Ясновидци (врачки) - трета тема

  • 404 613
  • 727
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 0
Здравейте, Ирина ! Много благодаря за бързия отговор . Все пак от много неща , едно което още не се е сбъднало ми звучи обнадеждаващо . Дано и то да ви се случи и да е за хубаво. Само пак да питам  , трябва ли да я питам конкретни въпроси , на какво гледа , въобще как протича посещението, ако имате време да ми огворите , ще ми е полза . И за плащането има ли определена такса или колкото преценя ?
пиша тук, защото има проблем с лимита на лични съобщения

# 526
  • Мнения: 213
Всеки път си казвам,че няма да пиша повече в тази тема,но все не успявам да си замълча Embarassed
Основния проблем на хората е страха от "направената магия"- да кажем,че да-има нещо такова като целенасочените отрицателни емоции,излъчващи отрицателни вибрации,които произвеждат мощна унищожителна енергия убиваща духа на определения човек,но за съжаление има два пъти повече "магьосници,ясновидци и лечители" овладели прекрасно езика на словото и осъзнали магическото въздействие на думите Wink ,затова се опитвам да ги разбирам до някъде тези,които търсят спасение издирвайки известни и по малко известни "добри"Ясновидци"да ги наречем,обаче немога да разбера тези,които въпреки,че изгарят финансово и остават разочаровани,а продължават в същия дух в"търсене на спасението"-е това вече си е автогол и автомагия отвсякъде.Има начини как сами да си помогнем,но това е друга тема а  тук  в този подфорум има много хора,които по-добре от мен знаят това  Peace Heart Eyes
Другата причина,поради която се търси подобен вид помощ са здравословните проблеми,но бъдете сигурни и на смъртно легло да е човек,попадне ли се на един от многото спасение няма.
Искам да пожелая успех на всички,които искат да намерят решение на проблемите си и да ги посъветвам да се вслушват повече в гласа на собствената си интуиция Peace
За щастие съдбата беше благосклонна към мен.Попаднах на подходящия човек,когато трябваше и на когото ще съм благодарна цял живот,но моля не ми пишете на лични да питате кой е,човека вече не приема хора(по принцип не му е било приоритет това,нито е медийно известен) и нека не забравяме,че има начини сами да си помогнем Heart Eyes  и да внимававаме на кого се доверяваме Peace

# 527
  • Мнения: 274
Всичко това звучи прекрасно, но интуицията понякога спира да ни говори...И имаме нужда да получим подкрепа и насоки от някого... Друг е въпроса, че е трудно да намерим точния човек...
Аз вярвам, че има хора, които виждат повече от нас, обикновените. И много се надявам, че ще имам късмета да попадна на истински ясновидец!

# 528
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Вал,когато днес отидах при Ицо,сложих най-лъчезарната си усмивка.,шегувах се с него и се опитвах да изглеждам възможно най-позитивна...
От 5г. обаче ни преследват адски много неудачи.Имам чувството,че филм може да се направи по преживяванията ни.
След като се оженихме,някой ни погледна с лошо око ли,що ли,незнам.Още в началото на бремеността ми ни обраха,после чичото на мъжът ми внезапно почина.Малко след това свекър ми получи инсулт и дори беше забравил да брои.Това в рамките на няколко месеца.После имахме доста проблеми около свекър ми.Изостри се диабета му.Лежеше всеки месец по болници.Сърцето му отслабна.Сложиха му машинка да регулира сърдечният ритъм.Това в рамките на няколко месеца.После се роди нашето детенце,малко след което любимата ми баба получи инсулт,а дни след това,паднах в банята(детето беше на 2 месеца) и си счупих зверски крака в глезена,следствие на което лежах 3 месеца.Правиха ми 1 операция ,за да ми сложат планка на крака и пирони през щни.Август ми махнаха най-дългият пирон и в края на месеца ми разрешиха да ходя..Междувременно тичахме със свекър по болниците,защото не можеха да му регулират захарта.после нещата поутихнаха.Но...януари 2008г. забременях...за жалост трябваше след месец да ми се прави последна операция,за да извадят останалите пирони и направих аборт:(
С течение на времето баба ми,която през май 2007 получи инсулт се възстанови на 95%.Но един ден,дядо отива да пасе козите си и я оставя сама.Тя получава втори инсулт и явно часове наред е лежала на двора в безпомощно състояние и така я намират.Това стана миналата година през месец Май.Към днешна дата,баба е на легло-не говори,не се движи,незнаем доколко разбира какво става край нея.Тя живее в Севлиево.Майка и леля наеха жени да я гледат,а те самите се редуват и едната седмица майка пътува от Варна,а другата седмица-леля от София.Така вече 1 година и баба няма никакво подобрение... Rolling Eyes Rolling Eyes Cry
Миналата година бяхме на почивка и се качихме на връх Перелик.Телефонът на мъжът ми звънна.Беше майка му,която плачеше.Мъчно й било за нас.Обадихме се на зълва ми(сестрата на мъжа ми),за да видим какво става.Оказа се,че свеки я боли корем от известо време и й е зле,та решила да ни чуе и да си поплаче.Оказа се,че има тумор на дебелото черво,който беше опериран и й казаха,че няма разсейки.Това стана 07.2010г.През септември я извикаха за химиотерапия,която уж за всеки случай се правеше.На първата терапия и направиха скенер,при което видяли 6см разсейка на черният дроб,но й казали,че това е нормално.Шефката на отделението минавала през нейната стая,но нищо не казвала.През ноември,разсейките на дроба вече бяха няколко и свеки ми се обади разтроена с молба да търсим добър лекар.Отидахме при "прословутата шефка на отделение по химиотерапия",в което свеки лежеше и тя й каза,че терапията й е грешна и е твърде късно Cry Cry Shocked Rolling EyesПравиха й ПЕТ скенер,който показа разсейки в костите,бял и черен дроб.Това стана през декември мин.година.На химиотерапията през февруари й казали на свеки да отиде при определен лекар,който можело да помогне и да оперира метастазите на черният дроб.Докторът я оперира през Март,но за жалост не можа да помогне.На 17.04.-Цветница,изпратихме свекърва ми.През цялото това време свекър ми беше унил,падна духом.Много се обичаха и много страдаше за нея.Така на 31.05. и той ни напусна....
може да съм пропуснала някое събитие,но много преживяхме и в момента ме е страх при всяка една болежка,която се появи.Мъчно ми е много...и именно поради така стеклите се за кратко събития,смятам че има нещо...дано ни помогнат,защото не мисля,че сме лои хора и се опитваме когато,с каквото можем да помогнем,но уви... Rolling Eyes Rolling Eyes

# 529
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
mama_na_kiki  Hug Hug Hug

# 530
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
п.с.естествено,че забравих и още събития..
Миналата година ми откриха камъни в жлъчката.Ходих по знахари,пробвах с лекарства,но нищо не помогна.Бяха зверски кризи.Октомври ме оперираха ендоскопски и ми махнаха жлъчният мехур,но...се сдобих и с една екстра-бактерия мораксела катаралис,която се загнездила в белият ми дроб и направих зверска пневмония,заради която на следващият месец цлед операцията на жлъчката,лежах в болница 8 дни....може и за още неща да се сетя...то едно ли е? Rolling Eyes

# 531
  • Мнения: 972
Мама на Кики, наистина са ви се случили много лоши неща,но това са неща,които се случват всеки ден на хората! Не ме разбирай погрешно,но болестите и неудачите са нещо,което се случва и на другите,не само на мен или на теб! Но не се вкарвай във филми,че някой ви е направил магия или нещо такова! Чисто и просто всеки човек си има препятствия,през които трябва да мине!
А това,че родителите се разболяват и дори,че умират е естествен процес! Всички един ден ще умрем-нали!
Аз ще ти дам пример със себе си.Дано не ти е досадно да го изчетеш.
Още като са ме заченали около мен има интрига!
Майка ми забременява от един мъж,но се жени за друг!
През цялото време докато живеех с тях им гледах побоищата и кавгите.
После се омъжих! Имам най-прекрасния съпруг на света.Родиха ни се две дечица.
Междувременно дядо ми,който ме е отгледал,се разболя от рак на дебелото черво! Малко по-късно почина ! Лека му пръст!
После баба ми,която ми е била повече от майка почина в ръцете ми!
През 2002г синът ми,който беше на 6 годинки,излезе с колелото и повече не се върна -блъсна го кола и той загина!
След него се родиха двете ми по-малки деца.
Когато малкият ми син беше на 9 месеца ме оперираха от киста на яйчника.
След още 9 месеца ми откриха рак на гърдата.Преминах операция и цялата програма от лечение.То продължава и до днес!
А ,забравих,че когато бях бременна в 8 месец,майка ми получи инсулт.Почти изгасна в ръцете ми,докато я водехме към болницата.После и правиха две операции на главата.Една година беше на легло-не можеше да ходи,не можеше да говори...Жив труп!
С много усилия и средства я изправихме на крака!

Сигурно вече ти е досадило да ми четеш словоизлиянията,но това е история,която се е случила на мен,а сигурно и другите момичета могат да разкажат такива неща!
Затова,бъди силна! Гледай позитевно на нещата и вярвай! Вярата е най-силната енергия! Гледай на всички премеждия като на изпитания,а не като наказание за нещо!
Радвай се,че имаш семейство и детенце! Бъдете здрави и щастливи! Peace

# 532
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Привет.
За сряда съм си записала час за Цветанка Рангелова -нумероложката.
Аз и една дружка ,ще ходим.
Единствено ме притеснява ,че говори много бързо и няма да запомня нищо.

# 533
  • Мнения: 23
Satan -Понеже има много разногласия за коя Маг Ели говориш?Няма такава която има вила в село???
Ходила ли си там?Питам те понеже ,първо се бях объркала с едната която не е член на феномени  и наистина спекулира с името на маг Ели ,а след това ходих при другата която е от Шумен и има офис ,защото и се обадих и тя ми каза къде да ида.Повярвай ми много грешиш жената е много къдърна.Познавам я доста добре все пак Шумен е малък град .Но ако не си доволна и си ходила при нея си е твое право ве пак,да я плюеш!

# 534
  • Мнения: 23
Някой ходил ли е при Вана Василева ?Или за Мария Стойчева какви са отзивите ви?Искам да отида да чуя още едно мнение нещо се раздвоих Rolling Eyes.Все пак още едно мнение не е от загуба,тъкмо ще видя кой лъже.
  Имам много проблеми и вече не знам ,маг Ели вече не работи в сверата на ясновидството и няма при кого да ида а имам огромна нужда!

# 535
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Привет.
За сряда съм си записала час за Цветанка Рангелова -нумероложката.
Аз и една дружка ,ще ходим.
Единствено ме притеснява ,че говори много бързо и няма да запомня нищо.
Сподели после дали си доволна, моля!! Praynig

# 536
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
ok Grinning

# 537
  • Мнения: 1
Desi 2 , писах ти и на лични, но за всеки случай и тук ще пиша. Моля те, дай ми телефона на номероложката.

# 538
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Мама на Кики, наистина са ви се случили много лоши неща,но това са неща,които се случват всеки ден на хората! Не ме разбирай погрешно,но болестите и неудачите са нещо,което се случва и на другите,не само на мен или на теб! Но не се вкарвай във филми,че някой ви е направил магия или нещо такова! Чисто и просто всеки човек си има препятствия,през които трябва да мине!
А това,че родителите се разболяват и дори,че умират е естествен процес! Всички един ден ще умрем-нали!
Аз ще ти дам пример със себе си.Дано не ти е досадно да го изчетеш.
Още като са ме заченали около мен има интрига!
Майка ми забременява от един мъж,но се жени за друг!
През цялото време докато живеех с тях им гледах побоищата и кавгите.
После се омъжих! Имам най-прекрасния съпруг на света.Родиха ни се две дечица.
Междувременно дядо ми,който ме е отгледал,се разболя от рак на дебелото черво! Малко по-късно почина ! Лека му пръст!
После баба ми,която ми е била повече от майка почина в ръцете ми!
През 2002г синът ми,който беше на 6 годинки,излезе с колелото и повече не се върна -блъсна го кола и той загина!
След него се родиха двете ми по-малки деца.
Когато малкият ми син беше на 9 месеца ме оперираха от киста на яйчника.
След още 9 месеца ми откриха рак на гърдата.Преминах операция и цялата програма от лечение.То продължава и до днес!
А ,забравих,че когато бях бременна в 8 месец,майка ми получи инсулт.Почти изгасна в ръцете ми,докато я водехме към болницата.После и правиха две операции на главата.Една година беше на легло-не можеше да ходи,не можеше да говори...Жив труп!
С много усилия и средства я изправихме на крака!

Сигурно вече ти е досадило да ми четеш словоизлиянията,но това е история,която се е случила на мен,а сигурно и другите момичета могат да разкажат такива неща!
Затова,бъди силна! Гледай позитевно на нещата и вярвай! Вярата е най-силната енергия! Гледай на всички премеждия като на изпитания,а не като наказание за нещо!
Радвай се,че имаш семейство и детенце! Бъдете здрави и щастливи! Peace
Благодаря за времето,което си отделила да пишеш всичко това! Hug  bouquet
Много съжалявам за всичко случило се.Наистина си преживяла много.Кураж и много сила ти желая в борбата с най-коварната болест.
Не омаловажавам всичко,което се е случило.Наистина,това е животът.Оставам обаче с впечатлението,че това се случва за не много кратък период от време...
Проблемът в нашия случай е,че за заредиха низ от неудачи в много кратък период от време и тъкмо се съвземем от едно и хоп,нова неприятност.
Чувствам се като част от някакъв филм....това ме тревожи.
Абсолютно съзнавам,че хората си отиват рано или късно.Опитвам се да гледам философски на нещата,но всичките тези шамари,които ни бяха нанесени ни влияят малко или много.И се стараем да гледаме позитивно,да се държим един за друг със съпруга ми,докато не дойде следващият месец с нова неприятност.
Искрено вярвам,че се вижда краят на този низ от неприятности Hug Praynig Praynig

# 539
  • Мнения: 972
Мама на Кики, понякога в живота си всеки има такива ,аз ги наричам "черни серии"!
Но след време нещата се нареждат!
Ще видиш,че и при вас всичко ще се оправи и ще се успокоите! Пожелавам ти го от сърце! Hug
Идеята на поста ми беше,да те накарам да се замислиш дали си струва да си даваш парите на хора,които се възползват от нашето нещастие и печелят на наш гръб!
Вярвай,че ще изгрее слънце и на вашата улица! Peace

Общи условия

Активация на акаунт