Употребявате ли козметиката си до край?

  • 2 221
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Почти нищо не използвам до край, затова има купища гримове и козметика. От време на време подарявам на приятелки, защото ми е жал да хвърлям. А ми се иска да мога да хвърлям!

# 31
  • Мнения: 218
С изключение на лаковете, всичко до край! Laughing

# 32
  • Мнения: 1 999
Парфюмите до край, дори в един момент да са ми омръзнали, пак им виждам сметката! Mr. Green За всичко останало -  лакове, червила, кремове...рядко до край.

# 33
  • Мнения: 3 835
Леле, аз ли съм най-голямата циция!  #2gunfire
Всичко използвам до дупка, дори режа по средата пластмасовите опаковки и обирам остатъците! Трудно се разделям с нещо любимо.
Но иначе през 2-3 седмици сменявам козметиката за лице, а за тялото - според настроението.  А декоративната почти никога не я свършвам и каквото ми омръзне - давам на приятелки.

# 34
  • София
  • Мнения: 787
Пък моя мъж ми се дразни,че съм стискала пастата за зъби през средата,а не от долния край  Shocked

И аз много се дразня от същото  Embarassed

# 35
  • Мнения: 398
По принцип се старая да оползотворя всичко докрай. Но шампоаните нещо все ми омръзват като се преполовят. Blush

# 36
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
рядко, моята страст е козметиката, но май в по-голяма степен купуването й, отколкото ползването Simple Smile което не значи, че не я ползам Sunglasses
И при мен е така.Най-голям кеф ми доставя да купувам,после да чета етикетите и да си представям колко добре ще ми подейства,заричайки се утре да го употребявам редовно. Simple Smile

Сродна душица съм ви в това отношение Grinning

# 37
  • Мнения: 7 430
Почти нищо не използвам до край, затова има купища гримове и козметика. От време на време подарявам на приятелки, защото ми е жал да хвърлям. А ми се иска да мога да хвърлям!

И аз така...подарям и изхвърлям....после пак купувам Wink
Споко - не си сама, само дето аз не го правя много често, понеже не се гримирам или лакирам всеки път като излизам....В Бг го правех де, но тук  Naughty за съжаление Sad

# 38
  • Мнения: 2 849
Пък моя мъж ми се дразни,че съм стискала пастата за зъби през средата,а не от долния край  Shocked

И аз много се дразня от същото  Embarassed
Мммм ,не съм сама ! CrazyТака да мразя такова стискане ,чак си мисля  ,че издребнявам .Иначе само парфюмите ги унищожавам .

# 39
  • Мнения: 4 473
От както родих ( вече 5 години) , толкова рядко ползвам грим, че няма начин да няма брак Sick Crazy
що така ми се изпари ентусиазма да слагам грим не знам Tired

# 40
  • Мнения: 1 234
Почти никога.Със спиралите и гланцовете съм много зле постиянно си купувам и след това ги изхвърлям защото им изтича срока на годност понеже си слагам  веднъж на два месеца Laughing

# 41
  • Мнения: 1 215
За 31 години още не ми се е случвало да довърша крем или лак или каквато и да била козметика

# 42
  • Мнения: 1 259
Червилата,сенките и спиралата ги употребявам до край,но кремове и там подобни мазила не! Като се събрет много шишета ги нося на майка. Flutter

# 43
  • Мнения: 2 220
Старая се да употребявам козметиката си до край. Когато нещо много ми омръзне, го зарязвам и употребявам новото, което съм си купила междувременно, но рано или късно се връщам към старото и го употребявам до край. Добре, че имат дълъг срок на годност...

# 44
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
  Купувам като невиждала от както започнах да ползвам козметични продукти. Не мога да преброя кремовете за лице, тяло, очи,лосиони, тоалетни млека, парфюми, лакове и червила!!! Наистина не мога. Само лаковете вече са към 200  Mr. Green , а ходя на маникюристка и не ползвам моите, но за сметка на това си купувам най-редовно....ей така, за да има! ooooh! Мъжът ми ме е обявил за тотален маниак на тази тема! Нищо не използвам до край, в момента в който си купя нещо ново, старото /даже неизползвано и до половината/ отива в забвение. Еми мерак ми е да пазарувам, кеф ми е и го правя... Embarassedцял живот не мога да измажа само това, което в момента се намира в нас...... Кат' ме гепи нервата и започвам да изхвърлям.

Общи условия

Активация на акаунт