SUPERNATURAL - Surviving Christmas and New Year's Eve

  • 35 678
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 292
Дийн погледна бавно към брат си и една вена на челото му бясно пулсираше. О, дааа Дийн беше бесен.
- Знам на какво са способни. Но ти май забравяш на какво е способна тази кучка тук. Манипулирате за да измъкнеш Луцифер, надрусате  кръвта си изчукате. Е последното май не е от щетите но ... Мамка му, Сами не го прави отново. Девицата трябва да ме изкуши да я .... което няма да стане защото знам колко отмъстителен може да е Краули, но тези демонски кучки нямат власт над мен. Не и над мен.
Сам се опитваше да остане спокоен, но вътрешно огъня на гнева се разрастваше. Лавинообразно завземаше тялото му, въпреки че разума знаеше защо Дийн е толкова ядосан:
- А знаеше ли, че може да бъде използвана за да те върне обратно в АДА ?! - изкрещя той на брат си - ЗНАЕШЕ ли, че само една целувка може да те прати обратно в сауната и онова садистично копеле да ти търка гърба с нож буквално докато ти одере кожата???
Видя изумлението на Дийн и едно страшно подозрение се заформи като гюле в стомаха му :
- Дийн не си я целунал нали ? Моля те моля те кажи ми че не си вкарал езика си в гърлото й?!


- По дяволите Сам ... не съм .... Все пак успявам да се въздържам ... А и демонките ги надушвам от далеч.
И си спомни, че само допреди минута, беше почти под пълната и власт, на косъм да й изпие соковете с целувка. Мамка му, тази тук наистина знаеше как да съблазнява, но не беше достатъчно.
- Какво ще правим с нея? - попита Сам все още дишайки учестено.
Руби се приближи до него и погледна към Дийн.
- Има два варианта. 1º Да я изпратите вкъщи, където шефа й Ще се погрижи за нея, за което хич не и завиждам и 2º е да извикате Краули да си я прибере и да си по......
- Няма нужда .... - се чу дрезгав глас идващ от мястото където до преди малко бе Руби.
И четиримата се обърнаха изненадано. Двете демонки замръзнаха ....
Краули излезна от тъмнината с елегантна походка. Облечен както винаги в черно, превърташе в ръка черен бастун, чиято дръжка бе сребриста демонска глава с рубинени очи. Сантиментален спомен от дните му на кръстопътен демон.
- Я виж какво си имаме тук. Стела скъпа, ела тук ..... - студенината в гласа му не вещаеше нищо добро.

# 16
  • Мнения: 6
hahaha Злате, това е великоооо  Joy
Направо са ги разделили с този Зак при раждането  Joy
Дано бързо се оправите с детенце  Hug

Историята много добре ви върви момичета  Peace

Аз все още съм на вълна сем. Падалеки  Mr. Green


Намерих и един гиф с Кас... дъга... и още нещо, но още се чудя дали да ви го причиня  tooth... тумблр-то е виновно за всичко!

# 17
  • Мнения: 1 343
Дийн погледна бавно към брат си и една вена на челото му бясно пулсираше. О, дааа Дийн беше бесен.
- Знам на какво са способни. Но ти май забравяш на какво е способна тази кучка тук. Манипулирате за да измъкнеш Луцифер, надрусате  кръвта си изчукате. Е последното май не е от щетите но ... Мамка му, Сами не го прави отново. Девицата трябва да ме изкуши да я .... което няма да стане защото знам колко отмъстителен може да е Краули, но тези демонски кучки нямат власт над мен. Не и над мен.
Сам се опитваше да остане спокоен, но вътрешно огъня на гнева се разрастваше. Лавинообразно завземаше тялото му, въпреки че разума знаеше защо Дийн е толкова ядосан:
- А знаеше ли, че може да бъде използвана за да те върне обратно в АДА ?! - изкрещя той на брат си - ЗНАЕШЕ ли, че само една целувка може да те прати обратно в сауната и онова садистично копеле да ти търка гърба с нож буквално докато ти одере кожата???
Видя изумлението на Дийн и едно страшно подозрение се заформи като гюле в стомаха му :
- Дийн не си я целунал нали ? Моля те моля те кажи ми че не си вкарал езика си в гърлото й?!


- По дяволите Сам ... не съм .... Все пак успявам да се въздържам ... А и демонките ги надушвам от далеч.
И си спомни, че само допреди минута, беше почти под пълната и власт, на косъм да й изпие соковете с целувка. Мамка му, тази тук наистина знаеше как да съблазнява, но не беше достатъчно.
- Какво ще правим с нея? - попита Сам все още дишайки учестено.
Руби се приближи до него и погледна към Дийн.
- Има два варианта. 1º Да я изпратите вкъщи, където шефа й Ще се погрижи за нея, за което хич не и завиждам и 2º е да извикате Краули да си я прибере и да си по......
- Няма нужда .... - се чу дрезгав глас идващ от мястото където до преди малко бе Руби.
И четиримата се обърнаха изненадано. Двете демонки замръзнаха ....
Краули излезна от тъмнината с елегантна походка. Облечен както винаги в черно, превърташе в ръка черен бастун, чиято дръжка бе сребриста демонска глава с рубинени очи. Сантиментален спомен от дните му на кръстопътен демон.
- Я виж какво си имаме тук. Стела скъпа, ела тук ..... - студенината в гласа му не вещаеше нищо добро.


Момичето се поколеба явно знаеше какво я очакваше.
- Ела тук ВЕДНАГА! - Краули все едно я удари с камшик. Превита на две тя тръгна към него. Дийн я гледаше и я съжаляваше. Картини изпълниха мозъка му. Той най - добре от всички знаеше какво я чака и че Алистър беше като начинаещ художник в сравнение с Краули.
- Е девойката е добра много добра. - Дийн не можеше да повярва че го прави, но искаше да й помогне. Знаеше че е адска кучка, но не можеше да даде поредната жертва за изтезания. Никога повече. - Ако Сам не се бе появил най - вероятно щяхме да вечеряме на доста топло място.
- Виж ти малкия Дийни иска да е рицаря на белия кон - изсмя се Краули - Няма такова нещо като почти победа Дийн. При мен или печелиш или губиш. Изобщо не вярвам на онази глупост за удовлетворението от постигнатото стига да си дал всичко от себе си. Тя се провали ще трябва да я по обучават още малко нямам място за загубеняци в отбора си. Не и сега!
- А да чухме ... Да не би да ви се пропуква короната ваше величество! - сарказма на Дийн би отровил и Кобра, но Краули само сви рамене.

# 18
  • Мнения: 3
Да взема и аз да се запиша в готината нова тема, благодаря за която  Grinning    Цвети, хич нямаш милост с тази г-жа Падалеки, то бива веднъж, два пъти, ама повече еее  Joy 

 Ми чак пък Заки хе хе хе  прилики колкото щеш

бичи, що се отнася до фен манипа, сега ако ми кажеш и кой е човекът в гръб  Joy    ама няма да  ти повярвам  Mr. Green  ей как окепазяват хората, но пък като се замисля, може би ощастливяват и някоя друга фенска група  ooooh!

Разказът много добре се получава!  И като казах добре, пожелавам болничките да се подобряват за тяхно и семейно благо  Hug

# 19
  • Мнения: 292

бичи, що се отнася до фен манипа, сега ако ми кажеш и кой е човекът в гръб  Joy   ...

Аааааааааа Лили, там оставям свобода на въображението  Hug

Злате, бързо оздравяване на детенце   bouquet

И к'во , толкова писах, писах и накрая ми се изтри продължението на разказа ..... за днес се отказвам .... отивам да спя и да го сънувам (продължението, ... дано да е приятно, утре Ще ви осведомя  Twisted Evil ) ...

Лека Нощ Heart Eyes    и много сладкосупернатурални сънища Blush Blush Blush

Последна редакция: чт, 30 дек 2010, 01:54 от bichito

# 20
  • София
  • Мнения: 6 219
Уха! За малко да изпусна темата!!!

Разказчето е чудесно.   bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 775
Добро утро, дами! Вижте момчетата на тази снимка какви са сладури Heart Eyes (цък на снимката за по-голяма)


# 22
  • Мнения: 630
Стиче, не сладурчета, направо са захарчета... суперска снимка.

моля не пускайте снимки на Джаред със жена му, че Инчето ще се разстрои, тя нали си мисли, че Сам е само неин Simple Smile

Белс, не споменавай името ми за щяло и нещяло, моля те, особено в комбинация със Сам. Сериозно говоря, подигравките по онзи разговор ще ви върна натъпкано... Имай предвид, че скоро ще се видим!
Разказът става чуден-чуден, давайте нататък да четем... А и новата тема е  Heart Eyes
Бич, велико, откъде го намери, посмях се рано-рано...
Поздрав с една нежна песен http://www.youtube.com/watch?v=hcGJdI2EzW8

# 23
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 380
Добро утро! Злате, бързо оздравяване на Слънцето! Това със Зак Ефрон като го гледах, понеже не знаех кой е, го чуканх в гуглето и като видях кой е много се смях.
bichito , ми мен снимката не ме потресе, я виж Дийн как добре е излязъл Laughing
Инче, ти хубаво го къташ Сам само за себе си, ама питаш ли ме как ми омекват коленцата, като се включиш на чата и този твой автар

ми каже: "Как си мило, оздравя ли"  Heart Eyes Heart Eyes
Иха, разказът става супер  Peace

# 24
  • Мнения: 116

Белс, не споменавай името ми за щяло и нещяло, моля те, особено в комбинация със Сам. [/url]


опа, забравих, че това е първата божа апокалиптична заповед

слушам и изпълнявам  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 292

Момичето се поколеба явно знаеше какво я очакваше.
- Ела тук ВЕДНАГА! - Краули все едно я удари с камшик. Превита на две тя тръгна към него. Дийн я гледаше и я съжаляваше. Картини изпълниха мозъка му. Той най - добре от всички знаеше какво я чака и че Алистър беше като начинаещ художник в сравнение с Краули.
- Е девойката е добра много добра. - Дийн не можеше да повярва че го прави, но искаше да й помогне. Знаеше че е адска кучка, но не можеше да даде поредната жертва за изтезания. Никога повече. - Ако Сам не се бе появил най - вероятно щяхме да вечеряме на доста топло място.
- Виж ти малкия Дийни иска да е рицаря на белия кон - изсмя се Краули - Няма такова нещо като почти победа Дийн. При мен или печелиш или губиш. Изобщо не вярвам на онази глупост за удовлетворението от постигнатото стига да си дал всичко от себе си. Тя се провали ще трябва да я по обучават още малко нямам място за загубеняци в отбора си. Не и сега!
- А да чухме ... Да не би да ви се пропуква короната ваше величество! - сарказма на Дийн би отровил и Кобра, но Краули само сви рамене.

- Дийн, няма за какво да се притесняваш. Малко недоразумение от група неблагодарни същества.Нищо с което да не мога да се справя.
Приближи се към Руби с бавна походка. Но Сам застана пред нея в поза за нападение.
Краули погледна с насмешка и вдигна въпросително вежди.
- Дийн ?!?!?! Той сериозно ли? Моля те прибери си домашните любимци ... Оооо всъщност единият е мой.
- Краули .... карай по същество. За какво е целия този цирк ???????
Дийн вече беше загубил търпение. Стела стоеше трепереща от страх, и ледени тръпки преминаваха по тялото и само при мисълта за това което и предстоеше.


Добро утро  Hug

# 26
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Добро да е  Hug

На Сам цялата тази история беше започнала да му омръзва. До гуша му беше дошло от позите на Краули. Този човек, пардон, това същество, винаги се появяваше с цялата театралност, на която беше способно, придаваше си важност и никога не казваше веднага за какво е дошло.
Сам мразеше подобен тип поведение, пък било то и от демон. Той извади из под палтото си книгата, онази книга, разтвори я на отбелязаната страница и смигна на Руби. Тя измъкна от колана си някакъв нож, хвана го с две ръце и начерта във въздуха Прогонваща пентаграма на огъня, която засия с електриковосиния си цвят.
Дийн се ококори от изненада. Какви ги вършеше брат му, в какво пак се забъркваше....
Преди да успее дори да завърши тази си мисъл, Сам зачете от книгата. Гласът му се извиси силен и заповеднически в горската тишина:

ZI DINGIR NINGI E NE KANPA
ZI DINGIR ENNUL E NE KANPA
ZI DINGIR NINNUL E NE KANPA
ZI DINGIR ENN KURKUR E NE KANPA
ZI DINGIR NINN KURKUR E NE KANPA
ZI DINGIR N DA SHURRIM MA KANPA
ZI DINGIR NINNDA SHURRIM MA KANPA
ZI DINGIR ENDUL AAZAG GA KANPA
ZI DINGIR NINNDUL AAZAG GA KANPA
ZI DINGIR ENUHDDIL LA KANPA
ZI DINGIR NINN UHDDIL LA KANPA
ZI DINGIR ENMESHIR RAA KANPA
ZI DINGIR NINNME SHIR RAA KANPA
ZI DINGIR ENAA MAA A DINGIR ENLIL LAAGE KANPA
ZI DINGIR NINNA MAA A DINGIR NINNLIL LAAGE KANPA
ZI DINGIR SSISGI GISH MA SAGBA DAA NI IDDA ENNUBALLEMA KANPA
ZI DINGIR BHABBHAR L'GAL DEKUD DINGIR RI ENNEGE KANPA
ZI DINGIR NINNI DUGGAANI DINGIR A NNUNNA IA AN SAGGNNUUNGA
GATHA GAN ENE KANPA!

Едва изрекъл последната дума, Краули изчезна с вик, а заедно с него изчезна и девицата. На негово място остана само някаква малка, черна, дървена кутийка.
- Сами, какво беше това, по дяволите?! – викна Дийн.
- Много древен и много мощен прогонващ шумерски ритуал.
- Чудесно! – ядоса се брат му. – И сега как ще разберем какво искаше да ни каже гадината?
- Спокойно – махна с ръка небрежно Сам, отиде и вдигна кутийката от земята, след което я размаха пред лицето на Дийн. – Тук вътре е записано всичко, което беше в ума на Краули.....Е, има един малък проблем – нямам представа как ще го разчетем. – Обърна се към Руби и добави: - Да имаш идея?

# 27
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 380
Руби трепна и вдигна поглед към Сам. Очите и бяха тъжни и много, много човешки.
-Какво има-Сам не я беше виждал така уязвима.
-Сам, това момиче, Стела, не можеш да си представиш какво ще и причини Краули- Дийн стисна юмруци и една вена на шията му обезпокоително изпъкна-на всичкото отгоре след като се забавлява достатъчно с нея, ще продължи да я използва срещу вас-непорочен демон е нещо настина уникално и с неподозирана мощ. Трябва да се опитаме да я привлечем на своя страна.
Сам погледна Дийн, като очакваше да възрази с обичайните си нападки по адрес на всички демонски щерки, в частност Руби, но остана изненадан от изражението на лицето му.

Последна редакция: чт, 30 дек 2010, 11:35 от Г. Краули

# 28
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Аууу, момичета, какви прекрасности творите  Hug
И нова темааа  Crazy
Аз нямам никакво време сега и много ви изпускам  ooooh!
Обаче като една фукла не се стърпях и реших да намина тук да ви се похваля с новогодишния ми подарък, който дойде вчера, толкова съм доволна и знам, че само вие ще разберете кефа ми Party
Мляс, мляс, имам си ето това:

Така де, фук-фук, фръц-фръц  Flutter
Тук ги продават за по 50-60 лева едната  Shocked

Само да ми мине лудницата и засядам да излапам книжлето и пропуснатото от темите -  имам доста супернатурално да си чета  Heart Eyes Hug  bouquet

# 29
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 380
Heartbeat , честито, със здраве да си ги ползваш и тримата(да не пропускаш татурания  Wink )

Общи условия

Активация на акаунт