Боя за коса - blond 20! Неотразими за празниците!

  • 122 815
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
е,  newsm78 Гала често е ненипани корени, Камелия също  Naughty Thinking Crossing Arms но изобщо не мога да кажа, че гали ...естетския ми поглед - не ми харесва изобщо - колкото и да е модерно Cry

# 661
  • Мнения: 372
Защо пък заради чалгата? Аз си се харесвам прилично боядисана, без израстнали корени, пък не понасям чалга.  Sick

# 662
  • Мнения: 6 619
Ако русото е светло и е пепелно или перлено не ми харсват тъмни корени ,ако е по-естествено да.

# 663
  • Мнения: 0
Алена и на Гала и на Камелия са просто израснали, не прическа с корени, а занемарени...
Илиана ме разбра Wink

# 664
  • Мнения: 75
dachita, изчерпала си лимита си и не можеш да получаваш съобщения.

 newsm75 ....... вече може    yes

# 665
  • Мнения: 0
Ето да видите нагледно за какво говоря:







http://www.justastar.com/star_img/1235426130.jpg

В България е възприето, че ако си руса то русото трябва да е ултра русо, пепеливо, а ако имаш различни корени от косата надолу, това е недопустимо. Доста холивудски знаменитости са с по-тъмни корени. Например Дженифър Анистън. Косата и далеч не е перфектна, даже напротив много често е с тъмни  корени, но е известна с косата си и е доста коментирана именно заради нея...  Simple Smile

# 666
  • Мнения: 3
Zvezdi4kazory, първата снимка освен с всичките си други достойнства, ми харесва като цвят  Simple Smile и корените наистина не са неприятни и на другите снимки също.
Съгласна съм, че тук е модерно ултра русото, но по повод на чалга звездите да кажа, че повечето блондинки от тях инвестират доста в косата си и почти винаги ме впечатляват с цветовете си (говоря за цветове, иначе знам че разчитат много на удълженията)
А ето и Дженифър Анистън тя се придържа към естесвената визия, да бтв моят естествен цвят беше такъв  Laughing

Последна редакция: пт, 28 яну 2011, 21:13 от Blondie_

# 667
  • Мнения: 0
Да точно. Peace В България всичко трябва да е ъпгрейднато до максимум.  Laughing Това е една псевдо хубост, всъщност естественото си е естествено. Един мъж да питаш, може да харесва големи гърди, но със сигурност предпочита естествени .  Laughing
А Дженифър винаги е поддържала хубава визия Peace



# 668
  • Мнения: 372
В България всичко трябва да е ъпгрейднато до максимум.  Laughing

Мисля, че е въпрос на предпочитание, все пак. Едва ли националността играе роля в  избора.
Ти си почитателка на тази визия ли?
  Simple Smile

# 669
  • Мнения: 6 619
Всъщност съм убедена ,че всичките тези по-тъмни корени или пък няколко нюанса/отенъци  на русото са следствие на майсторските ръце на фризьорите и въобще не става въпрос нещо "естествено"
И няма нищо общо с чалгата ,попа ,рока и т.н.
9-ка 10-ка пепелно русо с тъмни или жълти корени хич не ми допада ,помните как се дразнех от моите ,сега обаче съм 8-ца с перлено- бежов отенък и наистина не са ми проблем по-тъмните и в различен цвят от дължините корени.

# 670
  • Мнения: 3 675
Много ми харесва цветът от аватара на Feeling  Heart Eyes Simple Smile

Iliana__ , ти продължаваш ли да ползваш блондор с 8-та?
Според мен какъвто и цвят да избереш, все ще има разлика, ако спреш блондора. Върху обезцветената коса винаги се получават по-различни цветове, а и тя задържа по-трудно боята, но не мисля, че е толкова грозно и ако човек е търпелив и не посяга към блондора с времето нещата ще се оправят.
При някои хора обезцветяването наистина не може да се избегне, но при положение, че се използва 8 си мисля, че е излишно.

# 671
  • Мнения: 6 619
Не ,само с боя се правих предния път и сега .Отивам да се суша ,че май въобще няма да съм доволна .
Корените ги правих с 12% ,дължините с 6% , а боята е 8,2.

# 672
# 673
  • Мнения: 3 675

Интересен цвят  Simple Smile
Според вас как е постигнат?

# 674
  • Мнения: 1 424
...с морковено-оранжева боя newsm78...определено не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт