Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 73

  • 30 983
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 56

 newsm78
Не стигаме 50 страница и това си е .
Това Туба ли е? newsm78

# 736
# 737
# 738
  • София
  • Мнения: 7 888

 newsm78
Не стигаме 50 страница и това си е .
Това Туба ли е? newsm78
Така пише , ма на мен  нещо не ми се вярва newsm78

# 739
  • Мнения: 10 002
Момичета,  НОВАТА ТЕМА   е готова и в нея съм пуснала анкетата, която предложихте снощи!  Peace Peace Peace

Имате възможност да изберете  6 опции!  Hug

Нека гласуваме в новата тема, но да пишем в тази докато стигнем страница 50!  newsm10

# 740
  • Мнения: 56

 newsm78
Не стигаме 50 страница и това си е .
Това Туба ли е? newsm78
Така пише , ма на мен  нещо не ми се вярва newsm78
Чертите на лицето са абсолютно същите като на Туба/очите,устата и носа. Но цвета на лицето  е много бял. newsm78

# 741
  • София
  • Мнения: 7 888
Ми изрусена е и се отразява  Joy Joy Joy

# 742
  • Мнения: 56
Ми изрусена е и се отразява  Joy Joy Joy
'Убавото си е,'убаво. PeaceКаква и да се направи пак ще е красавица.

# 743
  • Мнения: 0
Скъпа Роси,
Никога не съм умаловажавала работата на актьорите.Който се е посветил на тази професия, притежава в повечето случаи талант и работи много.Но професионализмът в дадена професия в частност киното е много повече.Специалното образование  е важно но е само основата.Важното е какво надграждаш.
Има актьори, които го нямат,но с години работа трупат опит и стават професионалисти.
Не може всеки ,който е играл в един или два сериала да се нарича професионалист.
Започвам с 1001 нощ.Халит Ергенч за мен беспорен професионалист и една млада многообещаваща актриса.Халит беше водещият в екранната двойка ,Берг му се довери и резултатът е налице.
Л и Н.
Мурат Йълдъръм е човек на точните науки но обича театъра играе в любителски постановки , скечове,след това в Буря и Аси.Някъде преди време бях написала,че Мурат Й.в първия сезон
игра себе си/показа истински чувства към Туба/и се получи.През втория сезон по обективни причини и липса на професионализъм играта му беше вяла направо слаба.Не казвам,че няма талант, сигурно го има но му е необходима много работа за да стане професионалист.
Нюргюл е с по-богат опит от Мурат но като екранна двойка не си пасват и затова ЛиН няма да стане хит или бетселър както искате го кажете, затова и си отиде и Кудрет Сабанджъ.

# 744
  • Мнения: 56
Скъпа Роси,
Никога не съм умаловажавала работата на актьорите.Който се е посветил на тази професия, притежава в повечето случаи талант и работи много.Но професионализмът в дадена професия в частност киното е много повече.Специалното образование  е важно но е само основата.Важното е какво надграждаш.
Има актьори, които го нямат,но с години работа трупат опит и стават професионалисти.
Не може всеки ,който е играл в един или два сериала да се нарича професионалист.
Започвам с 1001 нощ.Халит Ергенч за мен беспорен професионалист и една млада многообещаваща актриса.Халит беше водещият в екранната двойка ,Берг му се довери и резултатът е налице.
Л и Н.
Мурат Йълдъръм е човек на точните науки но обича театъра играе в любителски постановки , скечове,след това в Буря и Аси.Някъде преди време бях написала,че Мурат Й.в първия сезон
игра себе си/показа истински чувства към Туба/и се получи.През втория сезон по обективни причини и липса на професионализъм играта му беше вяла направо слаба.Не казвам,че няма талант, сигурно го има но му е необходима много работа за да стане професионалист.
Нюргюл е с по-богат опит от Мурат но като екранна двойка не си пасват и затова ЛиН няма да стане хит или бетселър както искате го кажете, затова и си отиде и Кудрет Сабанджъ.
newsm10 newsm51

# 745
  • Мнения: 0
За пореден път се убеждавам, че голямата част от пишещите тук са не запленени, а заблудени! ЛиН  и в 2-та сезона е с по-висок рейтинг от ПнС, с изключение на точно 3 серии. Е, кой е по-голям хит от 2-та сериала?! Mr. Green Дори и прословутия Аси не е достигал гледаемост повече от 10 % освен в редки случаи, обикновено се е движил около 8 %. Да не говорим, че за сравнение филмите на Берен Саат не са падали под 15%, а 1001 нощ е стигал  и до 30%... Много се литкате по тъпи класации, а тези които са наясно как стоят нещата, си траят и ви държат в заблуждение. Grinning

# 746
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

Виждам, че сте се прехвърлили в новата ни тема, но въпреки, че приемам правото на мнение на  rosikas...не бих допуснала,  то да е завършека на тази ни тема.
                                         
                                               

                
      Ние сме в тази тема заради тези двамата хубавци и общият им проект- ЗС!
Нямаме нужда от рейтинги и класации, защото имаме любовта си към тях!
Това ни е достатъчно!

# 747
  • Мнения: 0
Съжелявам,че едно лично мнение е станало арена на  словестни сблъсъци.Имам глава на раменете си
и отговарям за всяка моя дума.Ако има въпроси ,моля да използвате ЛП.
Благодаря!

# 748
  • Мнения: 0
Уважаема rosikas,
По повод изразеното от Вас мнение за рейтингите,  заблудите и др., да Ви напиша, че първото Ви изречение няма как да се докаже с по-нататъшните Ви разсъждения. С други думи:
1. Първото изречение може да е вярно – при определени условия! Е, не е чак толкова лошо да си малко заблуден, ако това е резултат на някакво позитивно запленяване, а не на заслепяване.
2. Първото изречение обаче не може да е вярно на базата на написаното след това. Умните хора знаят какво е рейтинг, как се измерва и какво измерва. Умните хора знаят, че на базата на рейтинга не може да се направи извод кой сериал е по-добър. Няма значение дали става въпрос на 1001 нощи, Аси, ПнС, ЛиН и т.н. Методиката, за да се определи кой сериал е по-добър е друга и не е тъпа!
Надявам се, че вече не сте в заблуждение и повече не бихте написала подобен нелогичен и необоснован пост!

Общи условия

Активация на акаунт