Какво трябва да ти липсва за да реагираш на сексуална провокация

  • 9 731
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 53
Пак нищо не разбрах. Rolling Eyes Пишете по-ясно бе, хора Tired
Да не би мониторът ти нещо да е замърсен? Пита се в задачката какво трябва да му липсва на човек, за да прави секс с друг човек, когато този друг човек го провокира за секс. Така ли беше?  Rolling Eyes
Идеално обяснено! Браво!!! Точно това имах предвид  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 965
Нищо не му липсва - даже има нещо в повече. Желание.
За да правиш секс, не е нужно да изпитваш липси, вкл. и от секс. Просто може да изпитваш към другия влечение, желание, възбуда и т.н., като често това е само на химическо, физическо или друго ниво, а не на емоционално...

# 17
  • Мнения: 53
Нищо не му липсва - даже има нещо в повече. Желание.
За да правиш секс, не е нужно да изпитваш липси, вкл. и от секс. Просто може да изпитваш към другия влечение, желание, възбуда и т.н., като често това е само на химическо, физическо или друго ниво, а не на емоционално...
Наистина понякога е полезно да се чуе нечия друга гледна точка по въпроса.......

# 18
  • Мнения: 4 916
Пак нищо не разбрах. Rolling Eyes Пишете по-ясно бе, хора Tired
Да не би мониторът ти нещо да е замърсен? Пита се в задачката какво трябва да му липсва на човек, за да прави секс с друг човек, когато този друг човек го провокира за секс. Така ли беше?  Rolling Eyes

С друг човек, т.е. не със себе си?
Само такава тема не беше пускана.

# 19
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Пак нищо не разбрах. Rolling Eyes Пишете по-ясно бе, хора Tired
Да не би мониторът ти нещо да е замърсен? Пита се в задачката какво трябва да му липсва на човек, за да прави секс с друг човек, когато този друг човек го провокира за секс. Така ли беше?  Rolling Eyes

С друг човек, т.е. не със себе си?
Само такава тема не беше пускана.
Друг човек - не половинката, предполагам.  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 4 916
Аз пък го разбрах в смисъл "защо изобщо реагирате на покана за секс, какво толкова ви липсва, че правите секс"  Laughing
Даже щях да искам определение на "сексуална провокация", понеже ми е неясно.

# 21
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аз пък го разбрах в смисъл "защо изобщо реагирате на покана за секс, какво толкова ви липсва, че правите секс"  Laughing
Даже щях да искам определение на "сексуална провокация", понеже ми е неясно.
Joy Joy   bouquet То това и остана - правя секс, щот ми липсва ... нещо си там.  Crazy

# 22
  • Мнения: 135
Аз пък го разбрах в смисъл "защо изобщо реагирате на покана за секс, какво толкова ви липсва, че правите секс"  Laughing
Даже щях да искам определение на "сексуална провокация", понеже ми е неясно.
Joy Joy   bouquet То това и остана - правя секс, щот ми липсва ... нещо си там.  Crazy
Ами може и да липсва...примерно провокатор!!!! newsm78  Joy

# 23
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
То, погледнато от тоя ъгъл, може да се разбира и така - правя секс, щото няма кво друго да правя.  Joy Mr. Green

# 24
  • Мнения: X
Пита се в задачката какво трябва да му липсва на човек, за да прави секс с друг човек, когато този друг човек го провокира за секс. Така ли беше?  Rolling Eyes
Секс му липсва,какво друго?!   Laughing
Ако е правил секс преди няколко часа,хич няма и да реагира така на провокацията...   Mr. Green

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
воля.

# 26
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Абе, Лаб, изби романтиката у тая тема. Начи кво имаме дотук - акъл, секс, воля, горната глава.

# 27
  • Мнения: 135
Абе, Лаб, изби романтиката у тая тема. Начи кво имаме дотук - акъл, секс, воля, горната глава.
И провокатор с долната глава!!!!!!!! tooth

# 28
  • София
  • Мнения: 2 217
Не разбрах за каква реакция се говори - чувство или действие....Понеже има разлика....
Това малко звучи като :  какво трява да ти липсва за да реагирш на кроше в носа....

# 29
  • Мнения: 36 096
какво ти липсва, за да правиш секс с някой, който те провокира директно?
може би самочувствие?
на мъжете - да не се изложат по някаква причина /т. е. дали ще им стане, дали няма да се изстрелят за 3 секунди и половина, дали ще успеят да повторят ... /?
на жените - да не са по-космати на някое място, отколкото е прието? да не са им е скъсано бельото? ...

Общи условия

Активация на акаунт