В момента чета ... -4

  • 40 430
  • 726
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 733
Чета "Дъгата" - Д.Х. Лорънс. Определено я препоръчвам!

# 76
  • Мнения: 6 892
Toчно 'Синове на съдбата'  Grinning
Mr. Green
Е, то въпрос на вкус, както всичко останало  Grinning
На мен много ми харесва. Отзивите за нея в темата за Арчър бяха добри и от там се повлиях да си я купя...
От Арчър съм чела само "Затворник по рождение" - препоръчвам ти я - аз я изчетох на един дъх.  Simple Smile След твоя пост поразрових из нета и попаднах на тази тема за Арчър, за която ти споменаваш(дори щях да ти пратя линк). Та определено ще прочета още нещо от него.

# 77
  • Мнения: 397
"Пробудена любов" от поредицата Братството на черния кинжал

# 78
# 79
  • Мнения: 107
Вече съм на последната от наличните ми четири индийски книжки, а именно на "Хамелеонът" от Хари Конзру. Много съм доволна от индийската вълна...
"Хамелеонът" започва обещаващо...

# 80
  • София
  • Мнения: 3 088

Съвсем в началото съм, всъщност тя започва с писмото, което наистина е силно...за сега ми харесва, грабна ме, дано така да продължи  Peace

По Коледа прочетох "Да убиеш присмехулник" - много ми хареса, а като си помисля колко време целенасочено я прескачах.
това ме подсеща, че преди време си я купих, но баща ми я отмъкна да я чете и така и не я върна  Crossing Arms май ще е следващата  Peace

# 81
  • Мнения: X
Вчера прочетох:

 а, днес започвам:


Много леко се четат.

# 82
  • София
  • Мнения: 65
buttinsky, ти изчете всичко излязло по темата : )), чела ли си "Re:Някой като теб" на Мегън Кабът, на мен ми беше много забавна ... не е съвсем като тези, но общуването е с e-mails

# 83
  • Мнения: X
NeDa, не съм я чела тази.

# 84
  • Мнения: 9 258
"BG  дневници и нощници" на Иво Сиромахов
Разтоварваща е.

# 85
# 86
  • Мнения: 2 093
чета Ношингтон на Вешим. Забавна е, но не е толкова смешна колкото Английския сьсед. Сьдьржа повечето клишета за бьлгарските имигранти-мьжете ги описва като коне с капаци и жените вечно недоволни от полвинките си.

# 87
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
            Преди малко свърших "Ожени се за мен"  на Ъпдайк.
 
  Ще започвам "На изток от рая" - Стайнбек. Обаче се чудя, веднага ли да я започна или да оставя за утре. Обикновено като стане застъпване на две книги, в главата ми настава каша.

   buttinsky, сподели, моля те, мнение за тези две книги.  Hug

# 88
  • Мнения: X
neli mar4 , още не съм дочела втората част, но като цяло авторът представя един доста реален поглед върху виртуалното общуване. Основният проблем, който се откроява, е желанието за виртуална близост versus страхът от реалността и произтичащите от нея разочарования. Малко множко започнаха да ми идват писмените словоизляния на героите във втората част и ме дразни нерешителността им, но като се замисля, авторът не е никак, никак далеч от истината. Хората все повече предпочитат да си изливат душата в интернет, отколкото наживо.

# 89
  • Мнения: 348
            Преди малко свърших "Ожени се за мен"  на Ъпдайк.
 
  Ще започвам "На изток от рая" - Стайнбек. Обаче се чудя, веднага ли да я започна или да оставя за утре. Обикновено като стане застъпване на две книги, в главата ми настава каша.

   

Аз бих казала да изчакаш, Рая сграбчва веднага (поне мен) и е много ангажираща вниманието  Simple Smile дай мнение за ``Ожени се за мен``, чудих и се дълго време наскоро   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт