ПЛЕВЕН - 144

  • 44 324
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 026
Косе, жива, здрава, усмихната все така, щастлива!   bouquet


Цък и цък. От днес, от Белкемето. Емо ги е правил с телефона си  Simple Smile
Страхотни  Peace

# 61
  • Мнения: 2 070
Цък, идея за подарък за заинтересованите http://www.puls.bg/health/inquisitive/news_6106.html

Яна и Радост от сто години искат да се съберат на гости с приспиване. Снощи ги събрахме у мама с идеята родителите им да гледат Гравити Ко в Боулинга. Познайте дали нкой отиде  Crazy
Важното е, че на децата им е кеф.

# 62
  • Мнения: 1 954

Косе, честит рожден ден!
Много здраве, късмет и успехи през новата година ти пожелавам!
Hug

Деси, календарът е страхотен!  Peace

Последен работен ден, даа..ей, много бързо си замина и тази година  Confused

# 63
  • Мнения: 872
КОСЕ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet  ЖИВА И ЗДРАВА ДА СИ,МНОГО ОБИЧАНА И ОБИЧАЩА  newsm59

Дикси,снимките от Беклемето са много хубави.Сподели какъв е този телефон,де  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 801
ЧРД, Косето...все така лъчезарна да си   bouquet


Яна и Радост от сто години искат да се съберат на гости с приспиване. Снощи ги събрахме у мама с идеята родителите им да гледат Гравити Ко в Боулинга. Познайте дали нкой отиде  Crazy
Важното е, че на децата им е кеф.

абе и на мен щеше да ми е кеф на концерт, ама нейсе - Драго ме подлъга...щял да дойде с мен, а после - кви са тия електронни щуротии и то цяла вечер да ги слушам...

# 65
  • Мнения: 5 289
Косе,да си ни жива и здрава  Hug
Хубав празник !


Дикси,страхотни снимки.Първо като ги видях си помислих,че е някъде в Рила - Пирин Simple Smile То и наблизо имало големи красоти Simple Smile

Сега успях да вляза назад в темите и да не забравя да ви благодаря за пожеланията за рожденния ми ден. От толкова празници нямам време за компютъра, а и децата са си у дома,но затова пък получих следколедно-рожденденен подарък - една нощ за двама ни САМО в Чифлика Simple Smile Супер беше,само да можеше да е за повече време  Rolling Eyes А сега отново започват празници ... Преди си беше по-добре - празнуваше се само Нова Година.Сега се уморих от почивки

Последна редакция: чт, 30 дек 2010, 11:10 от Djina

# 66
  • Мнения: 22 487
Честит Рожден Ден, Косе!Щастие, успехи и много любов!

# 67
  • Мнения: 184
Здравейте!

Косе, честит рожден ден!!!

# 68
  • Мнения: 2 222
Честит рожден ден, Косе Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 4 390
Честит рожден ден, Косенце!  bouquet
Бъди здрава и щастлива! Нека ти се сбъднат всичките мечти! Hug

Диксън, страхотни снимки!

# 70
  • Мнения: 560
Честит рожден ден, Косе   bouquet Heart Eyes

Благодаря за стискането на палците за ФМ Hug.Всичко е наред, ще си имаме пак момиченце Party Party Party голям кеф, а таткото е на 7-то небе

# 71
  • Мнения: 1 954
Еси, супер за ФМ! И честито ви отново розови гащи!  Laughing

Валка, Ди, телефонът е Сони Ериксон.

Ходихме с Анета да пазаруваме за 3-те дни, за 10 възрастни и 4 деца в Кауфланд. Излишно е да споменавам лудницата, която цари там, няма колички, няма торбички, няма хартия на кантарите...ужас  Crazy И ние с нея едва бутахме, добре, че поне месото успяхме да вземем от магазинчето на площад Македония, че и там опашката започна да се вие извън магазина.
Това се казва пир на народа по време на криза  Crazy

# 72
  • Мнения: 22 487
Честит рожден ден, Косе   bouquet Heart Eyes

Благодаря за стискането на палците за ФМ Hug.Всичко е наред, ще си имаме пак момиченце Party Party Party голям кеф, а таткото е на 7-то небе

Е, честито, страхотна новина. )))


Дикси, ужас....и ние ще ходим привечер да пазаруваме за утре....представям си блъсканицата. ((((

# 73
  • София
  • Мнения: 9 885
Веси,браво,ето че всичко си е наред с малката госпожица!А каката какво казва,доволна ли е?
Аз няма да забравя каква радост настана у дома,когато разбрахме,че и второто ще е момиче.Не че щяхме да върнем момчето Mr. Green,но Ангел  не преставаше да повтаря,че той задължително ще има две дъщери.То затова и преди време сънувах,как му казвам,че съм бременна с момче и той ме изгони от вкъщи,щото не било негово-той момчета "не правел" Crazy.

Ние ще го караме мноооого кротко и откъм ядене,и откъм всичко утре.Ще си бъдем четиримката,ще направя нещо съвсем леко,салатка да има,мезета.Мислим да отидем на концерта  на площад Батенберг,но чета в нета,че почвал чак към 22,30.Аз мислех ако е към 20ч да идем,ама толкова късно няма да се навия,децата ще са заспали 100 пъти дотогава.

# 74
  • Мнения: 220
Веси ,честито ,радвам се ,че всичко е ок.


Честит празник на Косето ,жива ,здрава и щастлива !  bouquet  bouquet  bouquet

И аз ходих до Кауфланд - многооо навалица,всички пазаруват ,все едно потоп се задава.

Ние ще бъдем в кошмийката/както казва Валя/,което е идеално за мен ,щото дребно ще се буди да суче поне 3 пъти през нощта и свеки само ще ме привика.

Оф,кво се рових и аз ,та попаднах на това  и направо се разстроих много:
http://forum.rozali.com/viewtopic.php?p=854789

Общи условия

Активация на акаунт