Какво трябва да ти липсва за да реагираш на сексуална провокация

  • 9 723
  • 118
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 924
О суета на суетите  newsm20

# 31
  • Мнения: 36 046
О суета на суетите  newsm20

не вярваш ли  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 448

Воля? Що? Туй нещо страшно и вредно ли е секса, та да се налага волята да влиза в действие?  Thinking

# 33
# 34
  • Мнения: 1 127
Вече са го казали преди мен: воля и разум. Ако на всички хора им липсваха и двете, то по какво би се отличавал актът от този при животните?

# 35
  • Мнения: 2 175
Mоже и нищо да не ти липсва..
Прекаленото "хубаво" също понякога накъртва.
Моментна слабост - и протягаш ръка към разнообразието.

# 36
  • Мнения: 2 448
Вече са го казали преди мен: воля и разум. Ако на всички хора им липсваха и двете, то по какво би се отличавал актът от този при животните?

По това ли се отличаваме от животните, че избираме с волята си и разума партньорите си за секс? Голяма мъка ще да е това, не си го пожелавам.По добре да си остана при животинските видове.  Laughing

# 37
  • Мнения: 194
Трябва да ти липсва пол, за да НЕ реагираш на сексуална провокация, но се една уговорка....не е задължително да отговориш със секс.

Пояснявам.

Най - грозният пръдлъо, може да ме провокира, и аз мога да му откажа провокативано без да правя секс. ( отговор на провокация)

и второ, не е задължително да ми липсва секс, за да правя секс с друг мъж. Важното е , този друг да ме привлича. За протокола не съм го правила до сега, от както съм семейна.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 217
Mоже и нищо да не ти липсва..
Прекаленото "хубаво" също понякога накъртва.
Моментна слабост - и протягаш ръка към разнообразието.

Много се извинявам, но......страхотен аватар имаш магарчо Grinning Как да не протегнеш ръка Wink

# 39
  • Мнения: 2 175
Thanks!
То същото е  и с провокациите..
Как да не посегнеш?
Особено като ти налитат като мухи на мед? Joy hahaha

Верно си трябва воля.. Laughing

# 40
  • София
  • Мнения: 3 249
Може и нищо да не ти липсва. Най-малкото пък секс. Ако някой лежи на кълката, че видиш ли другият щом е получил секс за закуска, значи цял ден на работа и 10 мадами да му се мазнят, няма да отвърне, значи или не е попадал на хроничен кръшкач, или ... не е разбрал, когато е попадал на хроничен кръшкач.  Laughing

# 41
  • Мнения: 5 370
Нищо. Ма абсолютно.

Дори жена ти да е Наоми Кемпбъл, мое на тебе да ти се прище сервитьорката от кварталното кафене.

# 42
  • Мнения: 4 916
Така де, както казва един потребител в Татковци - омръзна ми все боб, сега минавам на леща.

# 43
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Под реакция какво трябва да се разбира... Да кажеш "ай сиктир" не е ли реакция?

# 44
  • Мнения: 186
Желание..и още нещо

Общи условия

Активация на акаунт