Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 20

  • 64 699
  • 683
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143

Черпя по едно мартини - любимото ми питие.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 345
Разбира се, ще гледаме всичко с нашите любимци - дано само ни стига времето.

Хубаво че ги дават веднъж в седмицата че иначе съвсем нямаше да имаме време  Crazy

# 62
  • София
  • Мнения: 8
Добър вечер мадами Hug!!!

Танците по Show tv са тази вечер и започнаха , за тези които се интересуват и следят изявите на Азра и Николай,могат да надникнат Peace

# 63
  • Варна
  • Мнения: 2 345

шушу мушу

# 64
  • Мнения: 11 995


Коя ли красавица обсъждат newsm78

# 65
  • Варна
  • Мнения: 2 345
Говорят си колко съм хубава напоследък  newsm03

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143
http://en.vidivodo.com/520880/azra-akin-ve-nikolay-_-yok-boyle-dans
Понеже ми е скучно гледам първият танц на Азра и Николай - супер е и много
сложен - но нещо не им го оцениха. Тая събота нямаше танци заради коледата.
Сигурно чак след новата година ще продължат. Повечето хореограхи са си
заминали заради празниците.

# 67
  • София
  • Мнения: 8
http://en.vidivodo.com/520880/azra-akin-ve-nikolay-_-yok-boyle-dans
Понеже ми е скучно гледам първият танц на Азра и Николай - супер е и много
сложен - но нещо не им го оцениха. Тая събота нямаше танци заради коледата.
Сигурно чак след новата година ще продължат. Повечето хореограхи са си
заминали заради празниците.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Има танци,в момента продължават...Азра и Николай са с най-високи оценки от двата танца...Тан и Лилия им дадоха по 10 . smile3501

Последна редакция: нд, 26 дек 2010, 23:40 от iitina

# 68
  • Мнения: 0
Добър вечер ...  Hug новата тема е много хубава ...   bouquet , а може ли да попитам в кой епизод горе долу Бихтер започва да се влюбва в Бехлюл ( съжелявам , ако сте задавали вече този въпрос , но не мога да разбера ) ...  Wink

Може да е малко нахално за което се извинявам , но искам да попитам : защо вече втори път задавам въпрос и никой не ми отговаря ...   Confused Thinking  Confused ... много съжелявам за въпроса , но много бих искала да попитам

# 69
  • Мнения: 27
Добър вечер ...  Hug новата тема е много хубава ...   bouquet , а може ли да попитам в кой епизод горе долу Бихтер започва да се влюбва в Бехлюл ( съжелявам , ако сте задавали вече този въпрос , но не мога да разбера ) ...  Wink

Може да е малко нахално за което се извинявам , но искам да попитам : защо вече втори път задавам въпрос и никой не ми отговаря ...   Confused Thinking  Confused ... много съжелявам за въпроса , но много бих искала да попитам
Скоро ще е, имай търпение Hug     Magosniwa,Честито подпис и аватар  bouquet

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143

Добро утро.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143
http://en.vidivodo.com/video-tags/azra+ak%FDn
Нашите сладури пак са първи - ето тук двата танца.
За разсънване...

# 72
  • Варна
  • Мнения: 2 345
Добро утро  Hug Hug Hug

Добър вечер ...  Hug новата тема е много хубава ...   bouquet , а може ли да попитам в кой епизод горе долу Бихтер започва да се влюбва в Бехлюл ( съжелявам , ако сте задавали вече този въпрос , но не мога да разбера ) ...  Wink

Може да е малко нахално за което се извинявам , но искам да попитам : защо вече втори път задавам въпрос и никой не ми отговаря ...   Confused Thinking  Confused ... много съжелявам за въпроса , но много бих искала да попитам
Скоро ще е, имай търпение Hug     Magosniwa,Честито подпис и аватар  bouquet
Мерси   bouquet  bouquet  bouquet
Аз не знам точно в кой епизод но някой беше писал че било когато Бихтер намирала бележка от Бехлюл за Пейкер

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143

Днес е Стефанов ден. Да почерпя пак - малкият син има и рожден и имен ден ден. Казва се Стефан.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143

Честит празник на Stefok и на всички други именници.

Общи условия

Активация на акаунт