Употребявате ли козметиката си до край?

  • 2 213
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 569
Е това ми е един от проблемите и много се дразня на жената. Най-редовно имаме по две отворени пасти за зъби, два шампоана и т.н. Още едното не свършило, зор да се отвори новото  #Cussing out

# 16
  • Мнения: 35 968
Е това ми е един от проблемите и много се дразня на жената. Най-редовно имаме по две отворени пасти за зъби, два шампоана и т.н. Още едното не свършило, зор да се отвори новото #Cussing out

иха, тя жена ти е скромна!
у нас са повече - един ш-н за мъжа, един детски за голямата, бебешки - за малката, за мен - три, единият, ако ми е скоро боядисана косата, другите два си ги въртя, за да не ми писват = 6 бр.; отделно балсам - 2 бр. и маска - 1 бр.

пастата за зъби - детска, без силен вкус на мента за мъжа /щото мрази/, за мен Лукалут и хомеопатичната /зависи дали пия лекарство/ = 4 бр.

няма да изброявам другата козметика Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 569
Забравих и 6-те четки за коса.... аз имам една, за която няма място ... много се дразня и ми иде да изхвърля всичко  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 35 968
е, аз не споменах, че един детски ш-н е префасониран на душ-гел и за беба използвам и ш-н срещу корички, освен обичайния Simple Smile

иначе всеки си има по 2 ресала /четка или гребен/, за да не се губят, а аз имам и още една, но тя е за подвиване, а не за ресане /ъъъъъ, в момента косата ми е доста къса, ако беше до кръста - знае ли човек?!?/

# 19
  • София
  • Мнения: 1 639
Забравих и 6-те четки за коса.... аз имам една, за която няма място ... много се дразня и ми иде да изхвърля всичко  Mr. Green

Радвай се, че не съм ти аз жена Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Вкъщи е заринато с козметика...

# 20
  • Мнения: 35 968
оп, дори забравих трите сгъваеми четки, които са за ходене на почивка ...

# 21
  • Мнения: 5 622
Пък моя мъж ми се дразни,че съм стискала пастата за зъби през средата,а не от долния край  Shocked

# 22
  • Мнения: 8 505
Да,до край.Става въпрос за ктемчета,лосиони,маски и т.н.А декоративна козметика не ползвам.

# 23
  • Мнения: 377
Бялата козметика до край - но гримчета и червила имам толкова много, че все не успявам и през 2-3 месеца тези с изтекъл срок на годност отиват в боклука  Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 1 621
Не, нищо не използвам до край. Изсъхне ли нещо, втвърди ли се хвърлям и купувам ново, дори и парфюми и дезодоранти не ползвам до края, че в един момент ми омръзват и ги сменям  Flutter

# 25
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Пък моя мъж ми се дразни,че съм стискала пастата за зъби през средата,а не от долния край  Shocked

Моя мъж прави като теб и честно истински ме влудява, ама колкото и да говорих ефект никакъв, затова - да си я стиска както ще - не че не продължавам да се ядосвам Wink

По темата - до край използвам само парфюми и крем за лице - нищо друго - винаги се сдобивам с някаква новост, за която съм убедена , че в пъти е по-прекрасна и ....няма край

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз, аз си използвам всичко до край!  bowuu
Знам точно какво искам, купувам си една опаковка и когато свърши, чак тогава се оглеждам за нещо ново. Иначе не стъпвам в магазин за козметика - отивам с ясна цел и бележчица в джоба.  Mr. Green
Само червила хвърлям, защото покрай тези балсамчета за устни спрях да използвам червило.

# 27
  • Мнения: 5 539
Всяка козметика ми омръзва далеч, преди да е свършила. А и на пазара постоянно излизат нови и нови неща, които ТРЯБВА да бъдат изпробвани от мен Embarassed
Но проявявам самодисциплина и се насилвам да използвам докрай бялата козметика, която съм купила. За цветната не говоря - там няма нищо, което да съм използвала докрай - нито червило, нито лак, нито спирала или сенки. Май само една пудра в студентските години и един ФДТ, който съм на път да свърша сега.
Много рядко купувам отново същото нещо, което ми е свършило. Дори много да ми е харесало, със сигурност вече ми е омръзнало
 Embarassed
 Grinning

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Само кремовете за лице, за очи и парфюмите успявам да ги изразходя до край. Другата козметика и при най-добро желание просто не успявам - омръмва ми или не съм доволна, подарявам или ползвам като обща (за ръце или крака).

# 29
  • Мнения: 231
Когато купувам по-скъпи неща си определям критерии и мисля доста време, затова кремове за лице, фон дьо тени, млека за тяло, хубави шампоани и червила ползвам до край, защото в повечето случаи  съм си взела точно това, което търся и съм доволна от него. Може би, ако имах възможност да харча повече и аз щях да бъда безразсъдна, но за съжаление не мога Embarassed Иначе по-дребни неща, като лакове, сенчици и червилца от по-обикновените се изкушавам да купувам в повечко бройки.
Е, случвало се е и да не употребя нещо до край, но това е в случаите, когато кожата ми проявява някаква алергия и не ми понасят...

Общи условия

Активация на акаунт