играчки подходящи за дете на 1 годинка

  • 17 498
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Мдаа ,малка е за конструктор,но аз нямах предвид да строи нещо смислено с него. StopВ началото Калоян го пръскаше по земята и после го прибираше в кофата,след това(му показах) започна да ги налучква и да ги свързва частите една с друга и така. А сега се сетих,че за годинката му подариха малка йоника с батерий,на която има много копчета и с различни мелодийки,определено се заиграваше с нея,докато не започна да си играе с това да вади и слага батериите й.
И другото,с което се занимавахме са тези гумените книжки с различни животни дето свирят.Цял ден мяукаме,лаем,мучим,папакаме и т.н. ooooh!
Ами това е за сега! Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 143
Дъщеря ми,която е на 1 година, напоследък се заиграва най-много с един телефон с мелодии-натиска копчетата и започва да "танцува" и с конструктор-не може да строи с него,но разглежда отделните части и ги слага една върху друга.
Обича да си играе и с кукленския сервиз на кака си-най-вече с чашките и лъжичките. smile3522

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Виж и това:
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=45705.0
 Wink

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
днес купих:
кубчета, книжка с някакво наивни бебешки стихчета,пластмасова топка с отвори и формички за тях, дунапренени поставка с отвори и букви (за съжаление на латиница) в ярки цветове които се слагат в дупчиците, телефон (ей от това съм очарована), който: е голям и има колеца и връзчица да се дърпа, отгоре има нещо като картонен указател с животни и когато отгърнеш на съответното животно (крава, пиле, петел....) и натиснеш примерно клавиш 2 мучи, пиука, кукурига съответно на цифрата пъти. Има и друг режим при който като отгърнеш на животното казва названието на съответното животно на англ.
Мария (фукла), такава играчка за бутане - съмо че жаба - се чудих сума време дали да взема и накрая реших, че може да почака че се превърнах в дядо мраз днес. "уолкър"-а е страхотен, но вече ще трябва да наемаме съседното жилище под наем та да преберем на бебата всички натурии  Shocked
Надежда получи вече малко преждевременно един от подаръците си, но сега ми се спи и утре ще ви разкажа за играчката. Чудно що ли не я намирам във фирмения сайт  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт