Новите ви книги - 7

  • 44 655
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 753
Харесала съм тези книги:

Бихте ли споделили мнение?

# 691
  • Мнения: 143
В петък се сдобих с тази - страхотна!

# 692
  • София
  • Мнения: 10 858
dorabella, извинявай, ще можеш ли да кажеш малко подробности за книжката  Praynig
Гледах наскоро гостуването на авторката в БГ и ме заинтригува, но засега нищо не съм чела от нея.
Ще ти бъда благодарна  Hug

# 693
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Не съм дорабела, но да кажа. Мен тази книга ме запали по готвенето. Готвенето като акт на любов и мисъл. Готвенето с отношение към храната.
Хубава е книгата. Има моменти на мистичен реализъм, има моменти, които будят откровено възмущение /правилата и традициите на майката/, има моменти, които са мноооого чувствени.
Хубава, женска книга.

# 694
  • София
  • Мнения: 10 858
Богиня, благодаря ти! Вписвам я в списъка за поръчка   bouquet Звучи много приятно  Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 143
Вивиан, малко късно виждам въпроса ти, но Богиня правилно ти е отговорила - много чувствена, много женска книга.

# 696
# 697
  • Мнения: 126
За дъщеря ми   и  за мен

# 698
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много харесвам "Като гореща вода за шоколад"! Първото издание излезе през 90-те, сега разбрах, че са го издали без права.
Моите нови книги:

И

# 699
  • Мнения: 79
Днес попаднах на това и естествено не се поколебах да го направя мое.  Heart Eyes



А от промоцията на Кръгозор освен ароматната книга и други, за които момичетата писаха (да не ги повтарям сега) си поръчах:



 Peace

# 700
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Приятно детско-юношеско четиво  Laughing

# 701
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами... Не ми беше приятно, беше ми скучно. Много приказки, които нищо не казват - като "любимият" ми Илия Троянов ("Светът е голям и спасение дебне отвсякъде").

Тази е добра:

# 702
  • Мнения: 753
verano azul, сподели после впечатления за "Племена", моля.

# 703
  • Мнения: 9 261
След едно дълго чакане да я издадат на български език.

# 704
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 807
 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт