Разград

  • 30 021
  • 307
  •   1
Отговори
# 285
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Да се отчета:Махсер-02.03.2005год.
                       Десислава-18.12.1992год.
                       аз-22.11.1992год.
Ние-без татко.Целодневно зает.

# 286
  • Мнения: 441
max mama i ti li si 1992

# 287
  • Мнения: 535
Маргарет, ако си учила немски, може за малко да ти е преподавал мъж ми Joy А ако и на него не си попадала, то тогава във Вапцаров е даскал и баща ми hahaha Абе при нас даскалско царство, какво да ви кажа Crazy Ако на някой друг чадото му е във Вапцаров, да свирка Whistling

# 288
  • Разград-София
  • Мнения: 273
titania  правилно  Peace!Така че не вреди и да се снимаш с нас!

Утре сутринта се заемам сериозно със новата тема защото тази скоро ще ни я заключат,а вие продължавайте да се отчитате с имена и дати!Прегрътки и целувки и лека нощ от мен! Hug  bouquet Heart Eyes

# 289
  • Разград
  • Мнения: 3 110


И аз,и аз.Ех,кога бях на 23.

# 290
  • Мнения: 3 219
Марги,какъв език си учила в химията?Миналогодишната учителка по английйски също има бебе.Сигурно те познавам поне по физиономия,кой ти беше класен?Ако не е тайна Rolling Eyes
Станси,къде са ти снимките,нищо не намерих на профила.Нашия батко учи в Левски,ходи и на английски в центъра за работа с деца
Станси ,Виктор ли ти е мъж?

# 291
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Леле леле Stansi   ooooh! цяло семейство учители  Hug  Heart Eyes
Между другото учила съм във Вапцаров до 3-ти клас и после ме изместиха в гадния Тургенев защото беше по-близко до нас  Sad

# 292
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Грешка,бе момичета.ЕГН-то.1972

# 293
  • Разград-София
  • Мнения: 273
bubito_ ами...... аз си учех немски и английски,а курсов ми беше Веселин Веселинов.

# 294
  • Мнения: 441
Oх,момичета голям купон настана,но и аз ви казвам лека нощ   bouquet
И аз съм завършила химията(не помня коя година,а сега не ми се смята),класна ми беше Димитрова по аналитична химия.Бащата на stansi го познавам,защото преди съм учила във Вапцаров,но не ми е преподавал.
Хайде лека и спокойна вечер ви желая  smile3525

# 295
  • Мнения: 3 219
Димитрова ли ви беше последната година?Горкия Веско ,как го прецакаха.И .аз работех там по онова време,ама не съм ти предавала.

# 296
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
ей ме изкъпана и чистичка. Но  се разсъних и сега ще вися тук докато татито се прибере от работа
Утре пак ще дрема на работа и ще пия кафе след кафе Mr. Green

# 297
  • Мнения: 3 219
Ей, да ти имам работата Joy

# 298
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Не ни беше Димитрова -много по лощо беше ни Хубенова курсова и честно казано на моменти ми идеше да я удуша.А мили ми Веско наистина доста гадно го прецакаха,много ми беше кофти като се махна защото той беше ужасно готин човек.

# 299
  • Разград
  • Мнения: 3 110
А къде работиш?

Общи условия

Активация на акаунт