Игли си имаме, ала не сме плетачки, наричаме се храбрите шивачки-тегел номер 8

  • 99 029
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 477
здравейте момичета. И аз да се запиша в новата тема, за новата година ви пожелавам повече свободно време за шиене аз имам няколко неща за показване ама като има кои да ме снима ще ги покажа.

# 31
  • Egypt
  • Мнения: 132
За Много Години, момичета, и честита нова тема! Бях ви споменала за оня маркуч, дето открих, за дръжки на чанта - та чантата е почти готова, търся подходящ хастар в бежово, за да изпъкват повече орнаментите:


Вече няколко пъти чета тук, че има желаещи да се научат да шият. И си мисля, дали няма да можем да направим една тема по въпроса, нещо като виртуална школа  Thinking Мен хич ме няма в пускането на теми, а и една такава ще е доста трудоемка, но ако има доброволци от експертите в шиенето, които да помагат, аз съм насреща.

# 32
  • Мнения: 146
faima невероятно красива чанта... Чантите са ми слабост и тая я оценявам като просто бижу...
 Heart Eyes
Идета ти за школата ми харесва. Не съм особен експерт, макар и да знам това и онова.. Бих помагала с каквото мога, но съм малко хвърката пеперуда и не се задържам концентрирана особено дълго над това и онова...  Blush така че не мога да обещая монго...

 Peace

# 33
  • Мнения: 434
В последно време все по рядко вадя машината, но да се запиша да ви следя.И за да не е само запис едно калъфче с което облякох коледният си подарък.


Faima, чантата е много готина.

# 34
  • Мнения: 42
Честита Нова Година и от мен! Желая на всички много, много вдъхновение!
faima, идеята ти е страхотна. Аз например имам голямо желание да се науча да шия. Малко напътствия ще са ми от полза.  newsm51

# 35
  • Мнения: 115
     Здравейте и Честита Нова Година и от мен!
 Да е здрава,ползотворна,късметлийска и много нови произведения!


   Рядко пиша,но ви чета винаги.От злополучиният опит с чантата,която започнах и така и недовърших  Embarassed направо ми е неудобно.... а тук виждам страхотни неща!
  faima чантата и всичко,което правиш е просто перфектно,възхищавам ти се винаги като погледна твои неща.Идеята ти за тема-учител е супер и аз съм "за"  Peace
 Примерно на мен ще са ми нужни основните "чалъми" в шиенето:как се слага цип,как се прави подгъв и т.тн.не че не мога,но май не е правилно  newsm78


   наложи ми се да сменя цип на дънки,от късичките-6см за плитки дънки.Е ,как ли не се мъчих,не можах да докарам крачето на машината до края-в най-долната част.Разпрани,с новия цип ги занесох на ателието,притеснена,че може да ме върнат щом стария цип го няма и всичко е разпорено Crazy жената ме успокои,че ще стане и си имало техника за слагане на ципа.
    Точно за такива лаици като мен,смятам,че темата ще е полезна.
       Каква ли може да е тази техника  newsm78
  
    
    
  

 


Последна редакция: пн, 10 яну 2011, 17:34 от iva.а

# 36
  • Мнения: 12
Здравейте, страхотни неща показвате. Да се запиша и аз в новата темичка, с роклята- елхичка, която уших на моето дете за празника в детската градина:
http://mtgrigorova.snimka.bg/hobby/shev.563025.22044613
За школата бих помагала също с каквото мога, а също, сигурна съм, бих научила много неща Peace

# 37
  • русе
  • Мнения: 643
роклята е страхотна ,поздравления   bouquet
 и аз съм само от четящите преди време шиех, но отдавна не съм го правила и доста съм позабравила така че за тема-учител съм сигурна ще е от полза за много като мен

# 38
  • Мнения: 42
Прекрасна елхичка!  smile3501

# 39
  • Мнения: 1
Здравейте момичета!
Рокличката за малката елхичка е много хубава,поздравления.
За темичка с обучаващ характер съм "за".Ще е доста полезна за много от нас.
Аз лично съм позабравила доста неща и дълго се бутам докато ми се получи. Embarassed

# 40
  • Мнения: 65
Роклята е разкошна! Браво, добре изпипана!

# 41
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
Поздравления за роклята mtg !

# 42
  • Мнения: X
 ... наложи ми се да сменя цип на дънки... жената ме успокои,че ще стане и си имало техника за слагане на ципа. Каква ли може да е тази техника 
http://self-instructor.blogspot.com/2009/04/blog-post.html - Ива, това намерих с гугъл може да ти хареса ...

# 43
  • Мнения: 12
Благодаря много!!!  Simple Smile

# 44
  • велико търново
  • Мнения: 585
Честита нова година и от мен .Чета ви от време на време.
Много хубава рокля елхичка и замисълът и изпълнението е отлично.
 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт