Ясновидци (врачки) - трета тема

  • 404 592
  • 727
  •   1
Отговори
# 510
  • Sofia
  • Мнения: 4 108
А някой намери ли читава гледачка в Пловдив? Ако се обадя на тази Стефка от Генерал Тодоров дали ще ми отговори на един - два въпроса по телефона? Наистина в момента имам нужда от такава жена, която да ми разясни някои неща.

аз също искам да попитам по телефона дали дава консултации

# 511
  • Мнения: 1
Имах изключително тежки семейни проблеми, стигна се едва ли не до развод ....
Случайно попаднах на сайта на Красимир Куртев - Алеф, обадих му се, тъй като съм много скептична към ясновидци и врачки, оказа се, че той позна абсолютно всичко и реших да му се доверя.
 Направи ми пентакли с минерали и кристали и след три месеца нещата изведнъж се промениха, сдобрихме се със съпруга ми и сега всичко е наред. Стори ми се, че работи по някаква странна и коренно различна методика, в сравнение с другите ясновидци, която за мен се оказа поне сполучлива.

# 512
  • Мнения: 0
И това ако не е реклама на въпросния Красимир Куртев - Алеф,здраве му кажи... Не знам как мислят другите от форума,но на мен това "мнение" нещо не ми се "връзва". Още повече, че въпросната Karolina_10 вчера се е регистрирала в сайта,явно с намерението да ни насочи,къде ще намерим решение на проблемите си.

# 513
  • Мнения: 972
И това ако не е реклама на въпросния Красимир Куртев - Алеф,здраве му кажи... Не знам как мислят другите от форума,но на мен това "мнение" нещо не ми се "връзва". Още повече, че въпросната Karolina_10 вчера се е регистрирала в сайта,явно с намерението да ни насочи,къде ще намерим решение на проблемите си.

Ъхъ...МноУ странно ми се види на мене! Thinking
Като съшито с бели конци направо... Mr. Green

# 514
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравейте,
След серия от неудачи,реших да търся помощ и от ясновидец.
Преди време мъжът ми беше ходил при някаква туркиня мисля,че е в с.Славянци-между Добрич и Ген.Тошево.Та тя му казала,че имаме  родово проклятие п линия на неговите родители.
Реших да се обърна към някой друг за мнение и се спрях на Христо Христов,който участва в Ясновидци.
Утре съм на среща с него в 14ч.
Някой друг можете ли да ми препоръчате във Варна и околия?  bouquet
А...забравих да кажа,че ходихме и при Слава,която съм посещавала неколкократно,но този път нищо не позна Rolling Eyes Rolling Eyes

# 515
  • Мнения: 0
Като ще правите списъци да дам и аз един глас за белия и един за черния!
За белия пишете Стефка от Генерал Тодоров! Няма равна! Peace
За черния-с две ръце гласувам да впишете Николета,онази от ясновидци! Sick

Ако правите списъци и аз ще дам два гласа за белия  и два за черния
За хората от които съм доволна са -
Георги от Бургас, к-с Славейков
Кеа и Доор - http://charodeistvo.blogspot.com/

За черния списък ще сложа
Ели от Шумен (тази, за която споменах с вилата в Шуменското село)
Светлина, която е известна по форумите и телевизията

# 516
  • Мнения: 10
Някой знае ли нещо за Гюла от с.Трилисник жива ли е тая жена работи ли ....?

# 517
  • Мнения: 240
Давам един глас за Хайрие от с. Боян Ботево - познавала ми е за неща които не съм очаквала да станат.

# 518
  • Мнения: 1
И това ако не е реклама на въпросния Красимир Куртев - Алеф,здраве му кажи... Не знам как мислят другите от форума,но на мен това "мнение" нещо не ми се "връзва". Още повече, че въпросната Karolina_10 вчера се е регистрирала в сайта,явно с намерението да ни насочи,къде ще намерим решение на проблемите си.

Ъхъ...МноУ странно ми се види на мене! Thinking
Като съшито с бели конци направо... Mr. Green

След като прочетох горе посоченото наистина съжалявам, че предоставих отговор на дамата, която питаше "Някой има ли впечатления за Красимир Куртев - Алеф?"(цитирам по памет). Прочетох в google този въпрос и реших да отговоря на жена като към жена  от солидарност.
Що касае моята регистрация е меко казано смешно някой да ми държи сметка!

Моля ви друг път не изпадайте в ролята на бабички седнали на пейка край мегдана, мисля че тук е сериозен форум, а не място за иронии и глуповати постове.
Благодаря!

# 519
  • Мнения: 972
Моля ви друг път не изпадайте в ролята на бабички седнали на пейка край мегдана, мисля че тук е сериозен форум, а не място за иронии и глуповати постове.
Благодаря!

Аз пък не мога да разбера защо,когато в този форум уличат някого в нещо нередно,започва да ни нарича "Бабички седнали на пейката край мегдана"...
Че то нали форумът е точно това -Съвременен вариант на мегданската пейка... Mr. Green
А някои сме тук достатъчно дълго време за да усещаме "нередностите"/бях написала друга дума,ама си казах,че не бива да съм крайна! Mr. Green/ веднагически....

# 520
  • Мнения: 48
mama na kiki,какво стана ссъс срещата,доволна ли си?аз сега ти прочитам поста и съжалявам,че си се насочила точно натам,защото повече негативи съм чувала за този.иначе за слава казваш си посещаваланяколко пъти,значи ли,че си била доволна и сега как разбра ,че не е познала?май в нашия край няма много познавачи,а пък вече се и съмнявам,че има изобщо в старната.

# 521
  • Мнения: 13
Давам един глас за Хайрие от с. Боян Ботево - познавала ми е за неща които не съм очаквала да станат.


Според мен е шарлатанка. Ходила съм 2 пъти и само лъжи и говори много общи неща. Но при всеки е различно. 

# 522
  • Мнения: 0
Здравейте, издирвам телефон или адрес на гледачката Мария Станкова от Пловдив/Тракия/. Важно ми е и ще съм благодарна , който ги знае да ги публикува или да ми ги изпратите , на лично съобщение. Спрях се на Мария Станкова , защото имаше добри отзиви , но ако сте останали доволни  от друга гледачка от Пловдив , може също да ми пишеше. Благодаря, предварително .

# 523
  • Мнения: 213
Давам един глас за Хайрие от с. Боян Ботево - познавала ми е за неща които не съм очаквала да станат.
И от мен един глас,само че твърдо за черния списък Peace  ,просто не и е познавала нищо,само общи приказки и претупване на бързо,че хората чакат Laughing

# 524
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравей,
Ходих при Христо,да.Тъкмо се връщам.Каза ми,че имам магия и от това пълнея.Факт е,че съм станала кг,които никога не съм била.Не мога да се понасям направо Rolling Eyes Rolling EyesИскаше ни пари за семейството за отключването на магията,като сумата не е някаква колосална,каквато ни искаха други хора,които също ни бяха казали,че имаме такава.
Всичко мина много бързо.Има няма няколко минути.Той каза,че всичко е много объркано в чашата и след отключване на магията,ще ми гледа отново.
Каза ми,че съм самотна,затворна,сама,което не е вярно.Говори ми,че мъжът ми(след като разбра,че съм омъжена),ще замине за чужбина и всички ние ще отидем с него(това ни е мечта много отдавна).
Дадах му парите за отключването,пък каквото ще да става.Трябва да ми се обади до няколко дни и да ми даде вода,на която щял да чете,за да поръсим в къщи....
Аз съм убедена,че има нещо-магия ли е или родово проклятие,незнам,но искрено се надявам Ицо да помогне.
Имам познати,които са ходили при него и им е помогнал много.Дано и при нас стане така! Hug

Общи условия

Активация на акаунт