Листопад (Yaprak dökümü) - Тема 54

  • 41 665
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 309
Snejka, освободи мъничко място в пощата си! Искам да ти изпратя нещо, но нямаш място. Whistling

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен! Hug

Темичката леко позамря, но благодаря на всички, които поддържат огъня  bouquet

И сега малко спам - загледах се тази вечер в "Плода" и дадоха кадър, в който прислугата седеше около масата и гледаше телевизия много съсредоточено Mr. Green... И познайте какво гледаха? Party "Листопад" hahaha Че и коментираха Лейля колко е заблудена горката Wink

Засега все още няма никаква яснота кога ще възобновят сериалчето ни по бТВ, но щом науча нещо - веднага ще ви пиша! Peace

Лека вечер от мен и приятен уикенд на всички ви!  bouquet

# 692
  • Мнения: 106
Здравейте и от мен! Hug

Темичката леко позамря, но благодаря на всички, които поддържат огъня  bouquet

И сега малко спам - загледах се тази вечер в "Плода" и дадоха кадър, в който прислугата седеше около масата и гледаше телевизия много съсредоточено Mr. Green... И познайте какво гледаха? Party "Листопад" hahaha Че и коментираха Лейля колко е заблудена горката Wink
Ха-ха Joy

# 693
  • Мнения: 8 631
Snejka, освободи мъничко място в пощата си! Искам да ти изпратя нещо, но нямаш място. Whistling
Готово!

# 694
  • Мнения: 23
Здравейте и от мен! Hug

Темичката леко позамря, но благодаря на всички, които поддържат огъня  bouquet

И сега малко спам - загледах се тази вечер в "Плода" и дадоха кадър, в който прислугата седеше около масата и гледаше телевизия много съсредоточено Mr. Green... И познайте какво гледаха? Party "Листопад" hahaha Че и коментираха Лейля колко е заблудена горката Wink
Ха-ха Joy
hahaha Joy Заблудена аз ще ги науча  fight hahaha

# 695
  • Мнения: 265
Анкета:

"Кога ще пуснат новите серии по БТВ"

Отговори:

1. Февруари
2. Март
3. Април
4. Май
5. Юни
6. Юли
7. Август
8. Септември
9. Октомври
10. Ноември
11. Декември
12. Никога

 Който познае ще му изтипосат снимката на аватара на заглавения  колаж на следващата тема  hahaha hahaha hahaha

# 696
  • Мнения: 8 631
Здравейте и от мен! Hug

Темичката леко позамря, но благодаря на всички, които поддържат огъня  bouquet

И сега малко спам - загледах се тази вечер в "Плода" и дадоха кадър, в който прислугата седеше около масата и гледаше телевизия много съсредоточено Mr. Green... И познайте какво гледаха? Party "Листопад" hahaha Че и коментираха Лейля колко е заблудена горката Wink
Ха-ха Joy
hahaha Joy Заблудена аз ще ги науча  fight hahaha
Ами вярна преценка имат хората.  hahaha hahaha hahaha

Ледената кралицаHug

# 697
  • Мнения: 342
Анкета:

"Кога ще пуснат новите серии по БТВ"

Отговори:

1. Февруари
2. Март
3. Април
4. Май
5. Юни
6. Юли
7. Август
8. Септември
9. Октомври
10. Ноември
11. Декември
12. Никога

 Който познае ще му изтипосат снимката на аватара на заглавения  колаж на следващата тема  hahaha hahaha hahaha


Супер, ама как гледам, следващата тема ще дойде преди Листопад.  Mr. Green
Тогава как да кажем кой печели? newsm78

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Я вижте сега в "Комиците" - ползват за фон песен от сериала и май ще се гъбаркат с него Mr. Green

# 699
  • Мнения: 265
аууууууууу Листопад в Комиците ... пуснаха заглавната песен ... настръхнах като я чух .....


Супер, ама как гледам, следващата тема ще дойде преди Листопад.  Mr. Green
Тогава как да кажем кой печели? newsm78

В темата след като почне филма ще е, която е поред ... а и не се знае може да стане чудо и да го пуснат скоро Simple Smile

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 3
аууууууууу Листопад в Комиците ... пуснаха заглавната песен ... настръхнах като я чух .....
И аз така - щракам си на компа и бТВ ми върви като звуков фон - и като почна мелодията от сериалчето ни и чак подскочих Mr. Green... ама нямаше нищо в скеча...само музиката като фон... Crazy

# 701
  • Мнения: 265
аууууууууу Листопад в Комиците ... пуснаха заглавната песен ... настръхнах като я чух .....
И аз така - щракам си на компа и бТВ ми върви като звуков фон - и като почна мелодията от сериалчето ни и чак подскочих Mr. Green... ама нямаше нищо в скеча...само музиката като фон... Crazy

 Peace Точно и аз така ... стоя си на компа и чувам ...  "Листопад" и зяпнах Тиви-то  ... ама само много шум за нищо!

# 702
  • Мнения: 1 309
Анкета:

"Кога ще пуснат новите серии по БТВ"

Отговори:

1. Февруари
2. Март
3. Април
4. Май
5. Юни
6. Юли
7. Август
8. Септември
9. Октомври
10. Ноември
11. Декември
12. Никога

 Който познае ще му изтипосат снимката на аватара на заглавения  колаж на следващата тема  hahaha hahaha hahaha

Коя година hahaha ако е 2012 то ще свърши света, може и да не го догледаме. ooooh!

# 703
  • Мнения: 265
Мен не ме касае края на света 2012г. аз на 31.12.2070г. мисля да се женя и някакъв си край на маите няма да ме уплаши и сватба ще има ... като му дойде времето ще ви пратя покани  Joy Joy Joy

# 704
  • Мнения: 1 309
Е знаех си, че няма да ни пропуснеш, къде без нас. Joy Почвам да се готвя за забавата от сега. reverance

Кой е щастливеца? Whistling

Общи условия

Активация на акаунт