковата и сега уча. Е, естествено има много други училища в Разград, просто питам, да не се обидиш Blush
Бубито, много ми е познат този ваш батко... стоя, гледам и се чудя къде ли съм го виждала. А нямате ли вие някакви снимки, че така само по децата не мога да се ориентирам. Аз имам, можете да ги видите в инфото за мен на профила ми bowuu

# 280
  • Мнения: 441
Аз гледах снимките.Ама много рус Владиславчо и много готин.Как му викате галено?Ние Влади на нашия.

# 281
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Stansi  как ще се обидя!Глупости!Не не си ми преподавала!Аз завърших химията миналата година! ooooh!
Имам идея!Ако искате ще си направим албум и в него ще слагаме снимки на децата и наши ,от срещи и т.н!Съгласни ли сте?

# 282
  • Мнения: 441
ох,аз не.Откак в един форум майка се оплака,че видяла снимата на сина си(била го сложила тук като аватар)в някакъв сайт и то без да я питат.Даже на децата бях сложила тук на лентичките,но ги махнах.Другите,ако са съгласни няма проблем,но без нас.

# 283
  • Разград-София
  • Мнения: 273
titania  никой не те кара на сила!За компенсация трябва да ни обещаеш да идваш по често на срещи с нас  Wink Heart Eyes  bouquet Joy

# 284
  • Мнения: 441
за срещи няма проблеми,докато тръгна на работа.После пак ще идвам,но по-рядко.Пък мисля,че ако снимките са общи ,едва ли на някой ще са му притрябвали и да ги ползва в друг сайт.Нали  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт