Силистра

  • 21 341
  • 294
  •   2
Отговори
# 15
  • Germany
  • Мнения: 224
Хаиде привт и от мен. да се причисля към групата на Шаро Grinning
от 10г не живея в Силистра, т.к. 5г съм бил студентка в Русе, после в София малко и сега тук.
не знам има ли някои около моя набор с които да се познаваме. Казвам се Калина, родена съм 1976.
познавам и други моми4ета от Сс които се мяркат аз форума но не пишат често.
и на мен почти не ми останаха познати там. прибираме се юни, ще се радвам да се срещна с някои които си е все още там Wink

# 16
  • Мнения: 133
Не ви ли прави впечатление, че повечето включили се са от Силистра, но не живеят там. Не че укорявам някого - и аз съм от тях. Къде са настоящите силистренци? Със сигурност има доста мами в Сс, защото като се връщам ми правят впечатление многото майки с деца по кафетата. Особено в центъра около шадравана пред "Златна"( "Бохеми" и др.) направо гъмжи от деца.
Хайде силистренки, да не се излагаме. newsm10 Като гледам колко други и по-малки градчета ни бият по този параграф в нета smile3514

# 17
  • Germany
  • Мнения: 224
Abe има, как да няма, но явно не ползват интернет, или нямат време за форуми. аз ли4но си поддаргам вразка с 4 маики от там които имат малки бебета, и уш четат из форума,ама,...защо не пишат не знам Sad

# 18
  • Мнения: 412
Ето и аз се записвам, набор съм на kalina \76\ , ще се отчитам редовно Grinning

# 19
Привет от Силистра bowuu
аз съм повече тук http://www.forumsilistra.com/viewforum.php?f=20   
нов е...стискам палци да потръгне...
Заповядайте Blush

# 20
  • Мнения: 1 655
Много интересен саит,
За информация аз съм си в силистра в момента докато мъника стане на 3 месеца или тати доиде да ни вземе!
Наистина има достамичета из града но не знам защо не пишат!  newsm78
 bouquet

# 21
  • Мнения: 412
Здравейте момичета,  Hug
кажете впечатления от първа ръка - как е положението в родния град? Всички се притесняваме за роднини и фамилия, а медиите отразяват или маршрута на Първанов, или някакви апокалиптични прогнози  Shocked
hella, кога ти е термина и знаеш ли вече пола на бебето? Аз съм се раждала на 7 септември, т.г. ще станат 30 г. оттогава  Embarassed
Ще очакваме с теб едно малко силистренче  Heart Eyes
Прекрасен ден на всички!  bouquet

# 22
# 23
  • Мнения: 412
 mamaDidka, много благодаря  Hug
Сестра ми ми беше обещала  снимки, но от два дни нямат телефони и съответно интернет  Sick (тя живее на едно от опасните места)...
Хайде стискам палци и дано жабите изядат комарите  newsm78

# 24
  • Мнения: 4 020
Привет, и от мен!
Аз съм набор 75, живея в София от 1994 г. Във форума съм от няколко седмици, и то за съжаление пиша в "проблемно забременямане", защото се оказахме с мъжки фактор (варикоцеле).

# 25
  • Мнения: 412
blueeyes, добре дошла  Hug
Може и да се познаваме, аз съм набор 76 и нкога не забравям blue eyes  Peace

# 26
  • Мнения: 2 274
   И аз съм от хубавото градче Силистра, но от 9 години живея в София! И двамата с мъж ми сме от Сс, но бяхме студенти тука , намерихме си работа и така останахме в Сф! За съжаление рядко си ходя! Последно се прибрахме да оставим малкия за пролетната ваканция! Той между другото се роди в Силистра, но от 40 си ден живее и той в София!
   Липсва ми градчето, Дунавската градина и спокойствието и планувам да се прибера през май за по дълго! Може да се видим с някои мами там, а нищо чудно и да се познаваме вече  Mr. Green !!
   Поне две мои съученички родиха скоро, а едната сигурна съм се рови в този форум  Laughing
   Цунки!

# 27
  • Мнения: 133
Явно доста хора ще си ходим лятото в Силистра. За съжаление няма как да се разпознаем ( имам пред вид форумските майки). Трябва да си ходим с табели cow Чух, че тук във Варна имало някакви такива лепенки на бг-мамма форума и така се познавали по срещи, но лично аз не съм ги виждала.
Chandra,  терминът ми 25.09.06, но докторът каза, че най-вероятно ще се наложи да го родим доста по-рано (може би в началото на 9-тия месец), поради проблемните ми предишни раждания, така че може да се роди и на твоята дата. Надявам се, че вие сепремврийчетата сте хуууубави хора, нали така newsm10И хич не ми се хвали с твоите 30, аз съм с 5 отгоре smile3534 newsm61 А пък за юбилея ще почерпиш по форумски cheers
Чао на всички и дано скоро се оправи положението с Дунава.

# 28
  • Мнения: 2 274
 Здрасти hella! Tо за познаването, мисля че ще се познаем! Ако си чукнем среща примерно на 31 - ви полк и видиш бременна да крещи: " Велизаре слез от войника!"  Mr. Green Това определено ще съм аз!
  А ти с корем и две дечица - едва ли някой ще те обърка! Не са много такива ентусиастки като теб  Laughing! За което - поздравления!!!  bouquet
  Относно Дунава - зълва ми и мъжа и държат бар Искра / плетените столчета до Историческия музей / и ми казаха, че нещата като че ли утихват и нивото на водата спада!

# 29
  • Мнения: 412
smile3534 newsm61 А пък за юбилея ще почерпиш по форумски cheers
За юбилея с удоволствие бих почерпила и на живо (доколкото разбирам, ти ще наблегнеш на безалкохолните и млякото, така че ще си доста  hahaha икономичен гост)
Затова пък виртуално ти наливам още сега чаша от любимото питие, за мен хубав малък, ароматен и леко затоплен коняк + шоколадче и стискаме палци бебчо № 2,5 да не тревожи мама  Grinning
Наздраве  Hug

Общи условия

Активация на акаунт