Листопад (Yaprak dökümü) - Тема 54

  • 41 669
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 23
Е знаех си, че няма да ни пропуснеш, къде без нас. Joy Почвам да се готвя за забавата от сега. reverance

Кой е щастливеца? Whistling
Ооо и аз до 2070 няма много време Whistling

# 706
  • Мнения: 265
Е знаех си, че няма да ни пропуснеш, къде без нас. Joy Почвам да се готвя за забавата от сега. reverance

Кой е щастливеца? Whistling

Да не съм клюкарка да ти кажа ....  Joy Joy Joy

Като му дойде времето ще разбереш - изненада ще е  hahaha hahaha hahaha

# 707
  • Мнения: 23
Е знаех си, че няма да ни пропуснеш, къде без нас. Joy Почвам да се готвя за забавата от сега. reverance

Кой е щастливеца? Whistling

Да не съм клюкарка да ти кажа ....  Joy Joy Joy

Като му дойде времето ще разбереш - изненада ще е  hahaha hahaha hahaha
А ти знаеш ли? hahaha Mr. Green

# 708
  • Мнения: 265
Знам, знам , но съм проклета и няма да ви кажа сега ... и подкупи не приемам  Joy Joy Joy

# 709
  • Мнения: 1
Според мен днес вечерта на бтв беше тематична(ПО НАШАТА ТЕМА) и забранения плод ни пуснаха малко и в комиците.......... какво да кажа стана ми мило, свидно, все едно дълго да те е нямало и да се прибереш вкъщи

# 710
  • Мнения: 1 311
Имаме новина - Джеврието има нов сексуален обект. Praynig Mr. Green

# 711
  • Мнения: 265
Имаме новина - Джеврието има нов сексуален обект. Praynig Mr. Green

ангелче ти да мълчиш .... че ще ти подрежа крилцата и ще станеш обикновен човек Simple Smile

# 712
  • Мнения: 8 644
Имаме новина - Джеврието има нов сексуален обект. Praynig Mr. Green
Laughing Laughing Laughing

# 713
  • Мнения: 23
Имаме новина - Джеврието има нов сексуален обект. Praynig Mr. Green
Laughing Laughing Laughing

Joy Да не е Али Раза?Ако е така внимавай,че Хайрие имала силно дясно круше!!!

# 714
  • Мнения: 1 311
Имаме новина - Джеврието има нов сексуален обект. Praynig Mr. Green

ангелче ти да мълчиш .... че ще ти подрежа крилцата и ще станеш обикновен човек Simple Smile

о неееее , не искам да се влача като червей цензурирам се censored и млъквам. Sick hahaha искам си крилцата  People Angel

ПП: Ръзата е зает, ама Аднана от Плод-а е free boy  направо playboy .  hahaha

# 715
  • Мнения: 0
Имаме новина - Джеврието има нов сексуален обект. Praynig Mr. Green

ангелче ти да мълчиш .... че ще ти подрежа крилцата и ще станеш обикновен човек Simple Smile

о неееее , не искам да се влача като червей цензурирам се censored и млъквам. Sick hahaha искам си крилцата  People Angel

ПП: Ръзата е зает, ама Аднана от Плод-а е free boy  направо playboy .  hahaha
  Ангелче недей така ,че човека от толкоз много жени в чудо се  вдяна  hahaha,пък и Бихтерката ще й избие зъбите още преди да си е отворила устата  Joy Mr. Green

# 716
  • Мнения: 19
Мен не ме касае края на света 2012г. аз на 31.12.2070г. мисля да се женя и някакъв си край на маите няма да ме уплаши и сватба ще има ... като му дойде времето ще ви пратя покани  Joy Joy Joy
А, знам аз кой е! Сладун бей! Crazy
Само да не стане като с първия годеник на Нехир. Докато стане време за сватба горкият от радост се гътна.  Mr. Green  Joy Да ме прости Господ!  Laughing

# 717
  • Мнения: 23
Как спамим не е истина Crazy

# 718
  • Мнения: 19
Колажите на Гьокче са готови!






# 719
  • Мнения: 8 644
Добро утро.


Момичета, на тези, на които се вижда само горната част как разбираме какъв е тоалетът? Предлагам другият пък като предлагаме тоалети, актрисите да са в цял ръст. Така ще имаме по-добра представа за облеклото, а и ще са по-малко и няма да гласуваме до второ пришествие. Laughing На колко време ще се маха тоалет? Ако е на 1 ден, ще гласуваме цял месец, така ли? Дано не е така.  Praynig Ама то май друг начин няма. Sad
Гласувам за елиминиране на тоалет 4.

Спорна събота.

Последна редакция: сб, 29 яну 2011, 10:03 от Snejka

Общи условия

Активация на акаунт