ПЛЕВЕН - 144

  • 44 366
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 22 534
Тони, много жалко за детенцето.
Аз за това изпадам в ужас ако трябва да влизам в болница.

А мен вече втори ден ме цепи ужасно главоболие. Като е почнало вчера в 17ч не спря докато не заспах, и сутринта пак се събудих така.
Сега пих една конска доза Ибупрофен 800мг, но ефект никакъв.

# 76
  • Мнения: 560
но Ангел  не преставаше да повтаря,че той задължително ще има две дъщери.То затова и преди време сънувах,как му казвам,че съм бременна с момче и той ме изгони от вкъщи,щото не било негово-той момчета "не правел" Crazy.

Хахаха при нас положението е същото с тази разлика, че момичетата трябва да са три. Heart Eyes

А, Бети изобщо не разбира какво и говоря Laughing

# 77
  • Мнения: 2 222
vesy, честити розови гащи Grinning

Mirama, и аз съм с главоболие тия дни, но изглежда при мен е част от някакъв вирус. Цепи ме глава много, особено вечер. А и както ставам по 5 пъти на нощ покрай бебето, съвсем нямам свеж вид в момента   Wink Аз обаче пих 2 пъти разтворим Панадол, помага ми.

# 78
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ха, здравейте Simple Smile.
Чудя се аз защо не пише никой, а имало нова тема ooooh!.

# 79
  • Мнения: 5 026
Веси, честита ви нова мома  Laughing

Аз миналата седмица бях с главоболие 4 поредни дни, натрових се от лекарсва, само малко ме пооблекчи и пак наново...

# 80
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Имам въпрос към вас:
По Коледа Виктор е бил контактен с дете болно от скарлатина. Вчера излязоха резултатите на Виктор от гърления секрет - нищо му няма. Сега въпросът е мога ли да  събера двете деца за Нова Година? Другото дете пие АБ от 27 декември.

# 81
  • Мнения: 2 222
Valka, скарлатината не е толкова заразна като варицелата примерно, а и Виктор вече е бил в контакт. От друга страна, Габи толкова тежко я кара навремето, че не бих се събрала с дете, за което е сигурно, че се лекува от нея. Просто имам много кофти спомен конкретно от тази болест.  Confused

# 82
  • Мнения: 87
Нямам твърдо мнение по въпроса, може би бих рискувала, стига да има поне две докторски мнения в полза на това. Така кара Кирето каквото мине през яслата като вирус, че по-скоро съм против нова зараза да го закача.  Confused

Аз се разчекнах от готвене днес, ама ми бе много приятно, щото откакто ходя на работа свеки ме отменя в това и ми се бе доправило. Забърках от готовите кутии торта на д-р Йоткер "Къртичина", баница с късмети, прословутите гювечета в които сложих картофи задушени с лук, кисела краставичка, печена белена чушка червена, кърначе, топено сирене и ще бодна по едно яйце накрая. Отделно правих печени пържоли с праз. И айде стига толкова. Има и мезета, и салати и чувствам как утре ще се търкалям от корем. Joy
Весело посрещане на новата година от мен ви желая! Drunk Wine Glass cheers

# 83
  • Мнения: 12
Весело посрещане на Новата година на всички!

# 84
  • Мнения: 248
Весела новогодишна нощ, приятели!  

# 85
  • Мнения: 2 222
Весело посрещане на празника и от мен  Simple Smile

# 86
  • Мнения: 506
ЧЕСТИТА НОВА 2011 ГОДИНА

# 87
  • Мнения: 5 026


За много години, живи и здрави!

# 88
  • Плевен
  • Мнения: 974
ЧЕСТИТА НОВА 2011 ГОДИНА! Нека новата година донесе всичко хубаво,което старите не са успели,нека е начало на един по-красив живот изпълнен с много усмивки и любов! За много години!

# 89
  • Мнения: 544
Честита Нова Година! Бъдете здрави, щастливи и късметливи!


Общи условия

Активация на акаунт