В момента чета ... -4

  • 40 255
  • 726
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 569
Какво четете в момента?Споделете впечатления...  Flutter

линкове към старите теми
В момента чета...
В момента чета...-2
В момента чета...-3

 

Последна редакция: пт, 31 дек 2010, 17:16 от Естел

# 1
  • Мнения: X
Запис със

# 2
  • Мнения: 15
Може ли само запис?В момента дочитам "Тайният живот на великите автори"-много е интересна!Ще видим после какво ще подхвана. Grinning

# 3
  • Мнения: 3 331
В момента чета "Сватовникът от Перигор" на Джулия Стюарт.



Може би подходих с твърде големи очаквания, но съм леко разочарована.
Да, оригинална е, на моменти наистина забавна, различна, но не толкова увлекателна, колкото ми се иска.

# 4
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689

# 5
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 669

# 6
  • София
  • Мнения: 5 826
Аз си дочитам "Под купола" на Кинг.
После ще чета "Преди да умра", дъщеря ми беше много впечатлена.

# 7
  • София
  • Мнения: 973
В момента чета Не знам дали ми харесва просто защото точно в момента имам нужда от нея, но авторът е преразказал доста интересни случки с животни, които много ме впечатлиха.

Преди това прочетох "Покани ме да вляза" . Бързо я прочетох, не знам, мисля ,че защото очаквах нещо повече и лекооо останах разочарована, не че не ми хареса въобще де.

Amidala би ли споделила впечатления от новата книга на Кинг?

# 8
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 438
"Свят извън времето" от Лари Нивън

# 9
  • София
  • Мнения: 5 826
Лизи, ще се опитам   Simple Smile
Не е типичен хорър, повече е психологическо изследване на голяма група хора поставени в необичайна ситуация.
Показва как в ситуация на стрес и напрежение постепенно падат всички маски и изплува подсъзнателното, първичното, животинското, което всеки носи в себе си. Кинг е невероятен психолог  Crazy
Въпреки, че е огромна, книгата се чете бързо. Има много герои и много действие, почти на всяка страница.
На мен много ми харесва, не искам да свършва.


Последна редакция: пт, 31 дек 2010, 18:34 от Amidala

# 10
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 669
то нали са две части на Под купола на български. свързани са предполагам?   newsm78

# 11
  • Мнения: 107
"Името" от Джумпа Лахири. На индийска вълна съм...

# 12
  • София
  • Мнения: 5 826
то нали са две части на Под купола на български. свързани са предполагам?   newsm78

Да, всъщност е един роман, у нас го издадоха в две части.
Доколкото знам в САЩ си е издаден като една книга.

# 13
  • Мнения: 503
Дочитам "Нашингтон" на Вешим. Не е лоша, но не те скъсва от смях чак. От същия автор миналата година прочетох "Старите хипари", която ми хареса и "Английския съсед" (тази горе- долу), и "Смях в залата", която пък не харесах (тази е от преди месец някъде).
buttinsky, как е творбата на Светльо Хиподилски?

# 14
  • Мнения: X
Много мъдро звучи. Има доста заимствани неща от източните религии и сякаш мислите му прескачат от цвят на цвят, все пак оставайки логически свързани. Текстът е оформен по-скоро като стих, но не забелязвам някакъв определен ритъм. Почти всяка мисъл е като афоризъм. Харесвам го Светльо много. Peace

Общи условия

Активация на акаунт