Силистра

  • 21 429
  • 294
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 616
честито мила хелла newsm51 newsm07
Да ти е жив и здрав малкия юнак много да те радва и слуша.

# 226
  • Силистра
  • Мнения: 288
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МЪЖЪТ!
ДА РАДВА МАМА И ТАТАКО!

# 227
  • София
  • Мнения: 161
Привет на всички! Аз не съм се включвала тук от месец февруари  Embarassed Embarassed Embarassed
Честито на мама героиня Хелла!
И аз съм набор 76-ПМГ, Гергана  Simple Smile
Бях целия август в Сс, ама кой да прочете първо тук и да се види с някой от вас  ooooh!
benighted надявам се всичко при теб да е наред!
blekuta и chandra привет   Heart Eyes  Hug
Поздрави и ще се включвам пак!

# 228
  • Варна
  • Мнения: 10 807
Честито бебче на Хелла!!!   bouquet

Силистренки, бихте ли ми препоръчали някое тамошно такси - ще ми се наложи да ползвам и да не попадна на някой мошеник. Ако имате и тел. на таксиметрова фирма  ще е супер!  Heart Eyes

# 229
  • София
  • Мнения: 161
Киса, аз съм ползвала такси Приста, но според мен която и фирма да ползваш няма да съжаляваш, мисля че всички са коректни, разстоянията в града са малки и почти всяко направление излиза 1-1.50-2 лв.
Айде мами, пишете, че много сме пасивни ние от Силистра...  Thinking
Поздрави на всички и целувки на бебочета!   Grinning Heart Eyes

# 230
  • Силистра
  • Мнения: 288
Общо взето където и да отидеш, с което и да е такси около 2 лева не ти мърдат.
Айде телефони на лични, че знам ли...

# 231
  • Мнения: 133
Здравейте, момичета! Чак сега ми остава малко време да надникна в темичката ни. Благодаря ви за пожеланията! При нас всичко е нормално - кърмим се, кривим се малко, че от време на време имаме колики( не много силни явно), хълцаме много, пъшкаме и всякакви такива бебешки истории. А Силистра няма да я видя поне до пролетта...така че поздрави от нас на всички в силистренци и много здраве.  bouquet До скоро.

# 232
Милички, а можете ли да ми кажете дали е само за бебета или и за по - големи деца?
Защото ние с моя син 2 г и 2 м лежахме в болницата с пневмония и две докторки поотделно казаха че е добре да го запиша на плуване в тази детска градина или ясла защото бил карал рахит като бебе. Аз не съм забелязала нито пък педи то ама знам ли, имал изкривен гръден кош тип "пилешки гърди" и някакви изменения на черепа Shocked, аз не съм сигурна за това, но ми се иска да плува детето. Та ако можете да ми помогнете ще съм мн благодарна. Аз ще отида да питам на место, но все пак...
Забрави за тез глупости - пилешки гърди... Naughty да не ви е личен Даскалова...
/пробвала ли си с бани с орехови листа  Simple Smile/
Моя син си докара пневмония именно от басейна /но от големия/ щяхме да тренираме, да развиваме гръдния кош, но....треньора седеше навън с грейка на гърба, а на детето му посиняваха устничките във водата. Сбъркахме със сезона...с треньора...не знам  Thinking
...но сега си останахме с ежегодните пневмонии и астматичните пристъпи...то и тук в Силистра едни доктори Cry Cry Cry

# 233
БОЖЕЕЕЕ, ХЕЛА,
ЧЕСТИТО
 newsm68 smile3525 newsm44 smile3501

аз съм вече безработна...напуснах  newsm47...не искам да работя като секретарка...нека съм си домакиня, какво пък, харесва ми  smile3521 newsm08

# 234
  • Силистра
  • Мнения: 288
Тя Даскалова ни е лично, но за рахита от болницата ме форсираха...
Сега вече 10 - 15 дена от излизането от болницата, детето си понапълня и "пилешките гърди" се скриха...чудо...
Аз в началото се изплаших сериозно, но сега вече съм спокойна.
Благодря за съвета maDidka.  bouquet

# 235
Здравейте мили майчета от Силистра? Кажете ми нещо относно детските ясли в града ни, отзиви къде е най-добре да се даде детенцето.Нещо за тази до Закрития басейн "Нарцис"?

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 14:47 от mimka1977

# 236
Здравейте мили майчета от Силистра? Кажете ми нещо относно детските ясли в града ни, отзиви къде е най-добре да се даде детенцето.Нещо за тази до Закрития басейн "Нарцис"?
newsm11 i само лоши отзиви за там, а и на племениците момченцата бяха там ...
Моя син го водих до дома на учителя... newsm78 "здравец" ли бешееее, много държат на здравето на децата, доволна бях /нямам пристрастия никакви, простооо съм наблюдавала как се отнасят към малчуганите/.

# 237
  • Мнения: 616
Здравей  mimka1977 моят син ходи в ОДЗ" Нарцис" ,но е в предучилищната група там ходи вече 3 -та година и аз много съм доволна . Не мога да дам мнение обаче за яслената група защото не сме я посещавали ,но на моя приятелка момченцето е в такава група в нашата градина не съм я чула да се оплаква.По мое мнение на всякъде е едно и също всички деца боледуват докато си изградят имунетет.По важно е да ти е на близо и да ти е удобно да го водиш детето.А инъче директорката ни е много разтропана и децата са задоволени имат много добра храна което е важно.Вярно че за  Здравец се носят слухове че е една от най добрите ясли ,но на моята съседка момиченцето ходеше там и пак боледуваше почти всики месец като имаш на впредвид че и баби е леля в яслата.Но все пак това е мое мнение ти сама иди разгледаи и прецени.

# 238
  • Мнения: 268
Дъщеря ми беше в яслената група на "Нарцис" и никък не съм доволна.

# 239
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Айде здравейте и от мен. Днес голямо писане му ударив в доста форуми, та да забравя  да се вкюча и тук.
Честито на Хела за бебенцето. Много усмивки да й носи съкровището   bouquet
Ама много малко пишем бе хора, направо излагация голяма. Влизам и си викам ей сега ще са се развихрили силистренките пък то пак нищо  Sick.
За яслите нямам мнение аз, за мен най добрата ясла е тази у дома под зоркото око на мама  Laughing. Ние така си се гледаме   с мойте дечица. Е, при мен става защото аз така или иначе си работя в къщи, но съм супер доволна от това.
Светли радвам се, че си по-спокойна вече за детенцето. Ама и нашите педиатри като ги сервират едни направо да ти побелеят косите от тревоги. Опа отивам при бебока, че повърна. Айде ще се включа пак, ама и вие не се омайвайте ами пишете, все има какво да се пише де. Особено като се съберат няколко жени и то с деца  Mr. Green мале, мале. Айде чао за сега.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт