Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 20

  • 64 732
  • 683
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 2 379
Честито на именниците  Hug Hug Hug

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226

# 77
  • Мнения: 27
Добро утро.Мариана,живо и здраво да ти е момчето! Честито и на другите именници!

Последна редакция: пн, 27 дек 2010, 09:55 от anastasiq1

# 78
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Здраейте на всички пчелички Hug

Честит Имен Ден на всички които  празнуват  bouquet

а аз да ви кажа се чувствам като новогодишна свиня , така съм се наклала тези дни

# 79
  • Мнения: 12 009
Добър ден и от мен Hug

Честит Имен Ден на всички празнуващи! Grinning

Ето какво ще се случи довечера

Еп 19
Пейкер и Бихтер решават къде да настанят майка си след като къщата вече не е нейна. Въпреки нежеланието на съпругата му, Аднан решава да се намеси в полза на Фирдевс. Бюлент е разочарован, че Бехлюл няма да отиде на мача му. Хилми дори не подозира, че разговорът му с Аднан ще има тежки последици. Дали ще съумее да поправи стореното?


Еп 20

Елиф отказва да повярва, че Бехлюл се е заболял на рождения й ден. Бихтер се заема да накара болния да похапне. Дениз се притеснява за откровенията си пред Аднан, но той сякаш не я е чул. Нихал, от своя страна, все още вярва, че брак между баща й и Дениз е възможен. Неочаквано, Фирдевс е изписана по-рано.

# 80
  • Мнения: 12 009
Здраейте на всички пчелички Hug

Честит Имен Ден на всички които  празнуват  bouquet

а аз да ви кажа се чувствам като новогодишна свиня , така съм се наклала тези дни

тина и аз се чувствам по същия начин-направо се пръскам по шевовете,то не бе ядене не бе мързелуване Wink

# 81
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Здраейте на всички пчелички Hug

Честит Имен Ден на всички които  празнуват  bouquet

а аз да ви кажа се чувствам като новогодишна свиня , така съм се наклала тези дни

тина и аз се чувствам по същия начин-направо се пръскам по шевовете,то не бе ядене не бе мързелуване Wink


а не бе и имам ядене останало до 31 ще  ми стигне

# 82
  • Варна
  • Мнения: 2 379
Здраейте на всички пчелички Hug

Честит Имен Ден на всички които  празнуват  bouquet

а аз да ви кажа се чувствам като новогодишна свиня , така съм се наклала тези дни

тина и аз се чувствам по същия начин-направо се пръскам по шевовете,то не бе ядене не бе мързелуване Wink


а не бе и имам ядене останало до 31 ще  ми стигне
И аз имам ядене  Laughing Сърмички месца шницели салатки и други  #Crazy Ама така е като на 24 ти обикаляхме три магазина и купувахме само храна  ooooh!

# 83
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Здраейте на всички пчелички Hug

Честит Имен Ден на всички които  празнуват  bouquet

а аз да ви кажа се чувствам като новогодишна свиня , така съм се наклала тези дни

тина и аз се чувствам по същия начин-направо се пръскам по шевовете,то не бе ядене не бе мързелуване Wink




а не бе и имам ядене останало до 31 ще  ми стигне
И аз имам ядене  Laughing Сърмички месца шницели салатки и други  #Crazy Ама така е като на 24 ти обикаляхме три магазина и купувахме само храна  ooooh!



ние само в един ама порядъчно 200лв #Crazy

# 84
  • Мнения: 12 009
АМИ ДА ВЗЕМЕМ ДА СЕ СЪБЕРЕМ newsm19 БАРАБАР С ГОЗБИТЕ И ДА ПОКАНИМ КИВО ДА НИ ГОСТУВА,ХЕМ ЩЕ Е НАХРАНЕН...ХЕМ ЩЕ НИ СПОДЕЛИ КАКВО НОВО ОКОЛО НЕГО Mr. Green

ВИЕ РАБОТИТЕ ЛИ ДНЕС Money

И ЛИСНАКА ТОТАЛНО НИ ИЗОСТАВИ ДАЖЕ И ЗА ПРАЗНИЦИТЕ НЕ СЕ ВЯСНА Crossing Arms

# 85
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
АМИ ДА ВЗЕМЕМ ДА СЕ СЪБЕРЕМ newsm19 БАРАБАР С ГОЗБИТЕ И ДА ПОКАНИМ КИВО ДА НИ ГОСТУВА,ХЕМ ЩЕ Е НАХРАНЕН...ХЕМ ЩЕ НИ СПОДЕЛИ КАКВО НОВО ОКОЛО НЕГО Mr. Green

ВИЕ РАБОТИТЕ ЛИ ДНЕС Money

работим , та чак пушек се вдига morning atwork

# 86
  • Мнения: 12 009
АМИ ДА ВЗЕМЕМ ДА СЕ СЪБЕРЕМ newsm19 БАРАБАР С ГОЗБИТЕ И ДА ПОКАНИМ КИВО ДА НИ ГОСТУВА,ХЕМ ЩЕ Е НАХРАНЕН...ХЕМ ЩЕ НИ СПОДЕЛИ КАКВО НОВО ОКОЛО НЕГО Mr. Green

ВИЕ РАБОТИТЕ ЛИ ДНЕС Money

работим , та чак пушек се вдига morning atwork

Е АЗ ПОЧИВАМ И ЗАРАДИ ТЕБ Mr. Green ЧАК 03.01 СЪМ НА РАБОТА

# 87
  • Варна
  • Мнения: 2 379
Аз съм в отпуска   Hands Clap Сряда заминавам за Швеция  newsm47

# 88
  • Мнения: 12 009
Аз съм в отпуска   Hands Clap Сряда заминавам за Швеция  newsm47

ЧАК ТАМ #Shocked

# 89
  • Варна
  • Мнения: 2 379
Аз съм в отпуска   Hands Clap Сряда заминавам за Швеция  newsm47

ЧАК ТАМ #Shocked
Братовчедка  ми има бебе да го видя  Heart Eyes и моя мъж си го взимам за романтика на нова година  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт